Kış sporları ve su sporlarının vazgeçilmez ekipmanlarından olan su geçirmez Forclaz Trek 500 tozluğumuz, özellikle trekking ve hiking yapan sporcular için geliştirilmiştir. Zorlu doğa koşullarında, arazide, doğa yürüyüşlerinde, ormanda, kampta, ıslak alanlarda, dağda ve daha birçok alanda kullanabileceğin su geçirmez tozluk, ayakkabılarının içerisine kum, küçük taş, çalı parçası gibi performans düşürücü etkenlerin ulaşmasını önler. Yüksek bacak boyu sayesinde diz altına kadar koruma sağlayan Trek 500 tozluk modelimiz, kolay giyim özellikleri ve teknik donanımıyla hem profesyonel hem de amatör sporculara ve doğa tutkunlarına, engellere takılmadan özgürce yürüme ayrıcalığı sunar.

Yakından incelemek için hemen tıkla!

Trekking ve Hiking Aktiviteleri İçin İdeal Tozluk

Dayanıklılık konusunda yüksek performans gösteren Forclaz Trek 500 tozluğumuz, %100 polyester kumaştan elde edildiği için uzun kullanım ömrü sunar. Zorlu arazi koşullarında dış etkenlere takılarak yırtılma olasılığı oldukça düşüktür. Su geçirmezlik özelliğiyle ayak bileklerini, bacaklarını ve ayakkabının bilek bölümünü su girişinden koruyan tozluğumuz, nefes alan yapısıyla uzun süren yolculuklarda yaşayabileceğin rahatsızlıkları önler.

Entegre fermuar özelliği bulunan ürünümüz, boydan boya fermuar yardımıyla açılıp kapanabildiği için kolay giyim avantajı sağlar. Ayrıca yolculuğunu tamamladığında hız kaybetmeden kolaylıkla çıkarmana da yardımcı olur. Doğa gezilerinin tümünde tercih edebileceğin ürün, küçük su birikintilerinden rahatlıkla geçebilmene olanak tanır.

Aynı zamanda yol boyu karşılaşabileceğin küçük haşerelere karşı da koruma altında olmanı sağlar. Özellikle trekking sırasında sıkça karşılaşılan minik canlıların ve ayak bölümünden vücuda ulaşmaya çalışan haşerelerin engellenmesi için ideal bir çözümdür.

Forclaz Trek 500 tozluğumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Ayarlanabilir Kayış ve Bağcık Kancasıyla Güvenli Sabitleme

Kar botu, outdoor ayakkabı gibi ürünlerle kullanıma uygun olan tozluk modelimiz, kış sporları ile ilgilenen kullanıcılar için en işlevsel ekipmanlardan biri olup, kampçılık, dağcılık, bisiklet, kaya tırmanışı, off-road safari, kanyon yürüyüşü, enduro ve ATV, hiking, gibi outdoor sporların tamamı için uygundur. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için ideal olan modelin kayış bölümünü dilediğin gibi ayarlayabilirsin. Yürüyüş sırasında hareketlerini kısıtlamayan ve ayakkabı tabanını rahatsız etmeyen tozluk kayışını dilediğin rahatlıkta sabitleyebilirsin.

Diz altı bölümü lastikli bir yapıya sahip olan Forclaz Trek 500 tozluklar, kullanım sırasında su sızdırmaz. Özellikle yağışlı ve rüzgarlı havalarda da yüksek performansını koruyarak dinamik ve canlı bir şekilde yolculuk yapmana yardımcı olur. Ön bölümlerinde bağcık kancaları da yer alan ürünü ayakkabının bağcıklarına takabilir, ekstra sabit ve güvenli bir kullanım süreci yaşayabilirsin. Bu aparat ayakkabılarının ön bölümünün de ıslaklıktan korunmasını sağlar. Kayış bölümleri oldukça güçlü materyallerden elde edilen model, kayış dayanıklılığı konusunda da güvenli bir tercihtir. Güçlü kayışlar yarı yolda kalmanı önleyerek yolculuk boyu korunmana yardımcı olur.

Kış Sporlarında da Yanında

Kayak, kızak, buz pateni, körling gibi kış sporlarının yanı sıra rafting, balıkçılık, kano gibi su sporları için de uygun olan Trek 500 tozluk modeli, ekstra dayanıklılık sunarak sportif faaliyetlerini güvenle tamamlamana yardımcıdır. Kar, yağmur gibi hava olaylarına karşı koruma altında olmanı sağlayan ürün, ıslaklığın performansını olumsuz yönde etkilemesini engeller.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Orta bölümlerinde büzgüler bulunan ürün, yoğun ıslak alanlarda pantolon yüzeyinden sızarak ayak bileklerine doğru ulaşan suların da içeri sızmasını önleyebilir. Kayış kemerlerinin geçmesi için yukarı yönlü küçük aparatlara sahip olan model, bu özelliğiyle kayış uçlarının da sabitlenmesini sağlar.

Sen de pratik ve etkili çözümler sunan Decathlon’un Forclaz marka, Trek 500 tozluk modelini hemen satın alabilir, yürüyüşünü oldukça konforlu ve verimli bir şekilde geçirebilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!