Bilgisayar oyunlarını profesyonel liglere taşıyarak daha eğlenceli, rekabetçi ve keyifli hale getiren e-spor, her geçen gün gitgide yaygınlaşıyor. Dünyanın pek çok yerinden sayısız e-sporcu, birbirinden keyifli bilgisayar oyunlarında belirli derecelere girmek ve kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Genel bir tanımla, konsol ve bilgisayar oyunları kapsamında ve profesyonel oyuncuların katılımıyla düzenlenen tüm turnuva, lig ve şampiyonalar e-spor çerçevesinde değerlendiriliyor.

Heyecanın bir an olsun eksilmediği ve kimi zaman saatler boyunca süren bu yarışmalar, sporcuların uzun süre aynı pozisyonda ve stres altında kalmasına neden olabiliyor. Hem daha keyifli bir oyun performansı elde etmek hem de vücut sağlığını tehlikeye atmamak adına kullanabileceğin rahatlatıcı masaj aletleri, Decathlon’da seni bekliyor! İşte e-spor oynayanlar için rahatlatıcı masaj aletleri seçenekleri…

Aptonia Elektronik Masaj Aleti

Spor turnuvaları arasında, öncesinde veya sonrasında; kaslarını rahatlatmak isteyenler için oldukça pratik ve konforlu bir seçenek olan Aptonia elektronik masaj aleti, güçlü titreşim özelliği ile masaj yapmana olanak tanıyor. Vücudun farklı bölgelerinde kullanıma uygun olan tasarımı, taşıma ve kullanım kolaylığı yaratıyor.

Detaylı incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Elinle bastırarak kullanabileceğin bu masaj aleti ile vücuduna uygulayacağın baskı ve titreşim dozuna sen karar verebilirsin. Üstelik bu ürünü dilediğin her yere yanında götürebilirsin.

Aptonia Roll On Masaj Aleti

Kas, tetik ve kulunç bölgeleri için uygun olan Aptonia Roll On Masaj Aleti, her kas grubuna en az beşer dakika boyunca uygulanarak kullanılıyor.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Kendi kendine kullanabileceğin ve uygulayacağın baskıyı dilediğin şekilde yönlendirebileceğin bu cihaz, oldukça pratik bir kullanıma sahip. Ayrıca, dilersen kas bölgelerine nasıl masaj yapabileceğine dair videolarımıza göz atabilirsin!

Aptonia Masaj Topu

Büyük ve küçük olmak üzere iki farklı boyutta sunulan Aptonia Masaj Topu, kullanımı oldukça kolay bir seçenek.

Detaylı incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Masaj yapmak istediğin bölge ve kas grubuna göre boyut seçimi yapabilir, seçtiğin masaj topunu dilediğiniz ölçüde bastırarak ilgili bölgeleri rahatlatabilirsin. Üstelik masaj topu ile nasıl masaj yapabileceğine dair videolar da seni bekliyor.

Aptonia Masaj Aleti

Masaj aletlerinin en alışıldık ve klasik formlarından birine sahip olan Aptonia Masaj Aleti, küçük formu ve farklı bilyaları ile sana kusursuz bir masaj olanağı sunuyor. Bacak, ense, sırt, ayak, kol gibi birçok bölgede rahatlıkla uygulayabileceğin bu masaj aleti ile kendine dilediğin sürede ve baskı dozunda masaj yapabilirsin. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Aptonia Masaj Rulosu

Vücut ağırlığını kullanarak kaslarını derinlemesine rahatlatabileceğin bir masaj aleti arıyorsan, Aptonia Masaj Rulosu ile tanışmalısın! Sert ve yumuşak olmak üzere iki farklı yapıda sunulan bu ürün, kasların daha kolay açılmasını ve rahatlamasını sağlıyor.

Masaj rulolarımızı incelemek için hemen tıkla!

Özel bir yapıya sahip köpük yüzey; kalçalar, baldırlar ve sırt gibi pek çok bölgede harika sonuçlar yaratıyor. Yapman gereken tek şey, sert ve yumuşak masaj rulosu seçeneklerinden sana en uygun olanı seçmek.

Aptonia Flexible Masaj Çubuğu

Aptonia Flexible Masaj Çubuğu, esnek ve uzun yapısı ile sana çok yönlü bir masaj olanağı sunuyor.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Özellikle sırt, kalça ve baldırlar için kusursuz bir seçenek olan bu ürünü vücudunun birçok farklı kas grubunda kullanabilir ve masajın yoğunluğuna sen karar verebilirsin. 

Aptonia Titreşimli Elektronik Masaj Topu ve Rulosu

Kas gruplarını ve vücudunu masaj aletinin uyguladığı baskının yanı sıra titreşimlerle de rahatlatmak istiyorsan, Aptonia titreşimli elektronik masaj topu ve rulosu sana harika bir alternatif sunuyor.

Detaylı incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Tetik ve kulunç noktalarına çok daha az zaman ve emek harcayarak erişmene yardımcı olan bu ürün, kendine masaj yaparken harcadığın efordan da tasarruf etmeni sağlıyor. Titreşim yoğunluğuna ve masaj yapacağın bölgeye karar vermen yeterli. Elektronik Masaj Topu geri kalan kısmı seni yormadan hallediyor.

Aptonia Çift Masaj Topu

Sırt, baldır ve ensede kullanım için oldukça ideal bir seçenek olan Aptonia Çift Masaj Topu, vücuduna uygulayacağın baskıya ve masaj aletinin hareketine tamamen senin karar verebilmeni sağlıyor. Üstelik küçük formu sayesinde bu ürünü çantana atarak dilediğin her yere götürebilirsin. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!