Hareketli hayatınızda sizlere eşlik edecek kişisel eşyalarınızı bir arada tutmak için sağlam bir yardımcıya gerek duyabilirsiniz. Sırt çantası çeşitleri işte tam da bu noktada, yaşamınıza işlevsellik katan yapılarıyla sizi bekliyor. Hele ki düzenli olmak konusuna ayrıca önem veriyorsanız, sırt çantaları gün içindeki en yakın arkadaşınız olup çıkacaktır. İşte düzenli kişiliklerini sırt çantalarıyla taçlandırmış olanların yaşamayacakları 7 gündelik durum:

1.Kulaklık Kablolarınız Birbirine Karışmaz

Modern çağın modern sorunları özellikle gençlerin sinirlerini zorlayabiliyor. Radyo eşliğinde yaptığınız güzel bir sabah koşusu sonunda çantanıza attığınız kulaklıkların kablolarının, kısa sürelerde birbirine karışması kaçınılmazdır. Ne şekilde koyduğunuz da fark etmez çünkü kulaklıklar mutlaka yuvarlanıp karışacak bir boşluk bulur. Eğer çantanız çok gözü olan sırt çantalarından biriyse, ufak bir gözü sadece kulaklığınız için ayırıp bu dertten tümüyle kurtulabilirsiniz.

2.Spor Yaparken Eşyalarınızı Bir Arada Tutma Derdinden Kurtulursunuz

cantalar.jpg

Özellikle sonbahar mevsiminde yapılacak doğa yürüyüşlerinde, yağmur ya da rüzgar gibi farklı hava koşullarına uygun birçok kıyafet almanız gerekir. Kamp gibi aktivitelerde de gerekli olan kişisel malzemelerinizi taşımanız gerekecektir. İşte tüm bunları yapabilmenizi kolaylaştıracak, destekli ve yükü vücuda dağıtan bir sırt çantasıyla ergonominize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Spor salonlarına giderken de, şık tasarımlarıyla dikkat çekecek bayan ya da erkek sırt çantası çeşitlerini seçebilirsiniz. Spor tutkunuzu gerçekleştirirken, ekstra zorluklardan sıyrılabilir, yaptığınız sportif etkinliğe konsantre olabilirsiniz.

3.Hazırlanırken Kimseyi Bekletmezsiniz

Bekletilmek oldukça sıkıcı bir durumdur. Bekletmek ise sonrasında gelecek tepkiler nedeniyle daha da kötüdür. Eğer bu iki durumdan da hoşlanmıyorsanız, her an düzenli bir şekilde duracak sırt çantalarınız yardımınıza koşacaktır. Düzenli bir kullanıcı olarak; belli başlı kişisel eşyalarınızın çantanızın hangi gözünde olduğunu bildiğinizden, çantanıza ufak tefek eşyalar ile eklemeler yaparak dışarı çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz. Sırt çantası fiyatları ve özelliklerinin bir araya gelmesiyle, alışkanlıklarınızı değiştirecek verimli bir performans yaşayabilirsiniz.

4.Derslerde Deftersiz Ya Da Kalemsiz Kalmazsınız

kitap

 

Sırt çantalarının en sık kullanıldığı yerlerden birisi de üniversiteler. Defterinizi, kaleminizi ya da okuduğunuz bölüme göre alacağınız hesap makinesi gibi elektronik eşyaları sırt çantası modelleri  sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ders başladığında son anda defterinizi unuttuğunuzu ya da kaleminizi düşürdüğünüzü fark etmek istemiyorsanız; sizin için düzenli bir sırt çantasından daha uygun bir araç olamaz.

5.Telefonu Bulmaya Çalışırken Çağrıyı Kaçırmazsınız

phone

 

Elektronik eşyalar artık her an sizlerle birlikte. Tablet ya da akıllı telefonları dış etkenlerden korumak için çantalarda taşımak çok mantıklı bir hareket olacaktır. Bunu yaparken geniş sırt çantası modellerini kullanıyorsanız çalan telefonu bulup, yetişememek gibi dertlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Düzenli bir sırt çantasında elektronik eşyalarınızı koyabileceğiniz bölmeler olacağından telefonunuzu hemen cevaplayabilir, tabletinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Günümüzün büyük derdi olan şarj cihazı taşıma işi de bu sayede oldukça pratik bir hal alacaktır.

 

 

6.Makyaj Malzemeleri Arasında Kaybolmazsınız

Yanınızda taşımak zorunda olduğunuz birçok eşya, çantalarınız sayesinde rahatça hareket edebilmenizi sağlar. Özellikle kadınlar makyaj ve bakım malzemelerini geniş ve bol gözlü bayan sırt çantası modellerinde taşıyabilir. Sırt çantalarının yükü eşit olarak dağıtan modelleriyle konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

7.Arkadaşlarınız Arasında Unutkanlığınızla Ünlü Olmazsınız

Çantalarla, düzenli bir hayata kavuşmanız kolaylaşır ve eşyalarınızı etrafta unutmazsınız. Çocuğunuzun ortopedik yapısına uyacak çocuk sırt çantası modelleriyle, onun da düzenli bir okul hayatına adım atmasına olanak tanıyabilirsiniz. Anahtar, telefon, gözlük ya da not defteri gibi birçok eşyanızı yanınızda taşıyabilmenizi sağlayacak sırt çantası çeşitlerini; sağlam, konforlu ve fonksiyonel ürünler arasından seçmek için Decathlon’a göz atabilirsiniz.