Yağmur, sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazlarından biridir. Pek çok kişi, yağmurlu günleri yılın en keyifli dönemi olarak görür ve yağmur altında yürüyüş yapmaktan büyük keyif alır. Eğer sen de yağmurlu günlerde doğa keşiflerine, trekking ve kampçılık etkinliklerine katılmaktan hoşlanıyorsan, şüphesiz ki yağmura çoktan hazırsın demektir. Peki, tüm outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezlerinden olan sırt çantan hazır mı? İşte, çantanı en yoğun yağışlardan bile rahatça korumanı sağlayacak birbirinden kaliteli Decathlon çanta yağmurlukları ve özellikleri…

Forclaz Sırt Çantası Yağmur Kılıfı ile Güvende Kal

70 ila 100 litre arasındaki hacmiyle dilediğin tüm kişisel eşyalarını ve spor ekipmanlarını rahatça taşıyabileceğin sırt çantandan sırf hava yağmurlu diye vazgeçmek istemiyor musun? O zaman Forclaz sırt çantası yağmur kılıfı tam sana göre! Polyester kumaştan üretilen ve özel bir malzemeyle kaplanan Forclaz yağmur kılıfı, dikişsiz tasarımıyla da öne çıkar ve çantan için kusursuz bir koruma sağlar. En yoğun yağışlarda bile rahatça kullanabileceğin ve hem çantanı hem de çantanda taşıdığın eşyalarını güvende tutan Forclaz sırt çantası yağmurluğu, elastik kayışı sayesinde çantana kolayca takılabilir ve lastik bölümü ile de çantanın şeklini alır.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Bu sayede suyun sızabileceği herhangi bir boşluk oluşmasını önleyen çanta kılıfı, yalnızca 125 gram ağırlığında olmasıyla da öne çıkar. Hafif tasarımıyla çantanın toplam ağırlığını artırmayan kılıf seçeneği, suyu iten yapısıyla da sana yüksek bir konfor sunar. Doğa yürüyüşlerinde ve dağcılık, kampçılık, avcılık, trekking gibi etkinliklerin tümünde kullanabileceğin kılıf, dayanıklı tasarımı ve uzun kullanım ömrüyle yağmurun tadını doyasıya çıkarabilmene yardımcı olur.

Orta Boy Çantalar için İdeal: Forclaz 40/60

Yağmurlu günlerde katılacağın outdoor aktivitelere orta boy çantanı mı götürmeyi tercih edersin? O zaman çantan için özel olarak üretilmiş boyutta bir kılıf kullanmaya ne dersin? Eğer yanıtın “Evet”se, Forclaz sırt çantası kılıfı 40/60 litre seçeneği senin için ideal! Decathlon’un en çok tercih edilen çanta kılıfları arasında yer alan Forlcaz 40/60, 40 ila 60 litre arasındaki sırt çantalarını yağmurdan koruman için özel olarak üretilmiş bir modeldir. %100 polyester kumaştan tasarlanan ve üzerinde dikiş bulunmayan Forclaz kılıf modeli, bu sayede suyu kolayca dışarı iter ve çantanı en şiddetli yağmura karşı dahi başarıyla korur.

115 gram ağırlığında olan çanta kılıfı %50 polyesterden, %50 de termoplastik kauçuktan oluşan elastik bantlarıyla da son derece dayanıklı bir yapı sergiler. Kullanım esnasında gevşeme, kopma, patlama gibi sorunlarla karşılaşmanın önüne geçen kılıf, çantanı güçlü bir şekilde kavrayarak kullanım kazalarının oluşumunu da engeller.

Küçük Çantalarını Forclaz 20/35 Litre Seçeneğiyle Koru

Büyük ve orta boyutlu sırt çantaları için çözümün çok kolay. Peki, ya düşük hacimli sırt çantanı tercih ediyorsan? Merak etme, bu sorunun da cevabı hazır! Decathlon imzalı Forclaz sırt çantası su geçirmez kılıf 20/35 litre seçeneğiyle en küçük çantalarını bile güvenle koruyabilirsin! 20 ila 35 litrelik çantalar için son derece ideal olan su geçirmez kılıf, %100 poliamitten üretilir ve %100 poliüretanla kaplanır. Bu sayede kusursuz bir dayanıklılık sergileyen model, alt bölümündeki bantları ve üst kısmındaki kayışları ile de çantanı eksiksiz bir şekilde sarar.

Detaylı bilgi ve satın almak için hemen tıkla!

Yüksek kalitesi sayesinde su geçirmeyen ve su sızdıracak boşluk oluşturmaması ile de çantanı çarpıcı bir şekilde koruyan Forclaz 20/35 litre seçeneği, yalnızca 70 gram ağırlığında olması ile sana büyük bir kolaylık sunar. Vücuduna ek yük bindirmeyen ve zorlu parkurları yürürken ekstra ağırlık taşımana gerek bırakmayan kılıf seçeneği, suyu iten tasarımı sayesinde yağışın çantanı ağırlaştırmanın önüne geçer.

Eğer sen de yağmurlu günlerde çantanı ve spor ekipmanlarını güvenle taşımak istiyorsan, çantan için en ideal kılıf seçeneğini hemen satın alabilir ve Decathlon kalitesiyle kolayca tanışabilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!