Mevsim ne olursa olsun fırsatını bulduğunuz an doğaya kaçanlardansanız; her yerde, her arazi koşulunda rahatlıkla kullanabileceğiniz katlanır kamp sandalyesi, masa ve taburesi kamp ekipmanları arasında muhakkak yer almalı. Arabanızın arka koltuğuna ya da bagajına, bisikletinizin arka bagajınıza ya da yürüyüş esnasında koltuğunuzun altına rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, hafifliği ve katlanabilir olma özelliğiyle taşıma zorluğu yaratmayan, yer kaplamayan kamp sandalyesi, masası anın tadını çıkarmanıza yardım ediyor. En güzel manzaraları sizin için bir seyir terasına dönüştüren, dilerseniz bir dağın yamacına, dilerseniz mis gibi toprak kokan bir bahçenin içine ya da kamp ateşinizin başına koyabileceğiniz, piknik organizasyonlarınızda başrolü oynayan kamp masası ve kamp sandalyeleri doğayla aranızdaki uyumu güçlendiriyor, konfor ihtiyacınızı en minimal şekilde karşılıyor.

kamp
Kamp masası modellerimiz için tıklayın!

Doğanın İçinde Bağımsızlığınızı İlan Etmek İçin

Farklı renklerde tercih edebileceğiniz katlanır sandalye modelleri başlıca kamp ekipmanları arasında geliyor. Rahatınızı düşünen kamp sandalyelerinde 2 adet kolçak bulunuyor. Böylece otururken kollarınızı yaslayabiliyorsunuz, dolayısıyla oturma pozisyonunuz sağlıklı bir duruşla desteklenmiş oluyor. Aynı zamanda çoğu kamp sandalyesi modelinde bir bardak bölmesi de bulunuyor. Ne de olsa doğa içinde keyifle geçirilen anlar, onlara eşlik etmeyen rahatlatıcı içecekler olmadan düşülemez! Dilerseniz ayaklı kamp sandalyelerinden tercih ederek, kamp deneyiminizi biraz daha konforlu hale getirebilirsiniz. Katlanabilir olup çok az yer kaplayan kamp masaları ise hafiflikleriyle her yere kolayca taşınabiliyor, doğa ortasında en keyifli sofralarınızın kahramanı oluyor. Masanın altında bulunan ayaklar kolayca açılıp kapanabilirken, dayanıklı çelik ayaklar ve melamin yüzey maksimum 50 kg.’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Taburede oturmak hep daha çok hoşunuza gitmişse kamp için dizayn edilmiş kamp tabureleri de doğadaki konforunuz için bir başka seçenek… Taşımayı kolaştıran entegre kayışı, katlanabilir ve çok hafif yapısı her nerede olursanız olun gözünüze kestirdiğiniz bir alana kurulmanıza izin veriyor. Maksimum 150 kg ağırlık taşıyabilen tabureler boyundan büyük bir performans sunuyor.

Katlanabilir, Hafif, Dayanıklı Kamp Sandalyesi

Webp.net-gifmaker (2)
Kamp sandalye ve tabure modellerimiz için hemen tıklayın!

Kamp malzemeleri tasarımlarının baş tacı kamp sandalyesi 41 cm. standart oturma yüksekliğine sahip. Ortalama bir insan vücudu için ideal yüksekliği sunan kamp sandalyeleri siz dinlenirken, vücudunuzun maksimum konforu elde etmesini sağlıyor, sırt ve omurga sağlığınızı düşünerek tasarlanıyor. Sandalyenin üretiminde kullanılan özel kumaşın arka kısımda yer alan yaslanma bölümü sırtınızı güvenli şekilde kavrıyor, aynı zamanda dik ve sağlıklı bir şekilde oturmanızı sağlıyor. Doğa ile baş başa, konforlu bir deneyim yaşamanız için üretilen kamp sandalyesi modelleri en çok da az yer kaplamasıyla tercih ediliyor. Katlanır özelliğe sahip olan, katlandığında sadece 26 L hacminde olan ve toplam ağırlığı 2,8 kg. olan kamp sandalyelerinin boyutları ise 77,5 X 20 X 17 cm. ölçüsünde. Bu ölçüler sayesinde sandalyeler çok rahat bir şekilde arabanızın bagajına, ön ya da arka koltuğuna sığabiliyor. Kısa mesafeli yürüyüşlerinizde yanınıza almayı kolaylaştıran entegre kayış ile size yük olmadan, kolaylıkla kolunuzda taşınabiliyor. Sandalyelerin katlanması da oldukça pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Zorlanmadan, rahatça katlanabilen ve açılabilen kamp sandalyeleri elastik bandı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sağlam Kumaş ve Borular ile Nitelikli Üretim

Webp.net-gifmaker (2)

Kamp sandalyesi tasarımlarının iskeleti maksimum sağlamlıktaki % 100 çelik olan borularla üretiliyor ve bu borulara döşenen kumaşlar da bir o kadar dayanıklı oluyor. En fazla 110 kg.’a kadar ağırlık taşıyabilen kamp sandalyeleri pek çok doğasever için ideal. Sandalyelerin ana kumaşlarının yüzde 20’si termoplastik polietilen, yüzde 80’i ise polyester kumaş içeriyor. Dokuma kısmı ise % 100 polipropilen kumaştan, yan parçalar da yine % 100 polipropilen kumaştan üretiliyor. Katlanır sandalye dayanıklılığının küçük oyuncuları olan vidalar da % 100 çelik. Gelelim bu fonksiyonel sandalyelerin temizliğine… Kamp sandalyelerinizin temizliği için elde yıkama işlemi öneriliyor. Zaten lekelerin kolay çıkmasını sağlayan özel kumaş ile temizlik de oldukça pratik oluyor.

İster doğanın tam göbeğinde bir kamp ateşinin başında ister şehrin tam ortasında, serin bir deniz kenarında ya da yemyeşil bir parkta, tercihiniz kendi içeceğinizle kendi istediğiniz bir noktaya konuşlanmaksa, her arazi tipine yerleştirilebilen, taşıması kolay, yer kaplamayan katlanır kamp sandalyeleri, masa ve tabureleri muhakkak bulundurmanız gereken kamp malzemeleri arasında yer almalı.