İster günübirlik ya da bir gecelik kamp tatillerine çık, ister çadırını kapıp doğanın kalbinde haftalarca vakit geçir… Her ihtimalde harika bir tatil geçirmek için hem konforlu hem de keyifli olmalısın. Bunaltıcı yaz güneşi ya da sonbahar rüzgârları, seni kusursuz bir tatil yapmaktan alıkoymamalı. Kamp tatilinde de tıpkı evinde olduğun kadar rahat, mutlu ve konforlu olmalısın. Böylelikle dilediğince zihnini dinlendirebilir, doğayla iç içe olmanın tadını çıkarabilir, eğlencenin dibine vurabilirsin. 

Kamp tatili yapmak konusunda tereddütü olan birçok kişi, çadırda kaldıklarında arzu ettikleri konfor düzeyini yakalayamamaktan endişe eder. Huzurla ve keyifle uykuya dalmak için korunaklı ve pratik bir çadır sahibi olman, çadırın içine konforlu bir mat ve uyku tulumu yerleştirmen yeterli. Ancak her kamp alanında çadırını güneş ışınlarından koruyacak bir gölgelik bulmakta zorlanabilirsin. Yağışlı ya da rüzgârlı hava koşulları, kamp tatiline gölge düşürebilir. Tüm bu sorunlara karşı önlem almak ve hava koşullarına dilediğince meydan okumak için Quechua imzalı tente & gölgelik modellerine göz atmaya ne dersin?

Uykundan Dilediğin Zaman Uyan

Özellikle yaz aylarında yapılan kamp tatillerinde sabahın ilk ışıklarıyla çadırına gelen bunaltıcı sıcak, gerçekten son derece can sıkıcı olabilir. Doğayla baş başa kaldığın kamp tatilin boyunca geceler de oldukça kıymetlidir. Gökyüzündeki ışıltılı yıldızları seyre dalabilir, serin yaz gecesinin tadını çıkarabilirsin. Hal böyleyken, gece bir de geç yatmışsan, sabahın erken saatlerinde sıcak hava nedeniyle uyanmak zorunda kalmayı istemezsin, değil mi? Çadırın için doğru tenteyi veya gölgeliği seçerek uykundan uyanacağın ana sen karar verebilirsin! Decathlon’da yer alan tente & gölgelik modellerinin sunduğu kullanım kolaylığından ve fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilir, tatil ekibine ve çadırına en uygun seçeneği rahatlıkla belirleyebilirsin!

Kendi Konforunu Yarat

Quechua Gölgelik, çadırında bulunan yaşam alanını genişletmene ve kötü hava koşullarına karşı korunaklı bir alan yaratmana olanak tanır. Kurulumuna bağlı olarak 9 metrekareye uzanan bir alanı koruyabilen ürün, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı SPF 50+ koruması sağlar.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Su sızdırmaz dikişleri ve poliüretan kaplama kumaşı ile rüzgâra, güneşe ve yağmura karşı güvende olabilir, kendi konforunu kendin yaratabilirsin. Direkleriyle birlikte 2,3 kg ağırlığında olan Quechua Gölgelik, direklerden bağımsız düşünüldüğünde yalnızca 1 kg’dır. Gölgeliğini rahatlıkla yanında taşıyabilir, dilediğin her an kolayca kurabilir, tatilinin tadını dilediğince çıkarabilirsin!

Alandan Tasarruf Et

Eğer bulunduğun kamp alanında ya da bölgede kısıtlı bir alanın varsa, gölgelik kullanmak sana ilk etapta kötü bir karar gibi görünebilir. Oysa tek yapman gereken, ihtiyaçlarına ve tatil koşullarına uygun bir ürün tercih etmek! Quechua Arpenaz az yer kaplayan gölgelik, 1 yetişkin ya da iki çocuk için uygun olan kapasitesi ile toplandığında küçük boyda sırt çantasına rahatlıkla sığabilir.

Detaylı bilgi ve satın almak için hemen tıkla!

SPF 25 korumalı UV filtreli kumaşı ve havalandırma sağlayan açıklık bölümü ile ferah bir tatil geçirmene yardımcı olur. Yalnızca 1 kg ağırlığındaki bu gölgeliği tek başına çıktığın tatillerde gönül rahatlığıyla kullanabilir, alandan tasarruf edebilirsin. 

Güneş Işınları ve Rüzgâr Sana Engel Olamaz

Quechua 2 kişilik kamp gölgelik, SPF 50+ koruması bulunan fresh kumaş özelliği ile öğle güneşinde hissedeceğin sıcaklığın etkisini azaltır. Kendi kendini taşıyabilen ve anında kurulum sağlayan özel tasarımı, hafif malzemeleri ile sana taşıma kolaylığı sunar. 30 km/sa hızında esen rüzgâra karşı dayanıklı olan bu gölgelik, katlı halde 56 cm çapında ve yuvarlak bir şekil aldığı için alandan tasarruf etmene olanak tanır.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Ağırlığı yalnızca 1,5 kg olduğu için kısa kamp tatillerinde bile gölgeliğini rahatlıkla yanında taşıyabilirsin. Kısacası tatil boyunca çadırında rüzgâra, çiseleyen yağmura ve güneşe karşı ekstra koruma yaratmak istiyorsan, iki yetişkin kapasiteli Quechua 2 Kişilik Kamp Gölgelik’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin!

Kalabalık ve Konforlu Kamp Tatilleri

Quechua 6 kişilik direkli gölgelik, kalabalık bir ekiple çıktığın tatillerde korunaklı alanını genişletebilmen için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Temel yaşam ihtiyaçlarını son derece konforlu bir şekilde karşılayabileceğin bu gölgelik, 3 farklı taraftan açılabilen ve 3 sinekliği bulunan bir tasarıma sahiptir.

Detaylı bilgi ve satın almak için hemen tıkla!

Fiberglas direkleri sayesinde kurulum kolaylığı sunan gölgeliğin SPF 30 koruması ile öğle güneşinin bunaltıcı etkisini azaltabilirsin. Yaklaşık 50 km/sa şiddetinde esen rüzgâra meydan okuyabilir, gölgeliğin su geçirmez özelliği ile yağmurdan korunabilir, 6 kişilik kapasitesi sayesinde tüm tatil ekibini maksimum konfor ve eğlenceyle buluşturabilirsin. Yalnızca 8 kg ağırlığındaki Quechua 6 kişilik direkli gölgelik, silindir formundaki taşıma çantası ile sana asla taşıma zorluğu yaratmaz. 

Sağlıkla ve sporla kal!