Su altının büyülü dünyasında keşfe çıkmak, sence de son derece heyecanlı ve huzurlu bir aktivite değil mi? Suyun altına daldığında sürekli olarak gözlerini kapatmak zorunda kalıyorsan, emin ol çok şey kaçırıyorsun! Su altında rahatça görebilmek ve nefes alabilmek için genellikle deniz gözlüğü ve şnorkel kullanılır. Eğer tip ekipmanları kullanmak yerine daha geniş açılı bir görüş sağlayan bir ekipman arıyorsan, Easybreath Su Altı Keşif Maskesi ile mutlaka tanışmalısın! Şnorkel kullanırken deniz gözlüğü nedeniyle burnun kapalı olduğundan, yalnızca ağzından nefes alıp vermek zorundasın. Ancak Easybreath Su Altı Keşif Maskesi ile hem burnundan hem ağzından nefes alıp verebilir, su altında geçirdiğin büyülü vakti çok daha konforlu ve keyifli bir sürece dönüştürebilirsin! Nasıl mı? Haydi bu özel su altı keşif maskesini biraz daha yakından tanıyalım! 

Easybreath maske ve aksesuarları için hemen tıkla!

Su Sızdırmaz, Konforlu Tasarım

Easybreath Su Altı Keşif Maskesi, su altında görüşünün mükemmel olmasını ve son derece konforlu bir şekilde nefes alışverişi yapabilmeni sağlamak için tasarlanmış bir ürün. Ayarlanabilir elastik kayışı sayesinde maskenin yüzüne tam olarak oturmasını ve seni hiçbir şekilde rahatsız etmemesini, yalnızca birkaç saniyede sağlayabilirsin.

Kayışın özel kumaşı, maskeyi takarken saçlarının çekilmesini önler. İki farklı boy seçeneği ile sunulduğu için, cildine temas eden ve maskenin içine asla su sızmamasını sağlayan silikon gövdenin yüzüne tam olarak oturacağından emin olabilirsin. Yapman gereken tek şey, yüzüne en uygun boydaki maskeyi tercih etmek! 

Panoramik Görüş Alanı, Pratik Kullanım

Easybreath marka maskenin tüm yüzünü kaplayan bir tasarıma sahip olması, su altında nefes alıp verirken son derece konforlu olmanı sağlar. Maskenin tasarımında kullanılan özel hava dolaşım sistemi sayesinde, ağzından ya da burnundan nefes alıp verdiğinde maskenin önünde asla buğu oluşmaz.

Böylelikle su altında geçirdiğin vakti bölmek, su üstüne çıkarak maskedeki buğulanmış bölgeyi temizlemek zorunda kalmak gibi sorunlar yaşamazsın. Su altını keşfetmeye dilediğince devam edebilir, zamandan kazanabilirsin. Üstelik, maskenin 180 dereceye kadar etkili olan panoramik görüş alanı özelliği sayesinde su altındaki hiçbir detayı kaçırmak zorunda kalmazsın! 

Su Altı Maceraları Seni Bekliyor

Easybreath Su Altı Keşif Maskesi ürününün şnorkel kısmında, maskenin içine bu bölgeden su girmesini engellemek üzere tasarlanmış ve  “dry-top” adı verilen bir sistem yer alır. Başını kaldırdığın ve nefes verdiğin anda su çıkışı sağlayan özel tahliye valfi, su altında çok daha konforlu zaman geçirmeni sağlar.

Maskenin şnorkel kısmı ağza değil, maskenin üst kısmına takıldığı için, ilk etapta gözüne kısa görünebilir. Ancak aslında, normal uzunluktaki bir şnorkele kıyasla su üzerinde daha yüksek kalan bir tasarıma sahiptir. Kısacası bu maske ile su altında oldukça keyifli zaman geçirebilir, nefes alıp verme sorununa konforlu bir çözüm yaratabilirsin. 

Nelere Dikkat Etmelisin?

Easybreath Su Altı Keşif Maskesi, yüzünün yaklaşık %90’ını kaplayan bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle maskenin içindeki hava miktarı, standart maskelere oranla çok daha fazladır. Bu açıdan, derine dalmak için uygun bir ürün değildir. 1 metreyi geçen derinliklerde ve serbest dalış aktivitelerinde, kullandığın maskenin içindeki hava basıncını azaltman gerekir. Easybreath Su Altı Keşif Maskesi ile basıncı azaltman mümkün olmadığı için, bu maske eşliğinde 1 metreyi aşan derinliğe dalmamalısın.

Sakalların varsa, onların uzunluğuna ve gürlüğüne bağlı olarak, maskenin silikon gövdesinin yüzüne tam oturmaması sorunuyla karşı karşıya kalabilirsin. Böyle bir durumda, cildin ve maske arasından yüzüne su sızabilir. Son olarak, ürünün kumla temas etmesinden kesinlikle kaçınmalısın. Kum, maskenin cam yüzeyinin çizilmesine ya da şnorkelin içindeki valfin tıkanmasına neden olabilir. Maskenin içine kazara kum kaçması halinde maskeyi takmadan önce mutlaka durulamalı, valfin içine kum kaçıp kaçmadığını kontrol etmelisin. Bu maddelere dikkat ettiğin sürece, su altında eşsiz keşifler yapacağından ve maskenden tam verim alacağından emin olabilirsin!

Son olarak; easybreath maskelerimizin de bedenleri mevcut. Kendin için doğru bedeni bulmak için aşağıdaki videomuz sana yardımcı olacaktır!

Easybreath maskelerimizi yakından incelemek ve satın almak istersen hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!