Yolculuğuna sporu herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla çıkan Decathlon’un, dayanıklılığın simgesi olan markası Solognac ile tanıştınız mı? Dayanıklılık dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Solognac, tüm ürünlerinde kalite ve uygun fiyatları bir araya getiriyor. Aksesuarlardan kıyafetlere, el gereçlerinden ayakkabılara dek doğaya tutkulu herkesin ihtiyaç duyabileceği ürünler Solognac imzasını taşıyor. Siz de doğada sizi asla yarı yolda bırakmayacak, uzun ömürlü ürünler arasından dilediğinizi seçerek spora ayırdığınız vaktin daha eğlenceli ve verimli geçmesini sağlayabilirsiniz!

Solognac SG100 Tişört – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Olumsuz Doğa Şartlarından Korunun

Solognac imzalı aksesuarlar, sizi doğanın sürprizlerinden ve çetin hava şartlarından koruyabilmek adına özenle tasarlanıyor. Elbette doğada zaman zaman görünmez olabilmek ve dikkat çekmemek de oldukça önemli. Bu görünmezliği yakalamak için uzun yıllardır kullanılan kamuflaj deseni ve haki rengi, Solognac ürünlerinde de karşınıza çıkıyor.

Hareket esnasında ses çıkarmaması için özel kumaşlarla tasarlanan, ısı yalıtımına sahip bere, eldiven, boyunluk ve şapkalar, esnek yapıları sayesinde vücudunuza hemen uyum sağlıyor. Sırt ve bel çantaları, doğada geçirdiğiniz zaman boyunca ihtiyacınız olan tüm malzemeleri rahatlıkla yanınızda taşıyabilmeniz için geniş hacimli, çok sayıda bölme ile tasarlanıyor. Taşıma kolaylığı yaratan tasarım size yerden ve efordan tasarruf etme imkanı sunuyor.

Hareket Özgürlüğü ve Koruma Sunan Kıyafet Seçenekleri

Solognac, hava koşullarına aldırmadan doğayla iç içe olabilmeniz için korunaklı kıyafet seçenekleri barındırıyor. Polar ceketlerden kazaklara, montlardan pantolonlara kadar tüm kıyafetler hafif fakat dayanıklı kumaşlar kullanılarak hazırlanıyor. Kıyafetlerin birçoğu su geçirmez özellikte. Yırtılmaya karşı dayanıklılığı artıran bileşenler ve su sızdırmayan dikişler, size maksimum hareket özgürlüğü sunuyor. Sıcak havalarda teri dışarı atmayı sağlayan, soğuk havalarda ise sizi sıcak tutan kıyafetler hava koşullarının size engel olmaması amaçlanıyor. 

Tüm Solognac ürünleri için hemen tıklayın!

Ayağınızı Yere Sağlam Basmanız İçin

Doğada sağlam ve dikkatli adımlarla ilerlemek büyük önem taşıyor. İşte bu yüzden, Solognac imzasını taşıyan tüm ayakkabı modelleri ergonomik ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Kuru havalarda kullanabileceğiniz Solognac botlar hem oldukça hafif hem de nefes alabilir şekilde hazırlanıyor. Böylece yürürken ya da koşarken zorlanmamanız, aksine daha özgür şekilde hareket edebilmeniz amaçlanıyor. Yağışlı havalarda ise termoplastik özellikteki çizmeleri ön plana çıkıyor. Kolaylıkla giyip çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz bu çizmeler, ayaklarınızı sıcak tutmak ve korumak için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Kramponlu kaymaz tabanlar, zorlu hava koşullarında bile ayağınızı yere sağlam basmanız için özel olarak hazırlanıyor. 

Solognac X-Access Sırt Çantası – Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Sürprizlerle Karşılaşmayın

Doğa yürüyüşlerinde sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Bu nedenle yanınıza dürbün, çakı, koruma gözlüğü, el feneri, bıçak gibi eşyalar almanız da önem taşıyor. Solognac ürünleri arasında, doğada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar bulunuyor. Ayar gerektirmeyen dürbünlerden zoom özellikli fenerlere, atış destek gözlüklerinden çeşitli bıçaklara kadar tüm ürünler, sizi karşılaşabileceğiniz tüm ihtimallere karşı hazırlıklı kılıyor.

Kısacası, Solognac markalı ürünler doğada her an hazırlıklı ve donanımlı olmanız için gereken kalite ve tasarımlarla sizlerle buluşuyor!

Doğada sporla kalın!