Vücut analiz özelliğine sahip olan baskül seçenekleri, sporla ilgilenen herkesin mutlaka edinmesi gereken ürünlerden biridir. Sporcu vücudundaki yağ, kas ve kemik ağırlıklarını ayrı ayrı hesaplayabilen ve bu sayede seni hedeflerine ulaştıracak spor programını rahatça düzenleyebilmene olanak tanıyan baskül modelleri arasında Scale 700 Newfeel öne çıkar. Eğer sen de spor performansının vücudundaki etkilerini detaylı bir şekilde incelemek istersen, Scale 700 Newfeel modeliyle hemen tanışabilirsin. Decathlon tarafından sana özel olarak tasarlanan bu eşsiz baskül modeliyle ilgili ürün inceleme detaylarını ise bu yazının devamında bulabilirsin.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Hassas Ölçüm, Detaylı Analiz

Scale 700 Newfeel vücut analiz baskülü, hassas ölçüm özelliği sayesinde vücudun hakkında detaylı bilgi alabilmene yardımcı olur. Vücut ağırlığını ayrıntılı şekilde analiz edebilen ürün kilo, yağ, kemik kütlesi, su gibi farklı değerleri ayrı ayrı ölçer ve bu sayede spor programının bedenine ne tür bir etkide bulunduğunu rahatça anlayabilmeni sağlar. Ne kadar yağ yakman ya da ne kadar su kaybetmen gerektiği konusunda detaylı bir bilgi edinebilmene imkân tanıyan ürün, IMC ve bazal metabolizma ölçme özellikleriyle de spor aktivitelerini dilediğin gibi programlayabilmene yardımcı olur. 

Akıllı Donanım, Yüksek Hafıza

Son derece etkili bir performansa sahip olan Scale 700 Newfeel analiz baskülü, akıllı donanımı ile de yaşamında anlamlı bir fark yaratır. Akıllı telefonunla bağlantı kurabilen tartı modeli, myGeonaute Connect uygulaması sayesinde verilerini saklar ve dilediğin akıllı cihazdan ulaşabilmeni sağlar.

Geniş hafızası ile tüm ölçüm verilerini saklayabilen ve fiziksel gelişimini takip edebilmene olanak tanıyan ürün, farklı kullanıcıların verilerini de ayırt eder ve ayrı şekillerde depolar. Otomatik kullanıcı tanıma özelliği sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilen model, 8 farklı kişinin verilerini aynı anda saklar ve böylece kalabalık aileler, iş yerleri ve spor salonları için son derece ideal bir yapı sergiler. 

Spor Verimini Artıran Koçluk Özelliği

Akıllı telefonun ile kablosuz bir şekilde senkronize olabilen model, hem iOS hem de Android işletim sistemli telefon modelleriyle sorunsuz bir şekilde çalışır. iPhone 4s ve üzeri tüm iOS özellikli telefonlarla birlikte kullanılabilen ürün, tüm Android sürümleri için de uygun bir yapı sergiler. myGeonaute uygulaması sayesinde spor performansınızın vücudunuzdaki etkilerini detaylı bir şekilde analiz edebilen ürün, açıklama ve yönlendirmeleri sayesinde sana koçluk desteği sunar ve daha verimli bir şekilde spor yapabilmene yardımcı olur.

Günlük enerjini ve harcadığın kalori miktarını da takip edebilen model, beslenme programını en verimli şekilde düzenleyebilmene de olanak tanır. Ölçümlerini ve raporlarını dileyen kullanıcılar için Excel formatında hazırlayan ürün, bu sayede kişisel verilerini dilediğin bilgisayara indirebilmeni ve dilersen kendi hesaplamalarını yapabilmeni de mümkün kılar.

Güçlü Tasarım, Dayanıklı Yapı

Her türlü vücut ağırlığı için ideal bir yapı sergileyen Scale 700 Newfeel, %10 paslanmaz çelikten, %60 cam ve mineralden, %30 oranında ise akrilonitril bütadien stirenden üretilir. Bu sayede hem son derece hassas hem de güçlü bir yapı sergileyen ürün, uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir deformasyona uğramaz ve yüksek performansını yıllar boyunca muhafaza edebilir. 4 adet AAA pille çalışan vücut analiz baskülü, ideal ölçüleri sayesinde her türlü alana kolaylıkla sığabilir.

Spor salonunda, yatak odanda ya da banyonda rahatça kullanabileceğin model, 180 kg’a kadar ağırlık taşıyabilmesi sayesinde vücut ağırlığından olumsuz yönde etkilenmez.

Eğer sen de takip ettiğin spor programının etkilerini en küçük ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorsan, hemen Scale 700 Newfeel vücut analiz baskülünden edinebilir ve böylece vücudun hakkındaki tüm detayları kolayca öğrenebilirsin. Baskülümüzü yakından incelemek ve satın almak için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!