2019’un son günlerini yaşadığımız, 2020’nin kapıyı araladığı şu günlerde şüphesiz birçoğumuzu yeni yıl heyecanı sarmıştır. Yeni yılı heyecanlı kılan şeylerden bir tanesi de kuşku yok ki; yılbaşı hediyeleri! Sportif bir kişiye alınabilecek kalıplardan uzak, birbirinden farklı hediye çeşitlerimizi inceleyelim mi?

Snowboard Tahtası

Kar gelmedi henüz ama soğuğu geldi gibi… Kayak ve snowboard sezonunun açılmasına ramak kala, bir snowboard tutkunu için alınabilecek en güzel ve anlamlı hediyelerden biri elbette snowboard tahtasıdır. İster başlangıç seviyesi bir sporsever olsun, ister ileri seviye, her segmentten ürün bulabileceğiniz snowboard tahtası modellerimize bir göz atın deriz. Snowboard tahtası ile beraber tamamlayıcı ürünler de alıp sürpriz içinde sürpriz yaratarak heyecanı ikiye katlayabileceğinizi unutmayın. Gözlük, kask, çeşitli vücut koruma ekipmanları bunların başında geliyor.

Bisiklet Montu

Etrafta “Bisiklet sezonu kapandı” gibi fısıltı gazetesi haberleri dolaştığı doğru ama unutmamak gerekir ki; gerçek bir pedalşör için bisiklet sezonu ka-pan-maz! Yılın 12 ayı, sıcak, soğuk dinlemeden her daim pedalı dönen bir bisikletçi için yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek en güzel hediye bir bisiklet montu olabilir. Kışın soğuğundan muazzam bir şekilde koruyan, ayrıca su kaydırma özelliği ile yağmura, windproof özelliği ile rüzgara meydan okuyan bisiklet montlarımıza bir göz atmalısınız. Bar, jel, alyan çakısı gibi bir bisikletçi için vazgeçilmez olan ürünlerin koyulabileceği arka cepler, polar iç yapı, softshell yapı ve beden seçenekleri ile bisiklet montlarımız tüm mağazalarımızda ve decathlon.com.tr’de!

Aksiyon Kamerası

Teknolojiyi ve yaşadıklarını ölümsüzleştirmeyi seven sporseverler için farklı bir hediye tavsiyemiz var: aksiyon kamerası! Bisiklet, kayak, snowboard, paten, koşu istisnasız her sporda kullanılabilen ve hem fotoğraf hem video özelliği ile dilediğiniz formatta anı ölümsüzleştiren aksiyon kameraları harika bir hediye alternatifi olabilir. G-eye 900 modelimizi inceleyebilir, dilerseniz mağazalarımızdaki spor lideri takım arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kızak

İster çocuk, ister yetişkin… Kar yağdığında, yokuşlu yollarda en eğlenceli aktivitelerden biri de kızak ile kaymak. Yokuş olmasa bile bağlayacağınız bir ip ve sizi çekecek bir dost ile harika vakitler geçirebilir ve anı yaşayabilirsiniz. Hem çocuk hem yetişkin modellerimizi incelemeden geçmeyin!

Home Trainer

Her ne kadar gerçek bir bisikletçi için sezon kapanmaz desekte, kimi pedalşörler outdoor yerine indoor antrenman yapabiliyor. İşte tam bu noktada eşsiz bir hediye tavsiyemiz var: home trainer’lar. İster performans, ister recovery amaçlı olsun indoor antrenmanların vazgeçilmezi home trainer’lar ile kışı formda ve zinde bir bedenle geçirip yeni sezona harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Trainer’a ek olarak; trainer matı, ön teker destek aparatı gibi yan ürünlerle hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Uyku Tulumu

Tatil anlayışı bin yıldızlı otel olan kampçı doğaseverler için kışlık bir uyku tulumu harika bir armağan olabilir. Comfort ve extreme derecelerine bakarak doğru tercih yapabileceğiniz tulumlarımız hakkında detaylı bilgiyi internet sitemizden ve mağazalarımızdaki spor liderlerimizden alabilirsiniz.

Kışlık Setler

Bir puzzle misali, birbiriyle kombin ürünleri toplayıp ortaya bir hediye seti çıkarmak isteyenlerdenseniz önerilerimiz aşağıdaki gibi:

Bunlar önerilerimizin sadece birkaçı. Devamı, yeni yıl öncesi part 2 olarak sizlerle olacak!

Sporla kalın!

Bu yazımız İçerik Uzmanımız ve Ülke Bisiklet Ürünleri Eğitmenimiz Efe Subaşı tarafından yazılmıştır. Efe’nin diğer yazılarına buradan ulaşabilirsiniz!