Bir babalar günü daha kapıda ve elbette heyecan dorukta! Bu babalar gününde kalıpların dışına çıkıp, baban için farklı bir sürpriz seçerek hediyeden daha fazlasını almak ister misin? Cevabın evetse başlayalım!

Bisiklet

Hem ulaşım, hem spor, hem de çevreci… Bir araç düşünün ki bu üç özelliğe de sahip olsun. Babana alabileceğin bir bisiklet ile hediyeden çok bir yaşam tarzı sunabileceğini unutma! İster dağda adrenalin dolu dakikalar için bir dağ bisikleti, ister şehirde ulaşım için bir şehir bisikleti ya da katlanabilir bisiklet, isterse de rüzgarla yarışmak için bir yol/yarış bisikleti… Bisiklet modellerimizi incelemek için hemen buraya tıkla ve yılın sürprizine bir adım daha yaklaş!

Bisiklet modellerimiz için hemen tıkla!

Scooter

Kalıpları yıkmak dedik değil mi? O halde bunun için scooter oldukça ideal bir hediye olabilir. Hem şehir içinde ulaşım amaçlı, hem de eğlenceli dakikalar için scooter babalar günü hediye adayları içerisinde güçlü bir aday!

Yetişkin scooter modellerimiz için hemen tıkla!

Çadır

Alacağın hediye ile babanı düşünmenin yanı sıra kendini ve tüm aile bireylerini de düşünmek mi istiyorsun? O halde bir kamp çadırı eşsiz bir hediye olabilir. Ailecek ya da babanla baş başa yapacağın harika bir kampın, hayatında çok önemli bir yeri olabilir değil mi?

Birbirinden farklı çadır modellerimiz için hemnen tıkla!

Gözlük

Gözlük olmadan yapamayan babaları bilirsiniz. İster doğada, ister şehirde… Gözlük onlar için en önemli aksesuardır. O halde nokta atışı hediyen hazır! Birbirinden farklı güneş gözlüklerimizin yanı sıra koşu ve bisiklet sporları için tasarlanmış gözlüklerimizi de hatırlatmak isteriz!

Gözlük modellerimiz için hemen tıkla!

Vücut Geliştirme Aletleri

Vucüt geliştirmeyle ilgilenen bir baban varsa belkide hediye alma işi en kolay olan sensin. Birbirinden farklı vücut geliştirme ekipmanlarımız için doğru hamleye sadece bir tık uzaktasın!

Yürüyüş Ayakkabısı

Yürüyüşün bedensel ve zihinsel sağlığa pozitif etkileri yadsınamayacak bir gerçek. Bu sporun en kilit noktası ise; doğru seçilmiş bir yürüyüş ayakkabısı! Yürüyüş ayakkabısı seçimiyle alakalı yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsin. Baban için doğru yürüyüş ayakkabısına ulaşmak içinse buraya!

Erkek yürüyüş ayakkabısı modellerimiz için hemen tıkla!

Kano ve SUP (Stand Up Paddle)

Suyun üzerinde adrenalin dolu dakikalara baban hazırsa, biz de hazırız! İşte sana harika iki hediye önerisi: Kano veya SUP! Su üzerinde nasıl vakit geçirmek istediğine göre kararını verebilir ve ona hediyeden daha fazlasını sunabilirsin!

Kano & SUP modellerimiz ve ekipmanlarımız için hemen tıkla!

Su Altı Dünyasına Ne Dersin?

Farklı dünyaları keşfetmeyi seven bir babaya sahipsen heyecan dolu günler sizi bekliyor o zaman. Bize eşsiz güzellikler ve büyük bir gizem sunan su altı dünyasını babanla keşfetmek istiyorsan birbirinden farklı su sporları ve dalış ürünlerimizi inceleyerek ilk adımı atmış olabilirsin!

Tüm dalış ürünlerimizi incelemek için hemen tıkla!

Plaj Voleybolu

Su altı dünyasını keşiften önce plajda eğlenceli dakikalar geçirmek mi istiyorsun? Akla ilk gelen spor voleybol değil mi? O halde seni hemen buraya alalım!

Plaj voleybolu ürünlerimiz için hemen tıkla!

Hediye Kartı

Seçimi tamamen babana mı bırakmak istiyorsun? Kalıpların dışına çıkmak için bu da oldukça alternatif bir seçenek kesinlikle. Limitini senin belirleyeceğin bir hediye kartı ile hediyen spor, seçim babanın olsun o halde!

Elbette hediye tavsiyelerimiz bunlarla sınırlı değil. Nice farklı hediyelere sadece bir tık uzakta olduğunu yine hatırlatalım: decathlon.com.tr!

Hediye seçimi önemli bir konu ama hepsinden önemlisi her zaman babalarımızın yanında olmak ve onların değerini bilmek! Babanla ve tüm ailenle beraber sağlıklı ve huzurlu nice babalar günü geçirmen dileğiyle!

Sağlıkla ve sporla kal!