Evet, sportif yeni yıl hediyeleri yazımıza kaldığımız yerden devam edelim. Bu seneki yeni yıl hediyesi mottomuz başlıktan da anlayacağınız üzere; kalıpları yık ve spor hediye et! O halde sevdiklerinize alabileceğiniz birbirinden farklı ve sportif hediye önerilerimizin ikinci kısmına göz atalım.

Hedef Sporları

Stres atmanın şüphesiz en keyifli yollarından biri dart oynamak. İster evde, ister ofiste ya da gittiğiniz kafede bir anda karşınıza çıkan dart gerek anlık şarj olmanın gerekse de hedef kabiliyetinizi ölçmenin en keyifli yolu. Dart’a alternatif olarak hediye edeceğiniz okçuluk setleri de hem daha teknik, hem de daha nostaljik olması açısından farklı bir hediye olabilir. Küçük sporcuları da unutmamak lazım! Küçük spor severlere alabileceğiniz yapışkanlı dart tahtası onlar için hem heyecanlı hem de yeni bir başlangıç olabilir.

Masa Tenisi & Rollnet

Evinizin fiziki şartları müsaitse masa tenisi masası oldukça iddialı ve farklı bir hediye olabilir. Ama ben masamı her yere taşımalıyım diyen bir sporsevere hediye alacaksanız rollnet imdadınıza yetişiyor. Takma/çıkarma/taşıma kolaylığı, ayarlanabilir yapı ve 2 yıl garantisi ile rollnet son zamanların en farklı hediyesi olabilir.

Pota Setleri

Takım sporları vazgeçilmezi olan bir sporsevere hediye alacaksanız ve bilhassa basketbol kendisi için bir hayat tarzı ise iç mekanda dilediği her an, şutlarını bekleyen bir pota almanız kendisini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Kolay monte edilen, oldukça hafif, 2 yıl garantili pota setlerimiz ister yetişkin, ister çocuk için harika bir hediye olabilir. Pota setlerimizi decathlon.com.tr’den alabileceğiniz gibi, mağazalarımızdaki takım arkadaşlarımızın teknik bilgisiyle de alabilirsiniz.

Masaj&Recovery Aletleri

Taşıması, saklaması oldukça kolay ve etkili olan masaj&recovery aletleri ile farklı bir sportif hediye alabilirsiniz. Bu aletler ile ister masaj yaparak rahatlayın isterseniz de performans sonrası recovery sürecinde kaslarınızın toparlanmasına yardımcı olun. Spor öncesi ve sonrası süreçlerin doğru pratik edilmesi gerek fiziksel sağlık açısından gerekse de performans açısından çok önemli. Tam bu noktada gerçek bir sporsever için bu aletler eşsiz birer yılbaşı hediyesi olabilir.

Saat

Gerçek bir sporcunun en önemli özelliklerinden biri de dakik olmasıdır değil mi? O halde akıllara gelen hediyenin saat olması çokta ilginç değildir herhalde. Su geçirmeyen, darbeye karşı dayanıklı ve 2 yıl garantisi olan, kronometre, geriye sayım, alarm, ekran ışığı, takvim özellikleri ve farklı renk alternatifleriyle spor saatlerimiz oldukça güzel bir hediye olabilir.

Bere

Hem sportif, hem klasik… Hem adrenalin, hem günlük… Ve mevsimlerden kış… Ne olabilir? Elbette; bere! Çocuk, kadın, erkek modelleri ile bere çeşitlerimize göz gezdirmek isterseniz decathlon.com.tr’ye ya da mağazalarımıza bekleriz. Unutmamalı ki; başınızın ısısı tüm vücudunuzu etkileyerek performansınıza ve günlük yaşam kalitenize etki eder.

Scooter

Son zamanların trend ulaşım araçlarından biri de scooter’lar. Yetişkinler için olduğu gibi minik sporseverler için de modelleri bulunan çocuk scooterlarından, farklı renk alternatifleriyle inovasyon ödüllü B1 scooterler eşsiz bir yılbaşı hediyesi olabilir. 5 farklı gövde rengi seçeneğiyle çocukları mutlu edeceğiniz bu ürünümüzü de ister web sitemizden, isterseniz de mağazalarımızdan alabilirsiniz.

Yazı dizimizin birinci kısmını okumak isterseniz tıklayın!

Bu yazımız İçerik Uzmanımız ve Ülke Bisiklet Ürünleri Eğitmenimiz Efe Subaşı tarafından yazılmıştır. Efe’nin diğer yazılarına buradan ulaşabilirsiniz!