Doğa tutkunlarının, maceraseverlerin ve şehir hayatının gündelik akışından sıkılıp daha sakin ve daha minimal bir hayat özleyenlerin ilk tercihi olan kamp hayatı, özel aksesuarlar ve işlevsel tasarımlarla çok daha eğlenceli ve konforlu bir hale geliyor. Özellikle kamp gecelerinin vazgeçilmezi olan kamp lambaları ise, farklı kullanım şekilleri ile kamp hayatını kolaylaştırıyor. Enerji kullanımı, ışık şiddeti ve kullanım amacına göre şekillenmiş farklı modelleri bulunan kamp lambaları, kolay kullanım ve dayanıklılık avantajı da sunuyor. Genellikle çadırda geçirilen ve dolayısı ile elektriğin olmadığı kamp hayatında işlevsel ve pratik bir çözüm sunan kamp lambaları; kafa lambası, el feneri ya da ortam ışığı olarak kullanılabiliyor. Bu üç lamba çeşidini de yanında bulundurarak kamp gecelerinde çok daha rahat edebilir ve özgür olabilirsin.

Yumuşak Işık Tonları ile Ortamı Aydınlat

Kamp gecelerini rahatlıkla aydınlatmak için tasarlanan kamp lambaları, çadır içinde ya da dışında rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu kamp lambalarımızda kullanımı kolaylaştırmak için asma halkası da bulunuyor.

Lümen derecesi yükseldikçe ışık şiddeti de yükseleceği için, ortam aydınlatması olarak kullanılacak kamp lambalarında, kalabalık geceler için daha yüksek değerler tercih etmek gerekiyor.

Quechua BL40 Kamp Lambası – Detaylı bilgi için hemen tıkla!

Tek tuş mod değişimi, tam güçte 50 saat pil ömrü, su geçirmez özelliği ve 8 cm çapı ile oldukça kullanışlı bir kamp lambalarımız ile kampına renk kat!

Kafa Lambası ile İstediğin Gibi Hareket Et

Kamp hayatının en kullanışlı aksesuarlarından biri olan kafa lambaları, özellikle geceleri çok fazla avantaj sağlıyor. Ellerini kullanman gereken durumlarda ya da kamp gecelerinde kısa yürüyüşler yaparken bu kafa ışıkları çok işine yaracak. Akşam yemeklerini yapmak, çay pişirmek ya da minik atıştırmalıklar hazırlarken ellerini rahatça kullanabileceğin ve odağı yeteri kadar aydınlatabileceğin kafa lambaları, genişlik ayarı ile başına kolayca sabitlenebiliyor.

Kafa lambası modellerimiz için hemen tıkla!

Dağcılık, trekking, doğa yürüyüşü gibi outdoor sporları yaparken de rahatlıkla kullanabileceğin kafa lambaları, 25 metreye kadar aydınlatma sağlayabiliyor ve üç farklı ışık seçeneği ile enerji tasarrufu sağlayabiliyor.

Yüksek ve düşük ışık değerinin yanı sıra bazı modellerde uyarıcı olarak kullanabileceğin kırmızı ışık seçeneği de bulunuyor. Pilli ve şarjlı alternatifleri olan kafa lambalarında, şarjlı alternatifler daha tasarruflu bir seçenek olabilirken pilli alternatifler de elektrik ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

El Feneri ile Pratik ve Rahat Aydınlatma

El feneri, kamp hayatının yanı sıra günlük yaşamda da mutlaka olması gereken aydınlatma aksesuarlarının başında geliyor. Yalnızca kampta değil, tüm outdoor sporlarında ve gece yürüyüşlerinde kullanabileceğin el feneri tercihi yaparken kullanım amacına göre farklı ışık şiddeti tercih edebilirsin. El fenerlerinde aydınlatma gücü kadar ergonomik ve hafif de olması önem taşıyor.

Kamp el feneri modellerimiz için hemen tıkla!

Özellikle kamp alanında ya da spor yaparken kullanılacak el fenerinin kolay taşınabilen bir gövdeye ve minimum ağırlığa sahip olması gerekiyor. Pil ömrü de diğer bir önemli etken olan el fenerleri 9 saate kadar çalışabiliyor. El fenerini uzun gece yürüyüşleri yapmak için kullanacaksan, kullanım süresine de dikkat etmen gerekiyor.

Farklı amaçlar için kullanabileceğin tüm kamp lambası çeşitlerini Decathlon’da bulabilirsin. Çeşitli seçenekler arasından karşılaştırma yaparak ihtiyacına en uygun lambayı seçebilir ve kamp gecelerinin tadını çıkarabilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!