Hepimiz sevdiğimiz insanları mutlu etmek ve bu mutlulukları onların gözlerinde görebilmek adına farklı yollara başvuruyoruz. Sevdiğimiz insanlarla mutlulukları paylaşmak, çoğu zaman dünyanın en huzurlu ve en rahatlatıcı aktivitesi oluyor. Anı yakalamak, geçip giden zamanın ruhunda sevdiğiniz kişide kendinizden bir iz bırakmak ve bu kişiye o mutluluğu tattırmak, bir mutluluk çemberi oluşturmamıza da olanak sağlıyor. Peki yeni yıla girerken sevdiğiniz insanları mutlu etmek ve aynı zamanda da kendi mutluluğunuzu elinden tutup yeni yıla yanınızda getirmek istemez misiniz? Mutlu olmanın en kolay yanı mutlu etmekse eğer, yeni yıla da sevdiğimiz insanlara yepyeni yılbaşı hediyelerini hazırlayarak girmemiz gerekiyor demektir. O zaman ne duruyoruz? En güzel ve en motive edici yılbaşı hediye önerilerine şöyle bir bakalım. Bizim için en uygun hediyeleri biz senin için burada topladık, ama dersen ki benim aradığım şeyler başka, buyur yazımıza 🙂

Yeni Yıla Yeni Başlangıçlar Yakışır

Yeni yılın ilk günü; yaşayış tarzını değiştirmek isteyen, daha sağlıklı yaşamak isteyen ya da sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemek isteyip başarısız olanlar için mükemmel bir motivasyon günüdür. O güne kadar yaşanılan ve maruz kalınan olumsuz her şeye format atılıp, yepyeni bir yıla başlamanın heyecanıyla yanıp tutuşulan ilk gündür yılbaşı. Belki bu durumu sevdiğiniz kişiye alacağınız bir hediyeyle daha farklı kılabilirsiniz. Peki bunu nasıl mı yapacaksınız? Yılbaşı hediyesi olarak alacağınız bir fitness çantası, içerisinde yer alacak fitness aksesuarları ve ekipmanlarıyla birlikte güzel bir hediye olabilir. Belki de bu hediyeyi aldığınız kişi sizin sayenizde yıllardır ertelediği spor salonu kaydını yapar ya da kayıt yaptırıp gitmediği spor salonu macerasını sizin sayenizde devam ettirebilir.

fitness bag.jpg
Katlanabilir Fitness Çantasına göz atmak ister misin?

Kışın ortasında yılbaşı hediyesi olarak alacağınız bir mayo ya da bikini de ilginç bir hediye olacaktır. Bu sayede hem hediye aldığınız kişiyi şaşırtabilir hem de kapalı bir yüzme havuzuna kaydını gerçekleştirmesine vesile olabilirsiniz. Kim bilir belki de bu hediye yıllar sonra bile hatırlanacak bir hediye olabilir.

yuzme2.jpg
Sevdikleriniz kışın da yüzsün istiyorsan, tüm mayolar için buraya tık tık!

Kış Şartlarında Doğa Daha Güzel

Kış gelince trekking, kampçılık ve doğa sporları bambaşka bir anlam kazanır. Kamp ya da trekking yapmanın keyfi, kışın çetin şartlarında mücadele ruhuyla doruğa çıkar. Arkadaşınıza alacağınız geniş hacimli bir kamp çantası hem arkadaşınızın kamp yapmasını kolaylaştıracak hem de onun sizi en zor şartlarda dahi hatırlamasına sebep olacaktır. Çeşitli kamp aksesuarlarıyla bu hediyeyi birleştirebilir ve arkadaşınızın karşılaştığı en zor kış şartlarında dahi sizden güç almasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bir mont, polar ya da su geçirmez bir trekking botu çetin kış şartlarında arkadaşınız için çok büyük anlamlar ifade edecektir. Yine kışın doğa sporlarıyla ya da kampçılıkla uğraşan kişilerin olmazsa olmazı içlikler de erkek arkadaşınız için alabileceğiniz özel hediyelerden biri olabilir. Özellikle kamp yapmayı seven erkek arkadaşınıza alacağınız kırmızı bir içlik onun için unutamayacağı bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

hediye.png
Arkadaşlar hediye bekliyor 🙂 Doğa yürüyüşü ürünleri için tık tık.

Hobiler Olmazsa Olmaz

Yılbaşı hediye fikirleri denilince akla gelen ilk şeylerden biri sevdiğiniz kişilerin hobileridir. Balıkçılıkla uğraşan bir arkadaşınız için balıkçılık aksesuarları mükemmel bir yılbaşı hediyesi olurken masa tenisi ya da tenis ile uğraşan bir arkadaşınız için ise raket harika bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Özellikle kışın balıkçılık hobisini devam ettirmek isteyen arkadaşlarınız için alacağınız bir yağmurlukla onları oldukça mutlu edebilir ya da  arkadaşınızı sıcacık tutacak bir mont ile onun gönlünü kazanabilirsiniz.

Bisiklet kullanmayı seven ya da adrenalin sporlarıyla uğraşmayı seven bir arkadaşınıza alacağınız bir aksiyon kamerası ise her daim hatırlanmanıza vesile olacaktır. Aksiyon kamerası sayesinde bütün adrenalin dolu anları ölümsüzleştirecek olan arkadaşınız, görüntüleri bilgisayara atmak istediği her an size teşekkür edecektir. Decathlon’un en özel ürünleri ile sevdiklerinize harika yılbaşı hediyeleri verebilirsiniz.