Isı yalıtım teknolojileri ve termal kumaşlar kullanılarak üretilen termos çanta ve soğutucu çanta çeşitleri gün boyunca içecek ve yiyeceklerin ısısını korumana yardımcı ürünlerdir. Decathlon’da bulunan oldukça kullanışlı ve pratik termos çantalar arasından kullanım ihtiyacını karşılayan birini satın alarak evde bulunmadığın zamanlarda da yiyeceklerini arzu ettiğin sıcaklıkta tüketebilirsin.

Quechua Fresh Compact Soğutucu 26 Litre

Dayanıklı yapısı ve geniş hacmi ile dikkat çeken Quechua Fresh Compact termos çanta, idman zamanlarında gün boyu yiyecek ve içeceklerini serin tutar. Kullanım kolaylığı sağlamak için fermuarlı geniş ağız yapısı ile üretilen 26 litre kapasiteli çantanın dış yan kısımlarında elastik yapıya sahip bir saklama cebi bulunur. Bu cebi ufak tefek malzemelerini koymak için kullanabilirsin. Ayrıca çantanın taban kısmı ekstra güçlendirilmiş polyester kumaş kullanılarak üretildiğinden sert arazi koşullarında kullanıma uygundur.

Quechua Fresh Compact 26 lt – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Şık ve kullanışlı dizayna sahip Quechua Fresh Compact termos çantasını tasarımında bulunan sünger dolgulu omuz askısı sayesinde rahatça taşıyabilir ve istediğin her yere yanında götürebilirsin. Kullanmadığın zamanlarda soğutucu çantasını doğru şekilde katlayarak hacmini azaltabilirsin. Soğutucu çantayı kullanırken herhangi bir buz kalıbına ihtiyaç duymadan besin maddelerini 11 saate kadar soğuk tutabilirsin. Termos çantasından daha iyi verim almak içinse çantayı şişirdikten sonra tıpalarını kapatmalı, mümkünse soğutucuyu gölgede bırakmalı ve sadece gerektiğinde çantanın kapağını açmalısın.

Quechua Termos Çanta 10 Litre

10 litre kapasiteye sahip Quechua termos çanta, buz kalıbı kullanmadan yiyeceklerini 5 saate kadar soğuk tutabilir. Kolay katlanabilen yapıya sahip olan çanta modeli oldukça az yer kaplar. 208 gramlık  hafif tasarımıyla da dikkat çeken termos çantayı ayarlanabilir omuz askısı sayesinde kolayca yanında taşıyabilirsin.

Quechua Soğutucu 10 lt – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Ayrıca soğutucu çantanın geniş ağız yapısı içecek ve yiyeceklerini rahatça çıkarıp koymana da izin verir. 10 litre hacme sahip Quechua soğutucuyu her türlü spor aktivitesi sırasında içeceklerini soğuk tutmak amacıyla kullanabilirsin. Ayrıca, sevdiklerinle birlikte ormanlık alanda veya deniz kıyısında gerçekleştireceğin piknik faaliyetleri sırasında da bu üründen faydalanabilirsin.

Quechua Termos Çanta 25 Litre (Yeni Ürün)

Decathlon’un sana sunduğu bir diğer soğutucu çanta modeli ise; yeni gelen iç açıcı krem ve beyaz rengiyle, Quechua 25 litrelik termos çanta. Her bölge ve her koşulda uzun süreli kullanım olanağı sunan ve kategorisinin en iddialı ürünlerinden biri olan bu çantayı dilediğin her yere götürebilirsin.

Quechua Fresh Soğutucu Çanta 25 lt – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Ergonomik yapıya sahip omuz askısı ile birlikte tasarlanan ürünü rahatça omzunda taşıyabilirsin. Buz kalıbı kullanmana gerek olmadan yiyeceklerini 14 saat boyunca soğuk tutabilen termos çanta sayesinde konforundan taviz vermene de gerek kalmaz. Ailece kullanıma uygun bu soğutucu modeline sahip olarak üstün performans elde edebilirsin. Bu arada çantanın soğutma süresini artırmak için kullandıktan sonra hemen kapağını kapatmayı da unutma.

Quechua Termos Çanta 20 Litre

480 gram ağırlığında ve 20 litre hacmindeki Quechua termos sırt çantası modeli sayesinde artık sırt çantası ve soğutucu arasında seçim yapmak zorunda değilsin. Omuz askıları ile tasarlanan termos sırt çantası, yiyecek ve içeceklerinin ısısını 5 saate kadar korumanı sağlar. Dahası kullanım kolaylığı sağlayan omuz askılarını çantanın ağırlığına ve hacmine göre ayarlayabilirsin.

Quechua Soğutucu Sırt Çantası 20 lt – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Termos sırt çantası soğutucu bölümünden bağımsız iki adet cebi bulunur. Bu ceplerden biri fermuarlı diğeri ise filelidir. Bu ceplere anahtar, cüzdan, fotoğraf makinesi, kredi kartı veya ıslanmasını istemediğin diğer malzemelerini koyabilirsin. Ayrıca sırt çantasının soğutucu kısmında bulunan kavrama sistemi, taşıma sırasında matara veya suluğunun sürekli sarsılarak ses çıkarmasını engellemeye yardımcı olur.

Quechua Termos Çanta 2,3 Litre

Yemeklerini sadece birkaç saat boyunca soğuk tutmak istiyorsan Decathlon’un sunduğu 2,3 litre kapasiteli Quechua termos çanta tam sana göre. Oldukça kullanışlı tasarıma sahip olan bu çantayı ister elinde taşıyabilir, ister omzuna asabilir, istersen de daha büyük bir çantanın içine koyabilirsin.

Quechua MH100 1 lt Termos Çanta – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

245 gramlık ağırlığa sahip soğutucu çantanın dış yüzünde ise fileli bir cep bulunur. Renk alternatifi olmayan ve %100 polyester kumaştan üretilen termos çanta modeli aynı zamanda %100 poliüretan kaplamaya sahiptir. Çantayı kullanırken içine koyduğun yiyecek maddelerinin daha uzun süre serin kalması için faaliyetten önce hazırladığın çantanı çıkış zamanına kadar buzdolabına koyabilirsin. Ayrıca sadece soğuk tutmak için kullanılan bu çantanın performansını buz aküsü ekleyerek de artırabilirsin.

Sporla kal!