Bir yolculuğa çıkarken zamanı olabildiğince keyifli kılmanın bir püf noktası da doğru bir seyahat çantası seçmekten geçiyor. İster özel aracında, ister otobüs, tren ya da uçakta ol; araçtan inip yürüyeceğin mesafe ne kadar kısa olursa olsun, seyahat çantan konforlu değilse vücudun kısa sürede bile hasar alabiliyor. Bunun yanında keyifli trekking yolcukluklarının toparlayıcısı olarak da imdada yetişen çantaların; sırtta, elde, araç ve binekte taşınabilir olan fonksiyonel yapısı yaptığın sporun keyfine varmanı sağlıyor. Decathlon, trekking ve seyahat çanta modelleriyle rahatını düşünen tasarımlar sunuyor ve sana göz alıcı bir şıklık vadediyor. 

Geniş Hacim Kapasitesiyle Konforlu Deneyim

Decathlon Forclaz çanta modelleri hem seyahatlerde hem de trekking etkinliklerinde kullanılabiliyor. 40 – 60 L ve 80 – 120 L hacim seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.

Forclaz Trek 500 – Detaylı bilgi ve satın almak için hemen tıkla!

Çantanı seyahat için kullanmaya niyetliysen ve tatilin küçük çaplı bir kaçamaksa seçimini 40 – 60 L hacimli modelden yana yapabilirsin. Bunun yanında daha uzun süreli ve bol ekipmanlı bir yolculuğa çıkıyorsan büyük hacimli ayarlanabilir çanta seçeneğiyle macera zevkinden ödün vermezsin. Trekking yürüyüş hazırlığı içindeysen maceran boyunca sana eşlik etmesini istediğin ekipmanlarını, hayatını kolaylaştıracak çeşitli parçaları da Forclaz çantaların içine rahatlıkla sığdırabilirsin. Farklı hava koşullarını hesap ederek yanına almak istediğin yağmurluk, katman giysiler, sandalet ya da su geçirmez bot gibi gerekli olabilecek tüm donanımları da rahatlıkla yerleştirebilirsin. Çantaların kaliteli kumaş kullanılarak tasarlanmış silindir yapısı alan konusunda oldukça cömert davranıyor. Böylece eşyaların ezilip büzülmeden yolculuğunu tamamlıyor. 

Alternatif Taşıma Şekilleri ve Dayanıklı Yapı

Decathlon Forclaz seyahat ve trekking çantaları doğa yürüyüşü sırt çantalarından ilham alınarak tasarlanmış fonksiyonel yapısıyla vücudunla bütünleşiyor, ağırlığı olabildiğince az hissettiriyor. Çok işlevli çanta askıları sayesinde çantalar ihtiyacına göre hem elde hem sırtta hem de araçta rahatlıkla ve güvenle taşınabiliyor.

Tüm trekking ve seyahat çantası modellerimiz için hemen tıkla!

Bunun yanında seyahat rotan bir çölse ya da bir dağ köyüne doğru yolculuk yapıyorsan, çantalar yumuşak yapıları sayesinde binek hayvanlarının sırtında da kolaylıkla taşınabiliyor. Forclaz trekking çantalarının en önemli özelliklerinden biri de yıpranmaya karşı dayanıklı olmaları. Yüzde 100 polipropilen dokuma kumaşı, tamamı polyesterden üretilen ana kumaş ve termoplastik poliüretan kaplama kumaşıyla tasarlanan çantalar sürtünmeye, yıkamaya, UV ışınlarına karşı oldukça dirençli. 10 yıl garantili çantalar ile ister nemli bir ormanın içinde istersen kurak bir çölde sorunsuz şekilde seyahat edebilirsin. 

Fonksiyonel Kullanım Deneyimi

Çantaların dış yapısındaki kalite ve fonksiyonellik iç kısımlarda da iddiasını sürdürüyor. Fermuarlı iç cep bölmeleri, çantanın içinde kaybolması muhtemel olan para, saat gibi küçük ebatlı ihtiyaçlarını saklamak için kolaylık sunuyor. Tasarımı daha da korunaklı hale getiren sıkıştırma kayışları da hem çantanın şişkin hacmini baskılayarak alandan tasarruf etmene hem de daha güvenli bir taşıma deneyimi yaşamana imkan tanıyor. Çantaların ilave askıları sayesinde kullanım kolaylığı sunan fonksiyonelliğin tadını çıkarabilir, alternatif kullanım şekilleriyle ihtiyacına göre duruşunu düzenleyebilirsin.

Forclaz Travel 500 – Detaylı bilgi ve satın almak için hemen tıkla!

Forclaz çantalar tasarım süreci boyunca çeşitli testlerden geçerek sana en güvenilir kullanım deneyimini yaşatmayı hedefliyor. Bu tesler dağlık arazilerde ve tasarım merkezlerinde mühendisler tarafından gerçekleştiriliyor ve doğada karşılaşabileceğin tüm olasılıklara karşı hazırlıklı olmanı amaçlıyor. Pastel tonlardaki sarı, mavi, haki gibi renkler tasarımın şıklığını da gün yüzüne çıkarırken konforun yanında estetiği de ihmal etmek istemeyenlere hitap ediyor.

Sen de yolculuklarında yanına alacağın çantanın kalitesini önemseyenlerdensen Decathlon’un internet sitesini ziyaret ederek uygun fiyat garantili modelleri yakından inceleyebilirsin. Çok amaçlı çantalardan sipariş vererek tüm aktiviteler için hazırlıklı olabilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!