Kamp çadırları, outdoor etkinliklerinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Doğada kamp kurmak isteyenler, doğal olarak gece ve gündüz konaklayabilecekleri güvenli ve konforlu bir uyuma ve dinlenme alanına ihtiyaç duyar. Kamp çadırları bu ihtiyacı karşılamak üzere üretilir. Dilersen kalabalık bir arkadaş grubu ile ya da 4-5 kişilik ailenle konakla, dilersen tek başına doğanın sesini dinle… Tüm kamp fikirlerin için Decathlon’da pek çok kamp çadırı modeli bulabilirsin. Tüm çadırlar, tasarımcılar tarafından özenle tasarlanmış ve pek çok teste tabi tutularak kalitesi onaylanmıştır. 

Kolay kurulumlu çadır modellerimiz için hemen tıkla!

Kolay Kurulumlu Çadır Modelleri 

Decathlon’un sunduğu kolay kurulumlu çadırlar, doğada vakit geçirmeyi bir hayat tarzı olarak benimseyenler için büyük kolaylık sunar. Kampçılar, hızlı yer değiştirdikleri için çadır kurmaya daha az, doğanın tadını çıkarmaya daha çok vakit ayırmak ister. Kurup toplaması zaman almayan kolay kurulumlu kamp çadırları tam da bu kullanıcılara hitap eder. Zorlu doğa şartları ve hava koşullarında kolayca kurulup toplanabilen kamp çadırları sayesinde kamp yapmak çok daha kolay ve zevklidir.

Arpenaz Fresh & Black Quechua 3 Kişilik Çadır

Decathlon tasarımcıları tarafından hazırlanan pratik kurulumlu Fresh & Black Quechua 3 Kişilik Çadır, seni dış ortam koşullarına karşı korumak için tasarlanmıştır. Fresh & Black konsepti ile daha serin ve karanlık bir ortamda huzurlu bir biçimde uyuyabilirsin. Kendi kendine ayakta durabilen kubbeli yapısı ve kolay kurulum imkanı sunan direkleri sayesinde çadırını en uygun kamp alanına konumlandırmak için kolayca taşıyabilirsin.

Detaylı incelemek için hemen tıkla!

Havalandırma özellikli, sineklikli ve iyi uyuyabilmen için Fresh & Black kumaşlı bu çadır modeli, ısıyı azaltır ve konfor sunar. Patentli Fresh & Black dış kumaş, gün ortasında dahi %99 karanlık bir ortam sağlar. Test edilip onaylanan rüzgarlı döner platformu, 40 km/sa, yani 5 şiddetinde rüzgara dayanıklıdır. Bu çadır, su geçirmezlik özelliği sayesinde yağışlı havalarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Fresh & Black Quechua 2 Kişilik Çadır

Fresh & Black Quechua 2 Kişilik Çadır, Fresh & Black konsepti ile daha serin ve karanlık bir ortamda rahatça uyumanı sağlar. Kendi kendine ayakta duran kubbeli yapısı sayesinde hem taşıması hem takıp çıkarması son derece kolaydır. Bu çadır, Flash & Black kumaşı sayesinde çadır içi sıcaklığını düşürür, günün ortasında bile %99 karanlık bir ortam sağlar. 5 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı ve su geçirmez yapıdadır.

Detaylı incelemek için hemen tıkla!

Üst kısmı fileli 2 iç kapıya, 2 tepe havalandırmasına, dış tentenin yanı sıra zemin arasında çadırın tamamını çevreleyen bir boşluğa sahip olan ürün, bu özellikleri sayesinde hava dolaşımı sağlar ve çadır içinde nem oluşumunu önler.

MH100 Quechua 2 Kişilik Çadır 

MH100 Quechua 2 Kişilik Çadır, 1 oda, 1 su geçirmez dış tente, 2 direk, 7 kazık ve 4 gergiden meydana gelen ve kendi kendine ayakta duran kubbeli bir yapıda tasarlanmıştır. 2 kişi kapasiteli ve kolay kurulumlu model, dayanıklılık ve su geçirmezlik testlerinden başarıyla geçmiştir. Direkleri sayesinde kolayca kurabileceğin bu çadırı yine kolayca farklı bir konuma taşıyabilirsin.

