Kendini spora adamış ve sporu hayatının odak noktası haline getiren arkadaşlarınız için yeni yılda alınabilecek en güzel ürünlerin başında, sportif hediyeler yer alıyor. Hangi spor dalı ile ilgilenirse ilgilensin arkadaşınız için tercih edeceğiniz sportif hediye seçeneklerinin onu çok mutlu edeceğine emin olabilirsiniz. Güzel bir hatıra olarak saklamanın dışında, arkadaşınızın kullanabileceği ve ihtiyacı olan ürünleri alarak her baktığında sizi hatırlamasını ve yüzünde gülümseme olmasını sağlayabilirsiniz. İşte spor aşığı arkadaşlarınıza alabileceğiniz ve her spor dalına uyum sağlayan yılbaşı hediyeleri:

  1. Su Geçirmez Çanta

Titiz ve düzenli arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz en ideal ürünlerden biri olan su geçirmez çanta modelleri, çanta içerisinde yer alan kişisel eşyaları korumaya yardımcı oluyor. Yağmur ve kar gibi yağışlı havalarda çantanın içerisinde bulunan kıyafetlerin ıslanmaması ve elektronik aletlerin zarar görmemesi için ideal çözümler sunan su geçirmez çanta modelleri, özellikle kış sporları ile ilgilenen kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Farklı renk ve modellere sahip olan ürünler arasından arkadaşınızın zevklerine hitap eden tasarımları tercih edebilirsiniz.

output_vbzDvC

2. Sporcu Matarası

Antrenman sırasında vücudun kaybettiği suyu geri kazanmak ve su içmeyi keyifli bir hale getiren şık bir matara alarak sporcu arkadaşınızın gönlünü kazanabilirsiniz. Her antrenmanda arkadaşınızın kullanacağı sporcu matarası, günün her anında sizi hatırlamasını sağlıyor. Ayrıca suyun yanı sıra detoks içeceklerinin da konulabileceği mataralar, son derece kullanışlı yılbaşı hediye önerileri arasında yer alıyor.

output_FhRhiI
Matara çeşitlerimiz için tıklayın!

3. Ağzı Büzgülü Torba Çanta

Her spor dalında sporcuların en çok kullandığı aksesuarlardan olan spor çantası, erkek ve kadınlar için birbirinden farklı modellerde tasarlanarak beğeniye sunuluyor. Spor kıyafetleri, ayakkabı ve diğer özel eşayları taşımak için kullanılan çanta modellerinin sırta takılan ya da kol askılı olan çeşitlerinden birini tercih ederek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Özellikle kamp yapan arkadaşlarınız için daha geniş ebatlara sahip modeller tercih ederek tüm eşyalarını rahatlıkla taşımasını sağlayabilirsiniz.

output_nMYtaq
Spor çantası çeşitlerimiz için tıklayın!

4. Telefon Kolluğu

En yoğun antrenmanlar sırasında bile telefonunu yanından ayırmayan sporcular için özel olarak tasarlanan telefon kolluğu, kullanıcının telefonunda bulunan kalori sayar programları kullanmasına, gelen çağrıları cevaplandırmasına ve müzik dinlemesine olanak sağlıyor. Telefonu sıkıca kavrayan tasarımlar, düşme riskini en aza indiriyor. Farklı bir hediye almak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz.

output_PFZzxo

5. Termos 

En soğuk anlarda, arkadaşınızın içini ısıtmak ve enerjisini yerine getirmek için alabileceğiniz en anlamlı hediyelerin başında termos yer alıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen iç malzemesi sayesinde kahve, çay ve bitki çayı gibi sıcak içeceklerin 12 saate yakın sıcak kalmasını sağlayacak olan termos sayesinde arkadaşınızın sabah kahvaltılarında çay, akşam sohbetlerinde ise mis kokulu bir kahve içmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşınız genel olarak tek başına spor yapıyorsa daha küçük ebatlı bir ürün tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürünün kapağını, bardak gibi kullanabildiğinizden yanınızda ekstra bardak taşımanıza gerek kalmıyor.

output_1TvGKi
Termos çeşitlerimiz için hemen tıklayın!

6. Adım Ölçer 

Spora henüz yeni başlayan ya da spor yaparken her zaman kontrollü olan arkadaşlarınız için alabileceğiniz adım ölçer, harika bir hediye seçeneği olabilir. Adımlarını sayarak motive olan ve istediği forma kavuşan arkadaşınızın size minnettar kalacağına emin olabilirsiniz. Bel, cep ve sırt çantasına asılarak kullanılabilen adım ölçer, kat edilen mesafeyi en doğru şekilde ölçüyor. Ürünü satın alırken arkadaşınızın en sevdiği rengi almayı unutmamalısınız.

output_fdV2cF
Ürünler hakkında detaylar için tıklayın!

7. Akıllı Tartı

Tekvando, karete ve aikido gibi kilo kontrolünün yapılması gereken sporlar ile uğraşıyorsa, arkadaşınıza akıllı bir tartı alarak kilosunu takip etmesini sağlayabilirsiniz. Akıllı tartılar kiloya ek olarak kas, kemik, beden kitle indeksi, bazal metabolizma ve su oranı ölçümü gibi ölçümleri de yapıyor.

output_0GTzBh
Tartı modellerimz için tıklayın!