14 Şubat Sevgililer Günü gittikçe yaklaşırken sevgililerin aklında hep aynı soru var: “Ne alacağım?” Üstelik sevgilinizle uzun zamandır birlikteyseniz, daha önce aldığınız türdeki hediyeleri almak istemeyeceğinizden, bu durum bazı hediye seçeneklerinin elenmesine sebep oluyor ve hediye seçmenizi biraz daha zorlaştırıyor. Aslında 14 Şubat hediye almak için çok güzel bir zamandır, sonuçta en kıymetlinize, en iyi tanıdığınız kişiye hediye alıyorsunuz. Üstelik insan sevdiği kişinin neler yapmaktan hoşlandığını, hobilerinin neler olduğunu bildiğinden ne tür hediyelerin işine yarayacağını ve neleri beğeneceğini bilir, o yüzden sevgiliye hediye almak aslında o kadar da zor değildir. Mesela spor yapmaktan hoşlanan sevgiliniz için yapacağınız sportif hediye seçimleri, kullanışlılığının yanı sıra çok romantik de olabilirler. Biz de 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde bloğumuzda sizlere Decathlon’dan alabileceğiniz sevgililer günü hediye önerileri sunmak istedik.

Sıcacık Montlar

gif1
Rengarenk montlar için Decathlon‘a tık tık.

Biricik sevgilinizin siz yokken üşümesini istemezsiniz herhalde. Özellikle yürüyüş ya da koşu gibi outdoor sporlarla ilgilenen bir sevgiliniz varsa onu koruyacak bir mont oldukça ince düşünülmüş bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Üstelik hava şartlarına göre farklı koruma özellikleri olan pek çok mont modeli bulunuyor. Mesela içinde bulunduğumuz kış aylarında kullanım için düşünüyorsanız, sıcak tutan outdoor mont modellerinden ya da şişme montlardan birini tercih edebileceğiniz gibi, yağmurun fazla yağdığı bahar ayları için su geçirmez montlardan birini tercih edebilirsiniz. Bu arada sevgililer günü anısı olacağı için kırmızı ya da pembe renk seçeneklerine de bakmanızda yarar var.

Kar Botları

gif2
Sıcacık tutan kar botları için tık tık.

Eğer sevgilinizin kayak, snowboard gibi kış sporlarına merakı varsa ya da sadece karda yürümeyi seviyorsa bir çift kar botu harika bir hediye olabilir. Sıcak tutan ve su geçirmeyen kar botları ile sevgilinizin ayakları hiç üşümeyecektir. Ayrıca bir çift kar botu, baş başa çıkılacak bir kış tatilinin habercisi de olabilir.

Ev Tipi Ekipmanlar

cift

Sevdiğiniz kişi ne her ne kadar spor yapmayı seviyor olsa da her zaman spor salonuna gitmeye vakit bulamıyor, ya da spor için dışarı çıkmak ona zahmetli geliyor olabilir. İşte bu tür zamanlarda hareketsiz kalmaması için ona evde spor yapabilmesini sağlayacak bazı ekipmanlar alabilirsiniz. Tabii bu sevdiğiniz kişinin ne tür sporlar yapmaktan hoşlandığı ile ilgili ama işe ona spor yapabileceği ortamı sağlamak adına bir mat alarak başlayabilirsiniz. Hatta belki de iki tane mat almalısınız, böylece sizin de spor yaparken ona eşlik etme ve birlikte zaman geçirebilme şansınız olur. Farklı kilo seçenekleri bulunan ağırlıklar, ısınma-esneme lastikleri, pilates topları spor yapan herkesin kullandığı ekipmanlardır, dolayısıyla hem ince düşünülmüş hem de çok işe yarayacak hediye seçenekleridir.

Her Şeyin Başı Sağlık!

Spor yaparken sevgilinizin sağlığını olumsuz etkileyecek bir durumla karşılaşmasını istemezsiniz değil mi? Bu yüzden sevgililer günü hediyesi olarak onu spor yaparken koruyacak bakım malzemelerinden bir set hazırlayabilirsiniz. Mesela outdoor aktivitelerle ilgileniyorsa yaz kış kullanmak üzere SPF 50 içeren sprey güneş kremleri, dudakları korumak adına dudak nemlendiricileri her daim kullanılması ve yanında bulundurulması gereken ürünler arasındadır. Her daim çantasında taşıyabileceği 2’si 1 Arada Duş Jeli + Şampuanlar da oluşturacağınız sete ekleyebileceğiniz ürünler arasında.

Bu yazımızda sizlere sevgililer gününe özel hediye fikirleri sunduk. Tabii sevgilinizin en çok nelerden hoşlanacağını siz biliyorsunuz, bizim amacımız sadece doğru hediyeyi bulabilmeniz için size rehberlik etmek. Son olarak söylemek istediğimiz bir şey var ki, ona verebileceğiniz en romantik hediye birlikte paylaşacağınız mutlu anlardır.