Detaylı incelemek için hemhttps://www.decathlon.com.tr/p/2-kisilik-cadir-mh100-fresh-black/_/R-p-313100?mc=8576112&c=KAHVERENG%C4%B0_BEJen tıkla!

Çevresel etkileri azaltmak amacıyla iki ipten birinin renklendirildiği bu ekolojik çadır modeli, dış tente ve arkada havalandırmalı bir tasarıma sahip olmakla birlikte 5 şiddetinde rüzgara (40 km/sa) dayanıklıdır ve su geçirmez özelliklidir. 

MH100 Quechua 3 Kişilik Çadır 

MH100 Quechua 3 Kişilik Çadır modeli, seni dış hava koşullarına karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm dayanıklılık ve su geçirmezlik testlerinden başarıyla geçen model; 1 oda, 1 su geçirmez dış tente, 2 direk, 8 kazık, 4 gergi ve 1 kılıftan oluşur. Kendi kendine ayakta duran kubbeli tasarımı ile çadırı istediğin konuma taşıyabilirsin. Direkleri sayesinde kolayca kurabileceğin ürün, dış tente ve arkada havalandırma bölmeleri sayesinde çadır ısısını azaltır.

Detaylı incelemek için hemen tıkla!

 Çevresel etkileri azaltmak ve kaynakları korumak adına iki ipten birinin renklendirildiği bu ekolojik çadır modeli, SPF 30 korumalı kumaşı sayesinde gün ışığının içeriye girmesini sağlarken aynı zamanda UV ışınlarını filtreler. 5 şiddetinde rüzgara (40 km/sa) dayanıklıdır ve 2000 mm kalınlığında PU kaplama polyester dış tentesi,120 g/m² polietilen zemin matı ve ısıyla yapıştırılmış su sızdırmaz dikişleri sayesinde su geçirmezlik özelliğine sahiptir. 

MH50 Quechua 2 Kişilik Çadır Modeli

2 kişilik ve kolay kurulumlu MH50 Quechua Kamp Çadırı, yaz aylarında yaptığın kamplar için tasarlanmıştır. Kuru havalarda dış mekanda uyumak için ideal olan çadır, kendi kendine ayakta duran kubbeli yapısı ve direkleri sayesinde pratik bir biçimde kurulur ve taşınır.

Detaylı incelemek için hemen tıkla!

Çadır, su geçirgen bir yapıdadır. Kapı ve tenteden oluşan 2 havalandırmalı tasarıma sahiptir. 4 şiddetinde (30 km/sa) rüzgara dayanıklıdır. Model, 1 oda, 1 çıkarılabilir dış tente, 2 direk ve 4 kazıktan oluşur. 

Arpenaz 4.2 Quechua 2 Odalı 4 Kişilik Çadır 

Arpenaz 4.2 Quechua direkli çadır modeli, 4 kişilik aileler için tasarlanmış olup iki ayrı odanın yanı sıra geniş bir yaşam alanı sunar. Sana ve aile bireylerine çadır içinde rahatça ayakta durulabilecek genişlikte bir yaşam alanı sunan model, kurulumu kolay, direkli bir tasarıma sahiptir. 

Detaylı incelemek için hemen tıkla!

İki odası sayesinde aile ya da arkadaşlarınla kamp yapman için idealdir. Yaşam alanı üzerinde bulunan dış tente, rutubeti engellerken sıcaklığı da azaltır. Çadırın SPF 30 korumalı kumaşı, gün ışığının içeri girmesini sağlarken UV ışınlarını da filtreler. 6 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı olan ürün, ayrıca su geçirmez yapıdadır. Çadırı, direkleri üzerinde bulunan renkli göstergeleri sayesinde kolayca kurabilir ve sökebilirsin.

Tüm planlı ve plansız kamp fikirlerin için Decathlon’un sunduğu birbirinden fonksiyonel kolay kurulumlu çadır modellerine hemen göz atabilir ve hafta sonu ya da tatillerini doğanın huzur veren sessizliğinde sevdiklerinle birlikte keyifle geçirebilirsin.