Sonbaharda spor yapmayı zor görenler, kışın soğuk ile yürüyüşe, spora bahane bulanlar termal içlik ile sporla barışıyor. Kış aylarında bile outdoor spor yapmanıza imkan tanıyan, içinizi ısıtarak sizi sıcak tutan, içlikler hem alt hem de üst beden için alternatifler bulunduruyor. Isı iletimi için özel geliştirilen ürünler, yünden veya ısı yalıtımı vadeden sentetik kumaşlardan imal ediliyor. Beyaz veya bej rengi eski tip içliklerin yerini günümüzde rengarenk modeller alıyor. Eşofmanların, pantolon ve gömleklerin içine giyebileceğiniz gibi tek olarak da kullanabileceğiniz parçalar, standart bir giysiden farklı görülmüyor. Modası geçen, kıyafetlerin içine giyerken görünmesin diye yakasını paçasını çekiştirdiğiniz, esprilere maruz kaldığınız klasik yün içlikleri değiştirmenin vakti geldi de geçiyor.

Kış Sporları İçin Doğru Seçim 

kayak1

Termal içlik takım, yürüyüş ve koşu gibi aktivitelerin yanında kayak, snowboard gibi kış sporlarında da kullanılabiliyor. Isıyı hapsederken hareketler kısıtlamayan özel modeller, rahat kesimleri ile vücuda tam uyum sağlıyor. Dokumada kullanılan özel malzemeler sayesinde terin emilimi mümkün olurken, dışarı aktarılarak kullanıcıyı rahatsız etmemesi garantileniyor. Kaşındıran, terleten eski tip içliklerin ancak nostaljik anılarınızda kaldığını ispatlayan son teknoloji tasarımlar, sırt ve koltuk altı gibi terleyen bölgelerde sahip olduğu ek parçalarla hava alarak kötü koku oluşumuna mani oluyor. Hem sağlıklı ve modern olan hem de rahatlığı ile beğeni kazanan giysiler teninize yumuşak kumaşıyla dokunuyor. Boyun, kol manşetleri ve bel kısımdaki dokumalar soğuk havanın teninize ulaşmasını engelliyor.

Hem Sıcak Hem de Rahat Bir Kış Mümkün 

Termal içlik bayan ve erkek ürünleri ayrı ayrı sunulabildiği gibi unisex modeller de tercih edilebiliyor. Basic parçaları, sıradan bir boğazlı kazağı ve tişörtü andıran sade içlik modelleri ile hem konforlu hem de sıcak bir kış hayal olmaktan çıkıyor. Kat kat giyindiğiniz, kollarınızı kaldırmakta zorlandığınız soğuk günler mazide kalıyor. İçliklerin üstüne kıyafetler giyebileceğiniz gibi sadece montla kombinleyerek spora başlayabilirsiniz. Termal içlik erkek tasarımlarında ise genellikle gri, siyah ve lacivert renkler tercih ediliyor. Üşümeden, titremeden spora odaklanmanızı hayal olmaktan çıkaracak termal kıyafetler, zorlu hava şartlarında bile sizi sıcacık tutuyor.

Termal İçlik Fiyatları Gülümsetiyor

iclik-kayak

Kışın alınan kilolara son verecek modeller, fit bir sonbaharın, formda bir kışın sırrı oluyor. Yalnız sporda değil, günlük hayatta da kıyafetlerin içine giyilebilen termal kıyafetler, fiyatlarıyla da gülümsetiyor. Termal derecesine, sıcak tutma kapasitesine, kalınlığına, materyaline ve modeline göre fiyatı değişen içlikler neredeyse normal spor kıyafetleri fiyatına alıcı buluyor. İçliklerle kışın spordan çekinmek için artık bahaneniz kalmıyor. Size kayak takımlarını, yürüyüş botlarını, yağmurluk ve spor çantalarını hazırlayıp motive olmak kalıyor. Kadınlar üst üste giyilen külotlu çorapların rahatsız hissinden, erkekler kat kat giye giye eskiyen tişörtlerden kurtuluyor. Tek parça ile sıcacık bir kış termal ürünlerle müjdeleniyor.

Siz de Decathlon’un birbirinden konforlu termal içlikleri ile soğuğu düşünmeden spora başlayabilir, kışın tadını outdoor sporlarla çıkarabilirsiniz. Sonbahar itibarıyla spor salonlarına hapsolan, açıkhavada sporu özleyen, hastalıklardan korkarak spordan soğuyanlardansanız dolabınıza termal içliklerden edinmenin vakti gelmiştir. Yalnız kendiniz için değil, çocuklarınız için de modellerin bulunabileceği özel kıyafetleri vakit kaybetmeden alın, çetin hava koşullarına meydan okuyun. Sporda size eşlik etmekten çekinen, hava şartlarını bahane edinenlere de hediye olarak içlikleri alabilir, kış aylarında da yürüyüşlerinizde, koşularda ve kış sporlarında yanınızda olacak spor arkadaşları edinebilirsiniz.  Dilediğiniz bedendeki içliği seçerek hemen sepete ekleyin, siparişinizi birkaç adımda oluşturarak kışa hazırlanın.