Son derece özgür hareket edebileceğin, doğayla iç içe zaman geçirebileceğin ve dilediğince eğlenebileceğin bir tatil programı arıyorsan, kamp tatilleri tam sana göre! Kamp mobilyaları ve ekipmanları sayesinde tatil boyunca geçireceğin vaktin oldukça konforlu bir sürece dönüştürebileceğini zaten biliyorsun. Peki, kamp boyunca leziz yemekler yapmaya ve damak zevkinden asla ödün vermemeye ne dersin? Diyelim ki bir ormana ya da sahil kenarına kamp kurdun. Rüzgâr esintileri eşliğinde çadırının önüne yerleştirdiğin kamp masasının başında oturup gün batımını izlemeye başladın. Tam da bu anda, kahveni ya da serinletici içeceğini yudumlamak çok daha keyifli olmaz mı? Peki ya o an canının çektiği yemekleri hazırlayabilmek? Sen de tatil boyunca konforundan ve damak zevkinden ödün vermek istemeyenlerdensen, kullanışlı ve pratik kamp mutfağı gereçlerine birlikte göz atabiliriz!

Soğutucu ve Termos ile Keyifli Molalar

Çay, kahve, su, çeşit çeşit içecekler… Soğuk kış akşamlarında ya da sıcak yaz günlerinde keyifli bir mola vermek için tüketebileceğin birçok farklı içecek var. Ancak böyle anlarda bayat ya da soğumuş bir çay içmek veya buz gibi sudan yudumlayamamak gerçekten can sıkıcı olabilir. Sen de dilediğin içeceği olması gereken sıcaklıkta tüketmek istiyorsan, soğutucular ve termoslar kamp tatillerinde en büyük yardımcıların arasına girebilir.

Quechua imzalı ve paslanmaz çelikten üretilen termoslar sayesinde içeceklerinin sıcaklığını saatler boyunca koruyabilirsin. Üstelik standart termoslara kıyasla %30 daha hafif olan bu ürünler, yalnızca sırt çantanla çıktığın kamp tatillerinde sana taşıma kolaylığı sunar. Eğer yemek malzemelerini ya da birçok farklı içeceği soğuk muhafaza etmek istiyorsan, yine Quechua imzalı soğutucu çantaları tercih edebilirsin. Doğa yürüyüşünde, sahil kıyısında, kamp alanında ya da bir ormanda olman fark etmez. Yiyecek ve içeceklerinin tazeliğini koruyabilir, onları ideal sıcaklıkta saklayabilirsin. 

Termos modellerimiz için hemen tıkla!

Kamp Mutfağı Gereçleri ile Eksiksiz Sofralar

Kim demiş kamp tatilleri kısıtlı koşullarda olmalıdır diye? Sen de birbirinden iştah açıcı ve leziz sofralar hazırlamayı seviyorsan, kamp mutfağı şartlarını zirveye çıkarabilirsin. Tek kullanımlık mutfak gereçlerini tercih etmek ya da yalnızca konserve gıdalar tüketmek zorunda değilsin. Quechua mutfak gereçleri sayesinde tencere, tabak, çatal, bıçak, kaşık ve süzgeç gibi temel ekipmanları sürekli olarak yanında taşıyabilir, birbirinden leziz yemekler hazırlayabilirsin.

Tüm kamp mutfak aletlerimizi görmek için hemen tıkla!

Üstelik Decathlon’da yer alan mutfak gereçleri seçenekleri arasında 1,2 ya da 4 kişilik setler bulabilir, sevdiklerini de eşsiz sofralara gönül rahatlığıyla davet edebilirsin. Quechua mutfak gereçleri paslanmaz çelikten üretildiği için son derece dayanıklı ve bakımı kolay ürünler barındırır. İç içe geçen özel tasarım, set parçalarının tamamını kompakt bir şekilde taşımana ve alandan tasarruf etmene olanak tanır. Kısacası sana yalnızca o gün ne yemek istediğini düşünmek kalır. Tıpkı evinin mutfağında olduğu gibi, keyifle ve hızla dilediğin yemeği hazırlayabilirsin!

Kısa Kamp Tatillerinde Damak Zevkinden Ödün Verme

Günübirlik ya da bir geceliğine çıktığın kamp tatillerinde yemek hazırlamakla zaman kaybetmek yerine yemeğini doğrudan yanında götürmek isteyebilirsin. Bu tip durumlarda da konforundan ödün vermene hiç gerek yok. Evden götürmeyi ya da hazır satın almayı tercih ettiğin gıdalar için kamp çantanda çok yer kaplamayacak ve korunaklı yemek kaplarını kullanabilirsin. Özellikle kısa doğa yürüyüşlerinde ya da sahil gezintilerinde vereceğin yemek molalarında, Quechua plastik yemek kapları son derece kurtarıcı olabilir.

Quechua Isı Yalıtıımlı ve Paslanmaz Yemek Kabı 2L – Detaylı bilgi için hemen tıkla!

Çünkü bu ürünler, özel sızdırmaz tasarımları ile çantanda dilediğin yemeği güvenle taşıyabilmeni sağlar. Dilediğin içeceği termosuna ya da matarana koyarak eksiksiz bir öğün hazırlayabilir, kısa tatillerde dilediğin besinleri tüketebilirsin!