Kış aylarında outdoor sporlarla ilgilenmek, hiç şüphesiz ki benzersiz bir keyif ve heyecan demektir. Özellikle kar yağarken doğa yürüyüşleri gerçekleştirmek ya da buzlu zeminlerde sınırları zorlamak, sporseverlerin vazgeçilmez tutkuları arasında yer alır. Karda yürüyüş yaparken kullanılacak ayakkabı modelleri ise sağlığın ve güvenliğin açısından büyük önem taşır. Peki, hem ayaklarını sıcak tutacak hem de sana benzersiz bir güvenlik sağlayacak bir kar ayakkabısı ile tanışmaya ne dersin? İşte, karşında Quechua Warm SH100 kadın kar ayakkabısı…

Yüksek Konfor, Eşsiz Dayanıklılık

Decathlon’un sporcu ve sınır tanımaz kadınlar için özel olarak ürettiği en etkileyici modeller arasında yer alan Quechua Warm SH100, kaliteli malzemesiyle sana benzersiz bir deneyim sunar. Üst kısmı %70 polyesterden, %30 poliüretandan üretilen ayakkabının astar ve çorap bölümleri ise %100 polyesterden tasarlanır. Bu sayede dışarıdaki soğuğun ayağına temas etmesini engelleyen ayakkabı modeli, ayaklarının en zorlu hava şartlarında ve buzlu zeminlerde bile sıcak kalmasını sağlar. Su geçirmez malzemeyle kaplanan Quechua kadın ayakkabısı, bu sayede şiddetli yağışlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Ayaklarını her ortamda kuru tutmayı başaran model, aynı zamanda nefes alabilen yapısı ile de sağlığına katkıda bulunur. Ayağının etrafında daima temiz hava bulunmasını sağlayan ve teri dışarı atan model, bu sayede havasızlık ve terden kaynaklanan cilt problemleriyle karşılaşmanın önüne geçer. Özel iç tasarımı sayesinde sana yüksek konfor sunan outdoor ayakkabı modeli, en uzun süreli kar yürüyüşlerinde ve doğa keşiflerinde bile güvenle kullanılabilir. Dayanıklı tasarımıyla öne çıkan ürün, zorlu zeminlerde ve eforlu performanslarda bile kusursuz direnç gösterir ve yıpranma, açılma, yırtılma gibi sorunlarla karşılaşmanı önleyerek heyecan verici serüvenlerinde sana rahatça eşlik eder.

Kaymaz Tabanla Ekstra Güvenlik

Kadınlar için özel olarak üretilen Quechua Warm SH100, Snowcontact teknolojisiyle tasarlanan özel krampon bölümü sayesinde en kaygan zeminlerde bile güvenle yürüyebilmeni sağlar. Taban bölümü için özel olarak üretilen krampon kısmı, bileşeninde yer alan kauçuk malzeme ve 3 mm’lik girintili çıkıntılı tasarımı sayesinde hem yumuşak kar üzerinde hem de buz kütlelerinde kaymazlık özelliği gösterir ve seni daima güvende tutar. 

Ayakkabı modelinin boğaz bölümünde yer alan delikler ise bağcıklar için ekstra alan sağlayarak sana daha ve dayanıklı bir bağlama şekli sunar. Benzersiz kalitesi sayesinde en sert hava koşullarında bile herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan rahatça tercih edebileceğin ürün, eksi derecede hissedilen hava sıcaklıklarında bile kullanılabilir. Membran desteği sayesinde ekstra koruma sağlayan model, bileğini güçlü bir şekilde saran boğaz bölümüyle sana güçlü bir postür ve etkili bir vücut dengesi sağlayabilme fırsatı sunar. Bilek burkulması, sendeleme, kayma gibi problemlerle karşılaşmanın önüne geçen ürün, dayanıklı dikiş bölümleriyle de öne çıkar.

Sporcu Kadınların Tercihi

Quechua Warm SH100, birbirinden etkileyici özellikleri sayesinde kendi sınırlarını ve doğal koşulları zorlamayı tercih eden kadınlar için ideal bir yapı sergiler. Kadın anatomisi için özel olarak tasarlanan ürün, vücut ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtır ve ortopedik iç tabanıyla da sağlığını korur. Uzun süreli kullanımda bile ayak tabanlarında ezilme, şişme gibi problemler oluşturmayan ürün, her türlü kar çorabıyla birlikte rahatlıkla kullanılabilir. 

Sahip olmaya son 1 adım kaldı! Hemen tıkla!

Eğer sen de kış aylarında outdoor etkinliklere katılmak, doğanın en sert ve etkileyici yüzüyle tanışmak istersen, Decathlon tarafından sana özel olarak üretilen Quechua Warm SH100 kadın kar ayakkabısıyla şimdi tanışabilirsin. Yüksek kalitedeki ayakkabı modelinin eşsiz özellikleri sayesinde bir yandan sağlığını koruyabilir, diğer yandan kış sporlarının tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!