Bisiklet sezonu açılalı bir hayli zaman oldu fakat ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan salgın dolayısıyla bu sene selenin üzerine biraz rötarlı çıkıyoruz. Ama klişe olduğu kadar doğru bir söz der ki; “Geç olsun, güç olmasın!”

Yavaş yavaş yeni normale adapte olduğumuz şu günlerde bisiklet tutkunları bisikletlerini yollara hazırlamakla meşgul. Henüz bisikletini bulamayan ve çözümü mağazalarımızda bulan pedalşörlerde ise muhtemelen heyecan dorukta!

Bisikletlerimizle ilgili birçok yerde üzerinde durduğumuz ve bundan gurur duyduğumuz bir farkımız var: Ömür boyu garanti! Evet, yanlış duymadın! Tüm bisikletlerimizde kadro yani iskelet kısmı, gidon ve gidon boğazı ömür boyu garanti kapsamında. Peki bu kalitemizin ve güvenirliliğimizin sırrına ortak olmak ister misin?

Senin için sadece üç buçuk dakikalık bir video hazırladık. Bu videoda seni Fransa’daki bisiklet köyümüze (B’twin Village) götürüyoruz ve burada tasarımdan, kalite kontrole, prototip oluşturmaktan, boyamaya, çeşitli test aşamalarından, proje grubumuza kadar birçok noktada nasıl çalıştığımızı ve ürettiğimizi gösteriyoruz.

Geç başlayan yeni bisiklet sezonunda sağlık ve bol pedal diliyorum!

*Decathlon Türkiye Youtube hesabını takip ederek video egzersizlerimizden ve sportif tavsiyelerimizden faydalanabileceğini biliyor muydun?

Bu yazımız İçerik Uzmanımız ve Ülke Bisiklet Ürünleri Eğitmenimiz Efe Subaşı tarafından yazılmıştır. Efe’nin diğer yazılarına buradan ulaşabilirsiniz!