Trekking, dağ yürüyüşü, doğa yürüyüşü, kampçılık gibi outdoor spor dallarında ve günlük olarak kullanabileceğin outdoor pantolon modelleri, sert hava koşullarına karşı güvende olmanı sağlar. Hafif yapılarıyla yolculuğunu konforlu bir şekilde tamamlamana yardımcı olan Decathlon outdoor pantolon, siyah renk tonuyla tüm outdoor giyim ekipmanlarınla uyumlu bir görünüm sunar. Esnekliği sayesinde hareketlerini kısıtlamayan ve her yönden esneme özelliğine sahip olan ürünler, çok sayıda teknik özelliği sayesinde üstün performans gösterir. Yürüyüşler sırasında oluşabilecek terleme problemlerine de çözüm bulan pantolon modelleriyle eşsiz bir rahatlık içerisinde yürüyebilir, vücuduna uygun olan beden seçeneklerini değerlendirerek yolculuk boyunca özgür olabilirsin. 

Nefes Alan Esnek Kumaşlı Erkek Outdoor Pantolon: Quechua MH500

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Doğa yürüyüşü için gerekli olan outdoor giyim ürünlerinden biri olan erkek siyah pantolon modeli, nefes alan kumaş yapısıyla gün içerisinde oluşabilecek terleme problemlerini en aza indirir. Yüksek bel formlu olarak tasarlanan model, yürüyüşler sırasında esneklik sağlayan elastik bel yapısıyla hareketler sırasında konfor sunar. Ayarlanır paça özelliği bulunan model, dağ yürüyüşlerinde en çok ihtiyaç duyacağın gizli cep seçeneklerine sahiptir. 3 adet fermuarlı geniş cebi bulunan pantolonun 2 adet el cebi ise küçük eşyaları güvenli bir şekilde taşımana yardımcı olur. Arka bölümünde yer alan bir adet fermuarlı cep, birden fazla küçük eşyanın güvenli bir şekilde saklanabilmesini sağlar.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Ceplerin fermuar özelliğinin bulunması sayesinde yolculuk sırasında adım atarken eşyaların kaybolması da önlenir. Dağcılık, kampçılık gibi outdoor spor türlerinde en sık yaşanan problemlerden biri olan küçük eşya kayıplarını fermuarlı cepler sayesinde önleyebilirsin. Yol boyu rahatlık için elastan kumaş içeriğine de sahip olan pantolon modeli, bedeninin her yönden rahat hareket edebilmesini sağlayarak attığın her adımda esneklik sunar. Bu sayede hem tırmanışlarda hem de uzun adımlarda hareket koordinasyonunu yüksek oranda koruyabilirsin. Quechua’nın en yeni modellerinden biri olan esnek pantolon, kemerli yapısıyla anahtarlık, bel çantası gibi diğer aksesuar ve ekipmanlarını asarak kullanabilmene olanak tanır. 

Profesyonel Dağ Yürüyüşü Kullanıcılarına Özel Tasarım 

Profesyonel ya da amatör olarak dağcılık yapan ve dağ yürüyüşleri gerçekleştiren sporcular için özenle tasarlanan ürün, teknik özellikleriyle günlük kullanım için de uygundur. Çabuk kuruma özelliği sunan ürün kumaşı, nemli ya da yağmurlu havalarda hızla kuruyarak cilt problemlerine neden olmaz. Paça bölümlerinde ayarlanabilir sıkıştırma alanlarının yer alması sayesinde su birikintilerinden geçerken ya da ihtiyaç duyduğun her an yukarı sıyırma ve sıkıştırma özelliğini kullanabilirsin. %85 poliamit kumaş türünden üretilen ürün, maksimum esneklik için %15 elastan içerir. Roba bölümlerinde de %15 elastan desteği bulunan model, bacak yanları, diz bölümleri gibi esnekliğe ihtiyaç duyulan alanlar sayesinde performansını artırmana yardımcı olur.  

Dağ yürüyüşü pantolonumuz Quechua MH500’ü yakından incelemek ve satın almak için hemen buraya tıklayabilirsin!

Doğa Yürüyüşü Pantolonu Nasıl Seçilir? 

Erkek outdoor pantolon modellerinin ve diğer outdoor giyim ürünlerinin doğa yürüyüşüne özel olarak seçilmiş olması, yolculuğun sırasında maksimum konfor ve emniyeti sağlamana yardımcı olur. Zorlu doğa koşullarında konforunu kaybetmeden özgürce spor yapabilmeni ve aksilikler yaşamadan keyifli bir seyahat geçirmeni sağlayan modeller seçebilirsin. Ürünleri su geçirmezlik özelliği bulunan, esnek, hafif, çok cepli olan modellerden tercih edebilir, yağmurluk, rüzgarlık gibi çeşitli güvenli eklentiler yapabilirsin. Ayrıca mevsim koşullarına bağlı olarak tercih edeceğin termal özellikli kıyafetleri de deneyebilirsin. 

Sen de Decathlon’da bulunan yüksek kaliteli ürünleri değerlendirebilir, düzenli doğa yürüyüşlerini tam performansla tamamlayabilirsin. Yüksek kaliteli outdoor pantolon seçeneklerini tercih ederken standart bedenini seçebilir, full esneklik özelliğiyle gün boyu rahat kalabilirsin. 

Sağlıkla ve sporla kal!