Dünyadaki tüm sevenleri aynı gün özel hissettiren 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bu da demek oluyor ki yılın en romantik günü için kalpleri kıpır kıpır yapan bir telaş başlıyor. Sevginizi ve hayatınızı paylaştığınız, her anınızda aklınızda olan sevgilinize ona kendini daha da özel hissetmesi için kocaman bir fırsat veren 14 Şubat’ta, alacağınız hediyeye karar veremiyorsanız seçim yapmanızı kolaylaştıracak harika bir liste ile geldik.

Pembe renk ağırlığında tasarlanmış kıyafet ya da aksesuarlar, kalpli peluşlar, bir paket spesiyal çikolata da elbette Sevgililer Günü için tercih edilenlerden. Ama hayatının büyük bölümünde spor olan, doğada vakit geçirmeyi, yüzmeyi, spor salonunda olmayı, yoga ile kendine dönmeyi seven ya da sporun çok daha başka dallarıyla ilgilenen sevgilinize, onu çok daha mutlu edecek; spor yaparken geçirdiği anlarda da yanında olabilecek hediyeler seçebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız Sevgililer Günü hediye önerileri:

Spor Saati

Webp.net-gifmaker
W500 KRONOMETRELİ KOŞU SAATİ – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Klasik bir saat almayı başka bir zamana bırakın ve sevgilinize spor yaparken de kullanabileceği bir saat alma ihtimalini değerlendirin. Koşu yaparken gidilen mesafeyi ölçebilen, terlemeye karşı dayanıklı olan, performans değerlendirmesi yapan, eforunuzu gösteren saatler hem iç hem de dış mekan spor sevenler için harika bir alternatif.

Güneş Gözlüğü

gl
Güneş gözlüğü modellerimiz için tıklayın!

Sadece yaz günlerinde değil kış günlerinde de doğada olmayı seven sevgiliniz için güneş gözlüğünü hediye olarak değerlendirebilirsiniz. UV korumalı, mükemmel görüş kalitesine sahip gözlükler, sevgilinizin en çok kullandığı hediyelerinizden biri olabilir.

Uyku Tulumu

output_kFmXQm
Uyku tulumu modellerimiz için hemen tıklayın!

Sevgiliniz için mükemmel sabahın tanımı doğada uyanmaksa uyku tulumu onu çok mutlu edecek bir hediye seçimi olacak. Farklı iklimler için, çeşitli tarzlarda üretilen uyku tulumları sayesinde sevgiliniz kamp yaparken de üşümeden uyuyabilecek.

Kamp Masası / Sandalyesi

ct
Kamp masa ve sandalye çeşitlerimiz için tıklayın!

Kamp yapmayı seven, outdoor sporlarla ilgilenen bir sevgili için alınabilecek en iyi hediyelerden birisi portatif taşınabilen masa ve sandalyeler. Kamp ateşinde pişirdiğiniz yemeği doğada daha rahat şartlarda yemek, bu masa ve sandalyeler sayesinde mümkün.

Rüzgarlık

sg
TREK900 WINDWARM SOFTSHELL – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Tam da doğanın uyanmaya başladığı bahar aylarında yapılan doğa yürüyüşlerinde ağır montlarla terlemeye ya da onların yükünü çekmeye gerek yok. Sevgiliniz için seçeceğiniz su geçirmeyen, rüzgarı hissettirmeyen hafif ceketler sayesinde yapacağı doğa sporları çok daha keyifli hale gelecek.

Sırt Çantası

Webp.net-gifmaker
Sırt Çantası modellerimiz için tıklayın!

Sevgilinizin yaptığı spor ne olursa olsun büyük ya da küçük fark etmeden mutlaka sırt çantasına ihtiyacı olacak. Farklı hacimlere sahip ve ihtiyaca göre değişik teknik özellikler taşıyan çantalar arasından Sevgililer Günü hediyenizi seçebilirsiniz.

Şnorkel ve Palet

div
Tüm dalış ve su altı keşif ürünlerimiz için tıklayın!

Su altı dünyası sevgilinizi büyülüyorsa, ona bu macerasında destek vermek için şnorkel ya da palet seçebilirsiniz. Set olarak veya tek tek de alabileceğiniz şnorkel ve paletler uzun ömürlü kullanabileceği gibi yüzmeyi seven sevgiliniz için ideal bir 14 Şubat hediyesi.

Bisiklet

Webp.net-gifmaker
Bisiklet modellerimiz için hemen tıklayın!

Şehir hayatında, özellikle trafik saatlerinde hayalini kurduğumuz bisiklet, sevgiliniz için yaşam tarzına gelmiş bir sporsa siz de çok şanslısınız. Dağ şartları için üretilen ya da şehirdeki düz yollar için daha basit olarak tasarlanmış bisikletler Sevgililer Günü’nde de güzel bir hediye seçeneği oluyor. Eğer daha farklı olsun isterseniz de evde ya da depolarda saklanması kolay olan katlanır bisikletlere göz atabilirsiniz.

Raket

rak
TR130 TENİS RAKETİ – Detaylı bilgi için tıklayın!

Sevgiliniz tenisle ilgileniyor ya da her zaman tenise başlamaktan söz ediyorsa tenis raketi ona, onu düşündüğünüzü gösteren hediye seçimlerinden biri olacak. Tenis raketlerini farklı markalardan, farklı seviyelerde oynayanlar için ve çok çeşitli bütçe seçeneklerine göre bulabilirsiniz.

Sweatshirt

Webp.net-gifmaker
Kadın sweatshirt modellerimiz için tıklayın!

Outdoor spor yapmak için havaların ısınmasını beklemeyen; hava durumu nasıl olursa olsun doğada olmaktan keyif alan sevgilinizi olabildiğince sıcak tutmak için sweatshirt seçeneğini de mutlaka aklınızda bulundurun. Termal ya da polar yapıdaki sweatshirtler kış, ilkbahar ve sonbaharda sevginizi hep ona hissettirecek.