PROJENİN DOĞUŞUNDA, BİR GÖNÜLLÜ…

emmanuel-francoisHer şey Quechua ürün şefi, Emmanuel François’nın atılımıyla başladı. Böylece Forclaz 50 polarların eko-tasarım  çalışması yola çıktı:

“İşim ürün üretmek, bunu yaparken çevreye belli bir zarar verildiğinin farkındayım, ama bunun azaltılabileceğinin de farkındayım. Bir doğa yürüyüşü tutkunu ve bir anne olarak, çevre konusu beni kişisel olarak ilgilendiren bir konu. Dağları seviyorum ve onları korumak için katkıda bulunmak istiyorum. Forclaz 50 polar ile hatırı sayılır bir jest yapma fırsatını görebildim: doğanın gerçek dostu olarak, bu ürün dünyanın dört bir yanında kullanılıyor! forclaz-50-polar

Bileşenlerimizi ve üretim süreçlerimizi değiştirmek için çalışmalar yaptık. Bu ilk adım ile, umarım doğa yürüyüşü tutkunlarının, ekolojik tasarımlı ürünleri seçmesini ve kendilerinin de bir jestte bulunmak istemelerini sağlayabiliriz”

Üretim Kanallarımız

2012 yılından beri, her yıl 39 milyon plastik şişeye, ikinci bir yaşam şansı tanıyoruz, nasıl mı? 1 Forclaz 50 poların üretimi için, 7 plastik şişe yeterlidir, yani 1 kişinin haftalık tüketimi.

Doğaya Bir Jest mi Yapmak İstiyorsunuz? Polarınıza İkinci Bir Yaşam Sağlayın!

Polarınızı geri dönüştürün: hem de  yere taşıyabileceğiniz bir çantaya!

second-life

Tüm Ekolojik Tasarımlı Polarlarımızı İnceleyin

“Forclaz 50 modelleri: Kadın ve Erkek Polarları ve “Hike 100” çocuk polarları.

Forclaz 50 ile sıcak doğa yürüyüşünün tadını çıkartmanız dileğiyle!