Çocuk havlu panço ürünleri, çocukların su oyunlarının öncesinde ve sonrasında, ev içerisinde duş sonrasında, plaj ve havuz kullanımları sırasında, sıcak kalmasını sağlıyor. Çocukların hassas ciltlerine özel olarak hazırlanan ve ter emici özelliği bulunan özel kumaşlara sahip olan pançolar, sevimli tasarımlarıyla çocukların severek ve eğlenerek kullanacağı aksesuarlara dönüşüyor. Unicorn ve diğer sevimli hayvan baskılarının bulunduğu ürünler, boynuz eklentisi gibi detaylar içerdiklerinden çocuklar için somut bir eğlence kaynağı da olabiliyor. 

Kolayca Giydirip Çıkar

Çocuğunun oyun sırasında çok hareketli olacağını düşünüyorsan, çocuk havlu pançolar senin için ideal. Ölçüleri değişiklik gösteren pançolar, yüksek su emiş özelliği sayesinde çocuğunun cildinin oyun süresince kuru kalmasını sağlıyor. Bu sayede çocukların hafif serin havalarda üşütme gibi problemler yaşaması engelleniyor. Ejderha baskısı, unicorn baskısı gibi çocukların çok seveceği tasarımların bulunduğu ürünler, yeşil, turuncu, pembe gibi canlı renklerle hazırlanıyor. Bu özellikleri sayesinde çocuklar tarafından da büyük ilgi görüyor. Panço biçiminde tasarlanan ancak kapüşon bölümleri bulunan ürünler, tek hamlede kolaylıkla giydirilebiliyor ve giyim anından itibaren yüksek emiş gücü sayesinde hızlı kurulama özelliği sunuyor. Kapüşon bölümü sayesinde çocuğunu zararlı güneş ışınlarından koruyabilir, aynı zamanda baş bölümüne UV ışınlarının erişimini engelleyebilirsin. 

Unicorn baskılı panço havlu – Yakından incelemek için hemen tıkla!

Pamuk Bileşen Özelliği 

Pamuk kumaştan elde edilen pançolar, suyun daha iyi emilmesini sağlayarak hızlı ve etkili kurulama sunuyor. Sudan çıktıktan sonra ve giyinme öncesinde çocuğuna giydirdiğinde çocuğunun sıcak kalmasına yardımcı olan çocuk havlu pançolar, erkek ve kız çocuklarına özel tasarımlar içeriyor. Ayrıca panço havlunun bebekler için tasarlanan versiyonları da bulunuyor. Çeşitli boy ölçülerinde üretilen panço havlu çeşitleri, 49 x 73 cm ölçüye sahip olmalarıyla çok sayıda çocuğa uygun bir form sunuyor. Çocuğunun boy uzunluğunu ve kilosunu dikkate alarak onun için en uygun olan pançolara yönelebilirsin. Pratik bir kullanıcı deneyimi yaşatan pançolar, havuz kenarında hızlı hareket etmene de yardımcı olabilir. Bulunduğun alandan dinleneceğin alana geçene kadar çocuğunun korunmasını sağlayan pançolar, çocuğunun sudan çıktıktan sonra rüzgara maruz kalmasını engelleyebiliyor. 

Ejderha baskılı panço havlu – Yakından incelemek için hemen tıkla!

Rahat ve Sıcak Kalan Çocuklar

Çocuğuna 1 yaşından itibaren kullanabileceğin pançolar, çocuğunun renkli ve eğlenceli bir dünyayla tanışmasına, havuz ve plaj ortamında kendini güvende hissetmesine yardımcı olabiliyor. Çocukların oldukça enerjik ve hareketli olmaları havlu gibi eşyaların üzerlerinde durmalarını oldukça güç kılıyor. Ancak panço havlular sayesinde çocukların daha uzun süre sıcak kalmaları mümkün olabiliyor. Pançoların özelliklerini ve tasarımlarını seven çocuklar, pançolarla özdeşleşerek oyun arkadaşı gibi görebiliyor. Buna bağlı olarak pançoyla daha uzun vakit geçirebiliyor. Sen yanında olmadığında bile pançosunu çıkarmadan güvende kalabilen çocuklar, şirin görünümleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Küçük bir havluyla kurulamak yerine suyu hızlı bir şekilde emebilen bir panço yardımıyla çocuğunu uzun süren ıslaklıktan koruyabilirsin. 

Yüksek Su Çekim Özelliği 

Çocuk havlu pançoların içeriği pamuktan elde edildiği için, doğal olarak hızlı bir şekilde ve derinlemesine emiş gücü sunuyor. Bunun yanında pançoların hızlı kuruma özelliği de bulunuyor. Bu sayede çocuğun kurulandıktan sonra bile nefes alabilen havlu yüzeyi, hızlı bir şekilde kuruyor ve çocuğunun sıcak kalmasını sağlıyor. Canlı renk tonlarıyla çocukların ilgisini çeken ve şık bir görünüm sunan pançolar, çocuğunun şirin bir görüntüye sahip olmasına da zemin hazırlıyor. Bu pançolar sayesinde harika havuz kenarı fotoğrafları çekebilir, çocuğunun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsin. Decathlon’da bulunan çocuk havlu panço ürünlerini inceleyerek sen de çocuğuna harika bir su oyunu deneyimi sunabilirsin. 

Sağlıkla ve sporla kal!