Aile ile dağ tatiline çıkmak gerçek bir keyif… Çocukların karda yaşadıkları şaşkınlık unutulmaz bir sahne… Bu güzel anları, soğuk hava koşullarına uygun olmayan bir ekipmanla mahvetmek yazık olur. Wed’ze, çocuklar için devrim niteliğinde bir teknik geliştirdi: Değişken sıcaklıklı kayak tulumu.

Evoslide pnf kayak tulumu: Küçük çocuklar için ideal kayak tulumu

Karlı havalarda küçük çocuklar için uygun kıyafetleri ayarlamak zordur. Küçüklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, Wed’ze Evoslide’ı yarattı. Evoslide Pull’n Fit konsepti ile pantolonun bacak uzunluğu kolayca ayarlanabilir.

Yenilikçi konsepti, pantolonunuzu basit ve hızlı bir şekilde bacak uzunluğunuza göre ayarlamaya yardımcı olur. Hafif ve esnek yapısıyla, Evoslide çocuğa tam bir hareket özgürlüğü sağlar. Çocuklar bu sayede karın tadını gönüllerince çıkarabilirler.

Evoslide’ın avantajları

Rahatlığının ve sıcak tutmasının yanı sıra, Evoslide’ın başka avantajları da vardır: giymesi çok kolaydır ve bel kapama tokası bulunmaktadır. Evoslide’ın 6 bedeni vardır: 4 yaş, 6 yaş, 8 yaş, 10 yaş, 12 yaş ve 14 yaş için. Canlı renkleri sayesinde çocuğunuzu pistte rahatça görebilirsiniz.

Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOSLIDE PNF KAYAK TULUMU WED'ZE - Kıyafetler