Zorlu hava koşullarında üşümeden doğada gönlünce vakit geçirmek istiyorsan ve seni sıcak tutacak ısı yalıtımlı ve su geçirmez bir monta ihtiyacın varsa, SH100 X-Warm Quechua kadın mont tam sana göre bir üründür. Karlı, yağmurlu ve rüzgarlı havalara karşı en ideal korumayı sağlayan kadın mont, rahat ve konforlu outdoor deneyimi sunarak aktivitelerinden üst düzeyde verim ve keyif almanı sağlar.  

Üstün Kumaş Bileşenleri 

Karlı, yağmurlu ve soğuk geçen kış ayları için geliştirilen SH100 X-Warm Quechua’nın ana kumaşı ve astarı %100 polyester, robası %100 poliamit ve kaplaması %100 poliüretan kumaş bileşenlerinden meydana gelir. Ürünün dolguları ise %100 polyesterdir. Modelin ısı yalıtımı, gövde kısmında kullanılan 150 g./m² ve kollarda kullanılan 100 g./m² astar ve polar sırt ile sağlanır. Bu ekolojik stil; %100 geri dönüştürülmüş polar astar, kollarda iki renkli kumaş ve %16 CO2 emisyonu ile üretilmiştir. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Quechua’nın sunduğu kadın outdoor mont, yüksek yakalı ve tam boy fermuarlı bir tasarıma sahiptir. Tam boy fermuarın iç kısmında bulunan kapak, soğuk havanın içeriye girmesini engelleyerek seni gün boyu sıcak tutar. Fermuar ucunda bulunan şerit kolay tutuş konforu sağlar. Stoper ile ayarlanabilen bel kısmı sayesinde içeriye soğuk hava girişini engelleyen mont, -10°C’ye kadar düşen sıcaklık değerlerinde bile yüksek ısı yalıtımı sunarak vücut ısını muhafaza eder. 

Su Geçirmezlik Özelliği 

SH100 X-Warm Quechua, su geçirmez bileşeni sayesinde içeriye su ve rüzgar girişini engeller. Ürünün dış kumaşına uygulanan %100 poliüretan kaplama, su basıncına karşı tamamen dayanıklıdır. Mont, 2 saat boyunca fırtına koşullarının oluşturulduğu bir duş testine tabi tutulmuş ve bu testi başarıyla geçmiştir. Böylece montunun %100 su geçirmez olduğundan emin olabilirsin. Mont ayrıca su sızdırmaz dikişleri ile de tamamen su geçirmez özelliktedir. Yağmur suları montun içine giremeden dikişler üzerinden akar ve gider. Montun iç tarafında yer alan su geçirmez yapışkanlı bantlar, vücudunun hassas noktalarına su girişini önler. 

Başını Sıcak Tutan Kapüşon

Kış aylarında karda yürüyüş yaparken üşümemek için başını, ellerini ve ayaklarını da sıcak tutman gerekir. SH100 X-Warm Quechua, yaka kısmına bitişik olarak tasarlanan kapüşonu ile başını sıcak tutar ve seni ıslanmaktan korur. Kapüşonun üzerinde bulunan bağcıkları büzerek başın için koruma düzeyini artırabilirsin. Modelin yüksek yakalı tasarımı boynunu sıcak tutarken cırt cırtlı bantla bağlanan bilekleri ise içeriye soğuk hava girişini engeller. Her iki yanda bulunan ve kapakla kapatılan polar bileşenli el ceplerinde soğuk hava şartlarında ellerini ısıtabilirsin. Cırt cırtla kapatılan güvenli cepte ufak tefek eşyalarını taşıyabilirsin. Sol göğüs hizasında bulunan fermuarlı iç göğüs cebinde cep telefonunu güvende tutabilirsin.   

Kesim Özellikleri ve Farklı Giysilerle Kullanım

SH100 X-Warm Quechua, vücuduna oturan zarif ve feminen kesim stili ile hazırlanmıştır. Bu klasik ve şık kesim, soğuk kış günlerinde yaptığın tüm outdoor etkinliklerinde seni sıcak, kuru ve güvende tutar. Geniş iç hacmi ile montunun içine ikinci bir katman olarak seni sıcak tutacak hafif kuş tüyü ya da polar bir giysi giyebilirsin. 

Quechua SH100 X-Warm kadın montumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen buraya tıkla!

Soğuk kış aylarında yapacağın tüm outdoor etkinliklerinde seni tepeden tırnağa sıcak tutan ve keyifli deneyimi sunan outdoor giyim ürünlerine Decathlon’da hemen göz atabilir ve beğendiğin ürünleri bütçene uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsin. 

Sağlıkla ve sporla kal!