Günlük hayatın akışından, stresinden ve gürültüsünden uzaklaşıp, şehrin karmaşasını geride bırakmak herkese iyi gelir. Kamp yaparken hem ruhen hem de bedenen dinlenmiş ve yenilenmiş hissedersin. Ancak sırtını ve boynunu rahat ettiremediğin bir uyku, maalesef tam tersi bir sonuca da yol açabilir. Nerede kamp yaparsan yap, doğada vakit geçirirken farkında olmadan yorulacağın için kamp hayatında rahat bir uyku çok önemlidir. Peki, sen de rahat bir uyku sonrası doğanın kucağında uyanarak güne başlamak ve sabahın tazeliğini yüzünde hissetmek istemez misin? O halde kamp hayatında çok daha rahat ve konforlu uyumanı sağlayacak Quechua kamp yataklarını ve uyku tulumlarını birlikte inceleyelim.

Kamp Hayatında Rahatlığından Ödün Vermeyenlere: Air Seconds Quechua

2 kişilik olarak tasarlanan Air Seconds, kolay ve hızlı kullanımı ile dikkat çekiyor. Kamp matı pratikliğini şişme yatak konforuyla birleştiren Air Seconds, özel valfi sayesinde saniyeler içinde kurulabiliyor.

Quechua Air Seconds Mat – Detaylı bilgi için hemen tıkla!

Aynı şekilde söndürmesi de bir o kadar pratik olan bu kamp matı, 4,9 kilogramlık ağırlığı ve 12,2 litrelik hacmi ile de son derece kolay taşınabiliyor. Yatağın yüzey dokumasında kullanılan vinil kumaş, dayanıklılığı arttırırken oluklu üst yüzey bedenini tam sararak çok daha rahat uyumana yardımcı oluyor. “Hem kampa gideyim hem de yatağımın konforundan vazgeçmeyeyim.” diyorsan Air Seconds Quechua tam sana göre bir kamp yatağı.

Ekonomik ve Konforlu Bir Tercih: Air Basic Quechua

Kamp hayatı için gereken rahatlığı ve kolay kullanımı sağlayan Air Basic, tam bir fiyat-performans yatağı. Çift kişilik olarak tasarlanan bu kamp yatağı, 3,5 kilogramlık ağırlığı ve 7,5 litrelik hacmiyle son derece kolay taşınıyor.

Özellikle uzun süreli kamplarda çok rahat edeceğin Air Basic ile, doğada uyumanın keyfine varacaksın. 70, 120 ve 140 cm olmak üzere üç ayrı boyut seçeneği sunan Air Basic, yalnızca 1,5 dakikada şişirilebiliyor ve uyku sırasında vücudunuzu sararak ekstra rahatlık sağlıyor.

Ayağını Yerden Kesen Rahatlık: Second Quechua

Kamp sırasında yerde yatmak istemeyenler için tasarlanan bu yatak, çelik gövdesi ile dayanıklılık ve uzun süreli kullanım avantajı sağlıyor. Tek kişilik olarak tasarlanan yatak, 45 cm’lik yüksekliği ile seni zeminin olumsuz etkilerinden koruyacak. Gün içinde de uzanıp, rahatlıkla kitap okumana ya da kısa şekerlemeler yapmana imkân tanıyan Second kamp yatağı ile çok rahat edeceksin.

Özgür ve Rahat Bir Uyku İçin 2’si 1 Arada Sleepin Bed MH500

Gözenekli mat yapısı ile kolayca taşınabilen Sleepin Bed, yine bu özelliği sayesinde maksimum konfor ve üst düzey rahatlık sağlıyor.

Detaylı bilgi için hemen tıkla!

22 litrelik hacmi ile gittiğin her kampa gelmeye aday olan bu uyku tulumu, yalnızca 2,7 kg’lık hacmi ile uzun kamp yürüyüşlerinde dahi seni yormuyor. Mat ve uyku tulumunu bir arada sunan entegre tasarımıyla son derece rahat edeceğin Sleepin Bed ile ister çadırda istersen açık havada rahatça uyuyabilirsin. Üstelik Sleepin Bed, XL seçeneği ile ekstra alan ya da çift kişilik kullanım avantajı sağlıyor.

Çok Pratik ve Çok Ekonomik: Arpenaz Quechua

9 lt’lik hacmi ve yalnızca 755 gr’lık ağırlığı ile uyku tulumları içinde oldukça hafif kabul edilen Arpenaz serisi, ekonomik bantta bulabileceğin tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Detaylı bilgi için hemen tıkla!

Dope dyed kumaş teknolojisi ile üretilen bu uyku tulumu, ekolojik tasarımı ile çevresel zararı en aza indirgiyor. 20 derecelik sıcaklıklara kadar rahatça kullanılabilen Arpenaz, makinede yıkanabilme özelliği ile de kolay temizleme avantajı sağlıyor. Eğer pratik ve ekonomik bir yaz kampı istiyorsan, işe istediğin renk bir Arpenaz uyku tulumu alarak başlayabilirsin. 

Sen de aradığın en konforlu ve fonksiyonel ürünleri Decathlon’da bulabilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!