3. HAFTA

Haftada 3 aktif yürüyüş seansının sonunda rahatça yürüyün. Yavaş yavaş forma giriyorsunuz!

marche rapide good 42

1. GÜN

DİNLENİN

İki haftadır aktif bir şekilde yürüyorsunuz! Dışarıda nefes alabilirsiniz, kendinizi özgür hisseder ve tamamen motive olursunuz. Sonraki seanslar için isterseniz farklı yerlerde yürüyebilirsiniz. Bu şekilde motivasyonunuzu koruyabilirsiniz.

50dk2. GÜN

50 DAKİKA TEMPOLU YÜRÜYÜŞ

Gösterdiğiniz gayrete değmesi için için 50 dakika 

2 dakika ısındıktan sonra, 45 dakika tempolu yürüyüş yapın. Bunun ardından 3 dakika boyunca normal hızda yürüyün ve rahatlayın. Egzersizi bitirin. Kilo vermeye başlamak için 30 dakikadan fazla tempolu yürüyüş yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

3. GÜN

AKTİF DİNLENME

Olduğunuz yerde dururken, dizlerinizi teker teker havaya kaldırıp her bir harekette 2 dakika boyunca bekleyin. 1 dakika dinlenin. Bu egzersizi 3 kez tekrarlayın, kalça kaslarınız gelişecek!

girl aw16 pant sweat cap[8367569cc,8366966cc]tci_scene_a01

55dk4. GÜN

55 DAKİKA TEMPOLU YÜRÜYÜŞ

Müziğin ritmine uyarak egzersizde motivasyonunuzu koruyun

Normal hızda 2 dakika yürüyerek ısındıktan sonra, aşağıdaki egzersizi 5 kez tekrarlayın: 7 dakika tempolu yürüyüş + 1 dakika hızlı yürüyüş + 2 dakika uzun adımlarla yürüyüş. 3 dakika normal ritminizde yürüyerek rahatladıktan sonra egzersizi bitirin. Bu egzersizi müziğin ritmine göre yaptınız mı?

5. GÜN

DİNLENİN

Bugün iyi dinlenin ve ayaklarınıza iyi bakın. Çünkü yarın büyük gün! Esansiyel yağlarla ayaklarınızı dinlendirmeye ne dersiniz?

masaj

60dk6. GÜN

1 SAAT DURMADAN YÜRÜYÜŞ

Hedeflerinize ulaşmak, motivasyonunuzu korumanın en iyi yoludur.

Normal hızda yürüyerek 2 dakika ısındıktan sonra, 55 dakika tempolu yürüyüşe başlayın ve ritminizi koruyun! Ardından yavaşlayabilirsiniz.

7. GÜN

DİNLENİN

Dünkü egzersiz için tebrikler! Deneyiminizi arkadaşlarınızla paylaşmaya ne dersiniz? Size eşlik etmek ve aktif yürüyüşün faydalarını görmek isteyebilirler.

  1. haftanın önerisi:
140
Gri Newfeel Soft 140 Yürüyüş Ayakkabısı