Pistte iyi görüş kalitesi güvenlik bakımından hayati önem taşır. Kış sporlarının keyfini güvenli bir şekilde çıkarabilmek için kayak gözlüğü vazgeçilmezdir. Genellikle, gözlüğün üzerine takılan, (iyi ve kötü hava koşulları için) ışık yoğunluğuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış ve maskeden ayrı alınan farklı tipte ekranlar mevcuttur.
Ancak bu işlem, birkaç dakika sürebilmektedir ve birçok kayakçı için bir engel teşkil etmektedir. Üstelik, kayak maskelerinin kullanımı genellikle zordur. Wed’ze bu soruna karşı yeni bir kayak gözlüğü geliştirdi.

Işık yoğunluğuna uyum sağlayabilen kayak gözlüğü

Pistte hava şartları zorlaşabilir, buna bağlı olarak, kayak ve snowboard yapanlar değişik zeminler üzerinde kayarken çeşitli zorluklara maruz kalırlar. Işık da son derece değişken olabilir ve kısa zamanda önemli farklar yaratabilir.
Max Bones Wood Photochromic
kayak gözlüğünün avantajı, bütün şartlara mükemmel şekilde uyum sağlamasıdır. Fotokromik camlar, hava durumuna göre rengini ayarlayarak en iyi şekilde görmenizi sağlar ve UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Camlar, güneş durumuna göre renk değiştirir, kayakçıya iyi bir görüş kalitesi sunmasının yanı sıra gözler için de iyi bir koruma sağlar.

Kayak gözlüğü mi arıyorsunuz? Max Bones Wood Photochromic size en iyi görüş kalitesini sunuyor

Max Bones Wood Photochromic Kayak maskesi, geniş görüş açısı sağlar. Maskenin teknik özellikleri:
Anti UV Koruma: UV ışınları gözlere zarar verdiği için tüm maskelerimiz EN 174 standardına göre %100 ANTI-UV sertifikalıdır.
Bombeli Gözlük Camı: Sferik camlar (3D görüş) enjekte polikarbonattan üretilmiştir. Dayanıklı camları hem yatay hem de dikey olarak iyi bir görüş açısı sağlar.
Çift Havalandırmalı Cam: Maske camlarında oluşan buğu sizi ciddi anlamda engelleyebilir. Wedze, en rahat şekilde spor yapmanız için hava alan, nemi dışarı atan bu maskeyi sizin için tasarladı.
Fotokromik Cam: Fotokromik camlar, hava durumuna göre rengini ayarlayarak en iyi şekilde görmenizi sağlar ve UV ışınlarına karşı koruma sağlar.Camlar, güneş durumuna göre renk değiştirir.S1 – S2 kategori
En 174 Normu: EN 174 normu, kış sporları için kullanılan kasklara uygulanan bir Avrupa güvenlik standardıdır.

Pistte risk almayın. Size en iyi görüş kalitesini sağlayan bir maske seçin.
Kaynak : Wed’ze