Decathlon olarak doğayı seviyoruz ve elimizden geldiğince korumaya çalışıyoruz. Geçen yıl destek vermeye başladığımız Siyamder ve JCI’ın Let’s Do It Türkiye koordinasyonunu üstlendiği World Clean Up Day bu yıl da tüm doğa severlerle buluşuyor!

158 ülkede aynı anda gerçekleşecek olan bu organizasyona da Türkiye’den 81 ilden katılım gerçekleşecek!

Biz de Decathlon olarak mağazalarımızın olduğu her ilde bu etkinliğe destek olmak ve “torbada çöpün olsun!” diyerek 21 Eylül günü farklı lokasyonlarda doğayı temizleyeceğiz.

Sen de aramızda olmak istiyorsan katılım formuna buradan ulaşabilir, tüm soruların için mailing@decathlon.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Listemizde olmayan yerlerde etkinlik yapmak istersen ya da başka şehirden katılmak istersen letsdoitturkiye@siyamder.org adresine e-posta gönderebilirsin!

Dünya Temizlik Günü Nedir?

21 Eylül 2019 Dünya Temizlik Günü’nde 158 ülkeden milyonlarca gönüllü, küresel atık problemine karşı toplanacak ve 1 günde dünyayı temizlemek üzere güçlerini birleştirecek. ‘Doğa olmazsa spor olmaz’ felsefesini benimsediğimiz için JCI ve Türkiye Koordinatörü Sivil Yaşam Derneği’nin bu organizasyonunda destekçi olmak bizim için büyük mutluluk! Türkiye’de belirli çöp toplama noktalarında doğayı temizlemeye hazırlanırken, bu sorumluluğu yalnızca takım arkadaşlarımızla değil, tüm kullanıcılarımızla gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Haydi senin de #torbadaçöpünolsun! Etkinlikle alakalı tüm bilgilere başvuru formundanDecathlon Türkiye ya da sana en yakın Decathlon mağazasının Instagram hesabından ulaşabilirsin.

Tüm etkinliklerden haberdar olmak için Decathlon Platform’u takip etmeyi unutma!

Katılabileceğiniz şehirleri buradan inceleyebilirsiniz.