Decathlon Türkiye ekibi olarak “Herkes İçin Spor, Spor İçin Her Şey” mottomuzla yola çıktığımız serüvenimizde, sporu her gün kullanıcılarımıza ulaşılabilir kılmak için çalışıyoruz.

Her gün kullanıcılarımıza daha düşük fiyatlı ve sporlarına uygun ürünleri sunabilmek için inovasyon çalışmaları yapıyor, anketler düzenliyor, etkinliklerde kullanıcılarımızla buluşuyor ve onları dinliyoruz.

Bu buluşmalarımızdan birisi, kullanıcı odaklı olarak toplandığımız ve Ankara’da gerçekleştirdiğimiz strateji toplantımızdı. Kullanıcılarımızla buluştuk, onları dinledik ve bizim hakkımızda düşündükleri olumlu ya da olumsuz tüm görüşlerini bizimle paylaşmalarını istedik.

Ankamall Decathlon mağazamızın devamlı müşterilerinden olan Suat Yalıç’la da bu şekilde tanıştık 🙂  Kendisi beden eğitimi öğretmenliğinden emekli olduktan sonra Ayvalık’a yerleşti ve kendisini doğa sporlarına adadı, arkadaşlarıyla birlikte doğa yürüyüşü grubu bile oluşturdu!

suatabi1
Suat abi ve Ankamall Decathlon Liderimiz Burak

Suat Abi de bizlere önce Decathlon’un sevdiği yönlerinden bahsetti. Bir kullanıcımız olarak her gün en iyi kalite fiyat dengesini sunmaya çalıştığımızı, ürünlerimizin fiyatlarının uygun olduğunu, sporu herkese ulaşılabilir kılmaya çalıştığımızı söyledi. Bu içten düşünceleri bizi çok mutlu etti. Daha sonra Suat abiye Decathlon’dan daha fazla ne beklediğini sorduk, o da “Hentbol sporu sporlarınız arasında yok!” dedi. Biz de o şekilde Suat abinin tutku sporunun hentbol olduğunu öğrenmiştik.

Strateji toplantımızda Suat abiyi dinledik, fikirlerini not ettik, önerilerini gerçekleştirmek için neler yapabileceğimizi düşündük.  Suat abi spor tutkunu olduğu için bize çok güzel öneriler ve uygulanabilecek harika fikirler verdi!

Geçtiğimiz hafta tüm bu düşüncelerimizi hayata geçirmek için kendisini ofisimize davet ettik.

Birlikte hentbol sporuyla ilgili; hangi ürünlerin geleceğine, fiyatlarının ne olması gerektiğine, ürün seviyelerine karar verdik.

İşte böylece Suat abi sayesinde önümüzdeki seneden itibaren Decathlon Türkiye’de artık hentbol sporu da olacak, hentbol severler de kendi tutku sporlarıyla buluşacak!