4. HAFTA

Artık hedefe ulaşmaya hazırsınız: Yürüyüş Günlüğüm’ü tamamlayın ve forma girin!

Bu hafta 60-80 dakikalık 3 egzersize hazırlanın!

marche rapide good 29

1. GÜN

DİNLENİN

Tempolu bir yürüyüş programına başlamak, formunuzu korumak veya forma girmek için en iyi yoldur.

2. GÜN60dk

60 DAKİKA TEMPOLU YÜRÜYÜŞ

İmkanınız varsa, kalçanızı ve baldırlarınızı çalıştırmak için bir merdivende 2 kez in/çık egzersizi yapın. Bu egzersizi, 2 dakika hızlı yürüyüş ve ardından 3 dakika uzun adım yürüyüşle bitirin.

marche_active_cocaz_good_3

3. GÜN

DİNLENİN

Yoksa tempolu yürüyüş bağımlısı mı oldunuz? Dinlenmek çok önemlidir, bunu unutmayın. Ayak masajı yaparak günü en iyi şekilde tamamlayın. Bir sonraki egzersiz için en iyi rahatlama yoludur.

60dk4. GÜN

NORMAL HIZINIZI SÜRDÜREREK 60 DAKİKA YÜRÜYÜŞ

Büyük gün geldi çattı! Gösterdiğiniz motivasyon ve kat ettiğiniz faydalı kilometreler için sizi tebrik ederiz. Bu programın son egzersizine doğru şekilde hazırlanmak için, istediğiniz ritimde 60 dakika boyunca serbest şekilde yürüyün. İsterseniz, daha önceki egzersizleri birleştirebilirsiniz. Ancak bu egzersizin amacı keyif almaktır.
Bu da önemli, değil mi?

newfeel marche sportive 4

5. GÜN

AKTİF DİNLENME

Olduğunuz yerde dururken, dizlerinizi teker teker havaya kaldırıp her bir harekette 2 dakika boyunca bekleyin. 1 dakika dinlenin. Bu egzersizi 3 kez tekrarlayın, kalça kaslarınız gelişecek!

girl aw16 pant sweat cap[8367569cc,8366966cc]tci_scene_a01

60dk1.day

6. GÜN

1 SAAT 20 DAKİKA

TEMPOLU YÜRÜYÜŞTE 10.000 ADIM

Hazır mısınız? Normal hızda 5 dakika aktif yürüyüş yaparak ısının, daha sonra tempolu yürüyüş ritmine çıkmak için hızınızı artırın. Saatte yaklaşık 6 kilometre hızla yürüyerek bu programının hedefine ulaşmalısınız: forma girmek için 1 aktif yürüyüş egzersizinde 10.000 adım! Muhteşemsiniz!

TEBRİKLER!

FORMA GİRMENİZ İÇİN ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞIMIZ EĞİTİM PROGRAMIMIZI BAŞARIYLA TAMAMLADINIZ. Ne düşünüyorsunuz? #yürüyüş günlüğüm etiketiyle  konuyla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, ya da bu anketi doldurabilirsiniz!