Sıcak yaz günleri son bulup yerini soğuk sonbahar havalarına bıraktığında spor yaparken giyilecek giysiler de değişiyor. Peki, dolabınız kışa hazır mı? Üşümemek için tercih etmeniz gereken pek çok farklı seçenek var. Bunlardan en yaygın olanı ise polardan yapılmış spor giysiler. Buz gibi havaları ısıtacak polar mont, polar sweatshirt ve ceketler sonbahar ve kış için en büyük kurtarıcınız olacak. Her spor dalı ve ortam için farklı özelliklerde ürünler tercih etmeniz gerektiğinden seçim yaparken nelere dikkat edeceğinizi de iyi bilmelisiniz. Aksi takdirde üşüyebilir, hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilir ve keyifli sportif aktiviteleri kendiniz için işkenceye çevirebilirsiniz. Talihsiz bir sonbahar geçirmemek için polar seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktalarına göz atabilir, hem sıcak hem hareketli hem de havalı bir sezon geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, uzun ve kısa koşular polar giysilerin tercih edilebileceği en iyi soğuk hava sporları. Ayrıca kayak, ve yelken de polar sezonunun gözdeleri arasında yer alıyor.

Yumuşacık Polarlar İle Mevsim Geçişine Uyum Sağlayın!

Doğa yürüyüşü polarlarımıza göz atmak ister misiniz?

Polar, yumuşacık dokusu, sıkı yapısı ve koruyucu özelliği ile her türlü giyside kullanılabilen, kalınlığı ve şekli kolayca değiştirilebilen oldukça işlevsel bir malzeme. Bu nedenle bu malzemeden üretilmiş bir giysiyi satın alırken birden fazla seçeneğiniz olacağını aklınızdan çıkarmayın! Seçim yaparken ilk olarak hava sıcaklıklarını göz önünde bulundurmayı deneyebilirsiniz. Zaten hava durumuna göre gerçekleştireceğiniz etkinlikler de farklılık göstereceğinden bu durum her açıdan size fayda sağlayabilir. Sonbaharın değişken ve bol geçişli havalarını hasta olmadan atlatmak isterseniz mevsime hafif ve ince bir başlangıç yapabilir vücut ısınızı dengede tutacak polarlar tercih edebilirsiniz. Bu havaların en keyifli aktivitelerinden biri olan dağ yürüyüşleri sırasında sizi bunaltmayacak ama esintilere karşı koruyacak sıkı yapılı pamuk dokuma polar malzemeden üretilmiş bir mont tercih edebilirsiniz. Decathlon’un koleksiyonunda yer alan MH120 Dağda Yürüyüş Poları ya da MH120 Polar Dağda Yürüyüş Yeleği seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Bu sayede hem terleyip soğuma riskini ortadan kaldırabilir hem de değişen hava koşulları yüzünden hasta olma ihtimalini kendinizden uzak tutabilirsiniz. Yürüyüş sırasında daha rahat olmak için elastan içerikli daha esnek ve rahat bir mont seçerek hareket özgürlünüzü de korumanın tadını çıkarabilirsiniz. Decathlon’un birbirinden güzel polar mont modellerine göz atarak kendiniz için en uygun alternatifi kolayca bulabilirsiniz.

İçiniz Dışınız Polar Olsun!

Her spora uygun polar çeşitleri için tık tık!

Mevsim geçişini bir polar mont ile atlatsanız bile kara kışın kapıda olduğunu unutmayın! Peki, havalar iyice soğuyunca spordan vaz mı geçeceksiniz? Elbette hayır! Tam bu noktada sizi soğuktan koruyacak her türlü hava koşulunda sizi destekleyecek polar üst ve montlar imdadınıza yetişiyor. Pamuk dokuma, kalın ve yumuşacık bir polar sweatshirt edinerek kendinizi kış günlerinde de koruyabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, koşular hatta kayak yaparken bile tercih edebileceğiniz bu ürün hem sizi sıcak tutar hem de terinizi emerek kendinizi son derece rahat hissetmenize yardımcı olur. Böylece olumsuz hava koşullarından hiç etkilenmeden spor faaliyetlerinizi, kültürel etkinliklerinizi sürdürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sweatshirtlerin yanı sıra montlar da bu dönemde tercih edebileceğiniz en etkili alternatifler. Polar modelleri tercih ederek içinizi de dışınızı da kış boyunca sıcak tutabilirsiniz! Siz yeter ki dışarı çıkın ve soğuğun sizi hayattan alıkoymasına izin vermeyin!

Tüm Kış Sıcak Kalın!

Soğuk havalar için hafif ve kullanışlı bir seçenek olan polar modelleri sayesinde siz de tüm kış boyunca sıcacık kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Erkek polar modellerinin yanı sıra kadın giyiminde de sıkça kullanılan bu ürünler spor giyimde devrim niteliğinde bir alan yaratıyor. Decathlon’un polar koleksiyonuna göz atarak farklı kalınlık, model ve renklerde ürünlere sahip olabilirsiniz. Kadın polar çeşitleri, erkek ürünleri ve hatta çocuklar için de en güzel alternatifleri kolayca bulabilirsiniz.