Çocuk, genç, yetişkin herkesin her geçen gün daha da sevgilisi haline gelen scooter tasarımları ulaşıma eğlenceli bir alternatif sunuyor. Hem sportif ve eğlence amaçlı kullanılan hem de kısa mesafede bir yerden bir yere trafiğe takılmadan, pratik bir şekilde gitmek için tercih edilen Scooter Town 9 EF 2 ile 5 km arasındaki mesafeler için oldukça ideal. Şehir içinde çıkacağınız gezileriniz için rahatlık ve hız sunan, yürüyerek seyahat etmeye göre 3 kat daha hızlı bir ulaşım alternatifi olan yetişkin scooter ürünleri 1 m 45 cm ile 1 m 95 cm arasında boy ölçülerine sahip, 100 kg’a kadar ağırlığı olan kişiler için tasarlanıyor.

big_1508497
Scooter Town 9 EF – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Fonksiyonel ve Ergonomik Bir Scooter Sürüş Deneyimi 

7’den 70’e herkesin ilgisini çeken eğlenceli scooter modelleri, 1 saniyede açılıp katlanabilir olmalarını sağlayan Easyfold tasarımlarıyla öne çıkıyor. Standartların üzerinde bir kullanım kolaylığı sağlayan, motorlu araçlara binerken hızlı ve pratik hareket edilebilmesine olanak tanıyan Scooter Town 9 EF alandan da tasarruf edilmesine izin veriyor. Scooterlar sahip oldukları trolley modu sayesinde 7,4 kg ağırlıkla kolayca taşınabiliyor, bir yerden bir yere rahatlıkla elde götürülebiliyor. 1,45 m ile 1,95 m arasındaki boy ölçülerine sahip kullanıcılar için hassas ayarlanabilen gidon yüksekliği herkesin kendi vücut ölçüsüne göre ayar yapabilmesine, ergonomik bir şekilde scooterı kullanabilmesine izin veriyor. Tutma yerlerindeki özel elcik yapısı ise ergonomik bir kavrama imkanı sunuyor. Scooter üzerinde ne kadar zaman geçirilirse geçirilsin ellerin acımasını önlüyor.

iç

Sürüşü Kolaylaştıran Akıllı Mekanizma

Scooter tasarımlarının tıpkı bisikletlerdeki gibi gidon üzerinde ikinci bir freni bulunuyor. Fren kontrolünü güçlendiren, ani şekilde durmayı gerektiren durumlar için ekstra güvenlik sağlayan fren sistemi kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Scooterların bir diğer öne çıkan özellikleri darbe emici mekanizmaya sahip olmaları. Çift süspansiyon sistemi engebeli ve titreşimli yollardaki darbeleri minimum seviyede hissettiriyor, konforlu bir yol akışını destekliyor. 2 adet 200 mm büyük PU lastik tekerleğe sahip olan yetişkin scooter ürünleri ABEC 7 rulmanları ve arka tekerlekteki frenleriyle öne çıkıyor. Bu detayların yanında scooterların yere yakın olan yapısı konforsuz yol koşullarına karşı da önlem alıyor. Bisikletlerde olduğu gibi bu tasarımlarda da ön ve arka kısımlarda çamurluk bulunuyor. Bu sayede olası su birikintilerinde, çamurlu yollarda üzerinize sıçrayabilecek olan sular ve kirler çamurluklar sayesinde önleniyor, size de temiz ve kuru bir sürüşün keyfini çıkarmak kalıyor.

Son olarak; teknik özelliklerini belirtmemiz gerekirse:

  • Fren kontrolü bisikletlerde olduğu gibi gidon üzerinde ikinci bir freni mevcuttur.
  • Darbe emici özelliği sayesinde fazla rahatlık için çift süspansiyonu yollarda oluşan titreşimleri emer.
  • Ayarlanabilir yapısı ile 45m – 1,95m arası kullanıcılar için hassas ayarlanabilen gidon yüksekliğine sahiptir.
  • Su sıçramalarına karşı koruma sağlayan ön ve arka çamurluğu mevcuttur.
  • 1 adet kayış, 2 adet 200 mm’lik büyük PU lastik tekerlekler ve  ABEC 7 rulmanları vardır.

Ürünü denemek için mağazalarımıza uğrayabilir, sadece Decathlon’da bulunan Oxelo serisini keşfetmek için decathlon.com.tr‘yi de ziyaret edebilirsiniz.