Spor yapmak mental olarak insanlara huzur, mutluluk, sakinlik gibi pek çok duyguyu hissettirir ama ağaçların sizi kucakladığı yokuş aşağı bir yolda bisikletinizi sürerken rüzgarın yüzünüze hafifçe dokunduğu an hissedilen özgürlük duygusu paha biçilemez. Siz bu anın keyfini çıkarırken yol arkadaşınız olan bisikletiniz ile kurduğunuz bağ çok önemli. Decathlon olarak bir ekipmanın sporcu ile arasındaki bağın farkındayız ve bu bağı kuvvetlendirmek için Decathlon’ da 5 unsura çok önem veriyoruz.


Atölye

Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bu yüzden siz bisikletinizi seçtikten sonra güvenliğinizden emin olmak için atölyede eğitimli arkadaşlarımız tarafından bisikletinizin %100 kurulumu yapılır bisiklet size teslim edilir.

8405314_008.jpg[-1_-1xoxarxbg(white)].jpg

Kurulumu yapılırken vites, gidon, zincir, fren, jant, pedal gibi ayarları ve bakımı yapıldıktan sonra kısa bir test sürüşü sonrası ürünün güvenliğinden emin oluruz.

Decathlon’dan aldığınız bisikletlerde 6 ay içerisinde bir kez kullanabileceğiniz ücretsiz komple bakım hakkı da sunuyoruz.


Garanti

Ürünülerimize güveniyoruz ve bu yüzden bisikletlerimizin kadro,  gidon ve gidon boğazı kısımlarına ömür boyu, diğer kısımlarına da üretimle ilgili olabilecek her soruna karşı 2 yıl garanti veriyoruz. 

ratelier 2 velos modulable btwin[8357652]tci_pshot_012.jpg[-1_-1xoxarxbg(white)].jpg


Test Sürüşü

Bisikletinizden almak istediğiniz performanstan emin olmanız ve size uygun olan bisikleti deneyimleyerek seçebilmeniz için mağazalarımızın deneme alanlarında test sürüşü olanağı sunuyoruz. Bunun yanı sıra ekip arkadaşlarımızdan teknik destek ve öneri alabilirsiniz.


Satış Sonrası Destek

Bisikletinizin bakım ve onarıma ihtiyacı olduğu anda size her zaman yardıma hazır deneyimli atölye ekibimiz mevcut.

8405210_009.jpg[-1_-1xoxarxbg(white)].jpg


Aksesuar, Kıyafet

B’twin bisikletleri ve aksesuarları aynı tasarımcılar tarafından tasarlanır. Bu da bisiklet ve aksesuarlar arasındaki uyumu güçlendirir. Aksesuar çeşitliği ile bisikletinizi kişiselleştirebilirsiniz.

mtb.gif
Tüm bisiklet aksesuarları için tıklayın!

Bisiklet sporuna uygun tasarlanmış kıyafetlerle daha profesyonel ve konforlu sürüşler yapabilirsiniz.

Hala Decathlon’ un ayrıcalıklarını deneyimlemediyseniz mağazalarımıza ya da decathlon.com.tr‘ye bekleriz!