Doğa sporlarını, daha verimli ve yüksek performans göstermenize olanak sağlayacak şekilde yapabilmek için doğru ekipmanları seçmek çok önemli! Erkek pantolonlarını ele aldığımızda; öncelikle hangi sporun yapılacağını belirlemeli ve alışverişinizi buna göre yapmalısınız. Örneğin, karda yürüyüş pantolonları karlı hava koşullarına uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanırken, trekking için önerilen erkek pantolon modelleri farklı ürün testlerinden geçiriliyor. Kayak ya da snowboard ile ilgilenen erkekler için ise pantolon kumaş ve kalıpları farklılık gösteriyor.

Kayak veya Karda Yürüyüş İçin Özel Tasarımlı Erkek Pantolonları

Kayak sporuyla yakından ilgiliyseniz, kayak takımlarının üzerinde, karlar içinde sizi maksimum rahatlıkta hissettirecek bir spor pantolonuna ihtiyacınız var. Kayak deyince pantolonda aranması gereken ilk özellik ısı yalıtımı oluyor. Rüzgar kesici özelliğe sahip olan, polar içliğiyle sizi sıcacık tutmayı vadeden kayak erkek pantolon modelleri için diğer en önemli özellik su geçirmezlikleri… Kardan en iyi şekilde korunmak için kalça ve dizlerin su sızdırmaz olduğu modeller isteyen için çıkarılabilir askılar, Pull’n fit sistemiyle ayarlanabilir bacak uzunluğu sistemi sunuyor. Teri emen ve anında dışarı atan kumaş tasarımı, kayma esnasında önemli eşyalarınızı yanınıza alabileceğiniz ceplerin olması da ihtiyacınız olan diğer özellikler arasında.

Webp.net-gifmaker (93)
Tüm kayak & snowboard pantolon modellerimiz için tıklayın!

Karda yürüyüş yapmak için bir pantolon arıyorsanız; sıcak tutan, su tutmaz Softshell erkek pantolon modelleri tercihiniz olmalı. Her türlü karlı arazide yapılan yürüyüşler için ideal olan pantolonlar mükemmel termal koruma sağlıyor. İç yüzeyi fırçalanmış ve  rüzgar kesen kumaştan üretiliyor. Esnek kumaş yapıları, kalıplı diz kısımları ve elastik bel, hareket esnekliğinizi maksimum düzeye taşıyor, belinizden bileklerinize kadar sizi oldukça rahat hissettiriyor. Nefes alan, hızlı kuruyan spor pantolonu terinizi dışarı atıyor, sağlıklı ve güvenli bir yürüyüş sunuyor.

1
Quechua SH520 X Warm Erkek Kar Pantolonu – Detaylı bilgi için tıklayın!

Doğada ya da Dağda Yürüyüş Yapmak İçin Dört Mevsim Spor Pantolon

Hafta sonlarınızı şehirden biraz uzaklaşıp doğa yürüyüşü aktiviteleriyle verimli kılmak istiyorsanız, doğada yürüyüş için tasarlanmış erkek pantolon modellerini tercih etmelisiniz. Dört mevsim kullanabilmeniz için tasarlanan erkek pantolon modelleri, her arazi koşulunda rahat hareket edebilmeniz için bacak arasında hareket özgürlüğü sunan ek kumaşa ve kalıplı diz yapılarına sahip. Oldukça ergonomik tasarıma sahip doğa spor pantolonu 1 m. 80 cm. altı ya da üstü olmak üzere iki farklı boy aralığı için özel olarak tasarlanıyor. Önemli ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz fonksiyonlu 5 cebi bulunan pantolon modelleri organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester kumaştan üretiliyor. Yüzde 35 polyester bileşen olası ıslanmalarda hızlı kuruma sağlıyor, en önce sağlığınızı ve güvenliğinizi düşünüyor.

2
Tüm Dağda ve Doğada Yürüyüş Pantolonlarımız için tıklayın!

Yürüyüş rotanızı daha çok dağlık arazilerde planlıyorsanız ileri seviye doğa yürüyüşleri için tasarlanmış olan erkek pantolon modelleri tercihiniz olmalı. Modüler, esnek, nefes alan spor pantolon tasarımlar, şort mu yoksa pantolon mu alsam sorunuzu rafa kaldırıyor, her iki ihtiyacı tek ürünle karşılıyor. Çift taraflı esnek ve hafif kumaş yapıları, kalıplı diz modelleri maksimum hareket serbestliği sunuyor, her arazi koşulunda özgürce hareket etmenizi sağlıyor. Sentetik bileşenden oluşan kumaş yapısı nefes alıyor, teri dışarı atıyor, hızlı kuruyor. Böylelikle dağ başında da olsanız