Bu hafta adımlarımızı arttırıyoruz; yere güçlü basarak, attığımız adımları sağlamlaştırıyoruz!


PAZARTESİ

Dinlenin

Sağlığımız için yediğimiz besinlere dikkat etmeliyiz. Günlük yemek rutinimiz, vücudumuzu şekillendirirken büyük rol oynar!

Yürüyüş günlüğüm etkinliği boyunca Daima Enerjik Olmak İçin 7 Beslenme Önerisi yazımıza göz atın.


SALI

50 Dakika Yürüyüş

se

2 haftalık çalışmadan sonra artık biraz daha hızlanmanın vakti geldi! Ayağınızı yere sıkı bastığınızdan emin olun, işte size güzel bir yürüyüşün anahtarı!

Geçen hafta uyguladığımız ısınma hareketlerini unutmuyoruz ve tekrar ediyoruz. 2 dakika doğal yürüyüş hızımızla vücudumuzu hazırladıktan sonra, yola çıkıyoruz!
Spordan önce ve sonra 10 dakika, stretching!


ÇARŞAMBA

Dinlenin

pw
PW 140 Yürüyüş Ayakkabısı – Detaylı bilgi için tıklayın!

Bugün vücudumuzu dinlendiriyoruz, yarın yoğun bir gün olacak! Yürüyüş Günlüğüm gibi yoğun antrenman programlarında ayak sağlığınız için esnek yürüyüş ayakkabısı kullandığınızdan emin olun!

Motivasyon kaynağı olun! Etkinlik süresi boyunca yalnız ya da arkadaşlarınızla beraber çektiğiniz fotoğraflarınızı Facebook, Instagram veya Twitter’dan #yürüyüşgünlüğüm etiketiyle bizimle paylaşın, yürümeye üşenenlere ilham kaynağı olun!


PERŞEMBE

60 Dakika Yürüyüş

sw

Bugün geçen haftaya göre daha yoğun bir tempo ile devam ediyoruz. Doğal yürüyüş hızınızla 10 dakikalık bir ısınma sonrasında, yoğun tempoda; her birinin sonunda 30 saniye mola vererek 2 dakikadan oluşan 8 tekrar yapın. 35 dakika süren bu tekrarların sonunda artık dinlenebilirsiniz!


CUMA

Dinlenin

yeni
Soft 540 Sportif Yüyüyüş Ayakkabısı – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Yürüyüş kaslarınızı geliştirmeniz için harika bir yoldur! Bugünü dinlenerek geçirin ve birkaç pratik esneme hareketleriyle kaslarınızı yarına hazırlayın.

Sağlıklı kalmak için yürüyün, işte yürüyüşün kalbinize faydaları! yazımızı mutlaka inceleyin.


 

 

 

 

CUMARTESİ/PAZAR

45 Dakika Yürüyüş

2 dakikalık ısınmadan sonra, yoğun tempoda 45 dakika boyunca yürüyün. Ayaklarınızı yere sağlam bastığınızdan emin olun!

Bir haftayı daha geride bıraktık, 4. haftada görüşmek üzere!

Kaynak: Newfeel