Spor yaparken pek çok insanın olmazsa olmazları arasında müzik gelir. Doğru tempoda seçilmiş hareketli, eğlenceli bir müzik, sana enerji ve motivasyon verir, böylece spor seanslarından çok daha başarılı sonuçlar alırsın. Açık havada spor yapanların mutlaka iyi bir müzik çalma aletine ve de kalitede onunla eşleşecek iyi bir çift kulaklığa ihtiyacı vardır. Kapalı spor salonlarında çalan müzikler ise herkesin beğenisine uygun olmayabilir, bu da yine can sıkıcı müziği bloke etmek ve kendi sevdiğin müziği dinlemek için ekipman gerektirir.

Nabaiji su geçirmez MP3 çalar, farklı şartlar altında spor yapanlar için dayanıklı ve su geçirmez bir yapıda tasarlanmış özel cihazlardır. Yüzücüler tarafından özellikle tercih edilen Nabaiji MP3 çalar ve kulaklıklar, bu spor dalıyla ister profesyonel ister amatör olarak uğraşıyor ol, senin spor yapma tarzını tamamen değiştirecektir.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Yüzme Keyfini İkiye Katla

Kışın gelişiyle gittikçe soğuyan havalar yüzme antrenmanlarını kapalı havuza taşır. Dalgalı ve uçsuz bucaksız denizlerden küçük kapsamlı ve durgun havuzlarda yüzmeye geçiş yapmak bazen yüzme sporunu olduğundan daha sıkıcı hale getirebilir. Sürekli olarak aynı yerde yüzmenin tekdüzeliğini bastırmanın yollarından en eğlencelisi, müzik dinlemek olacaktır. Ortamda çalınan müzikten, zamanın çoğunu su altında geçireceğin için pek de keyif alamayabilirsin. Bu gibi durumlar için Nabaiji’nin su geçirmez MP3 çaları ve kulaklıkları ideal cihazlardır

Nabaiji su geçirmez MP3 çaları, kapalı havuzda yüzerken bozulmasından hiç endişe etmeden kullanabilir, suyun kimi zaman rahatsız edici olabilen sesini ya da spor salonunun müziğini bloke edebilirsin. Böylece yüzerken yorulduğunu kolay kolay hissetmeyeceksin ve yüksek bir motivasyonla sporunu yapmaya devam edebileceksin. Sevdiğin şarkılar eşliğinde kulaç atmanın keyfini sonuna kadar yaşamak artık çok kolay.

Zorlu Hava Şartlarına Meydan Oku

Sonbahar ve kış aylarında dış mekanlarda spor yapmak çok daha zor bir hale gelebilir. Yağmurlu sabahlarda yataktan çıkıp erken saatlerde koşu yapmanın zorluğuna müzik dinleyemeyecek olmanın üzüntüsü de eklendiği zaman, spor yapma ihtimali daha düşük bir hale gelir. Nabaiji’nin suya dayanıklı MP3 çaları ve kulaklıkları, en şiddetli yağışlardan dahi etkilenmeden, temiz bir ses kalitesi sunmaya devam eder. Ayrıca kayak ve snowboard gibi kış sporları için de doğru bir seçim olur. 

Nabaiji yüzme müzik kulaklıklarını kullanmak için yüzmek zorunda değilsin. Nemli ya da ıslak olan cihazının, suyla temas etme olasılığı bulunan her ortamda kullanım için özel olarak tasarlanmış olan Nabaiji su geçirmez MP3 çalar ve kulaklık, yoğun yağışlı iklimlerin yaşandığı yerde spor dışında kullanım için de idealdir.

Nabaiji MP3 Çalarla Sınırları Ortadan Kaldır

Nabaiji su geçirmez MP3 çalar ve yüzme müzik kulaklığı, artık yüzme seanslarında gözlükler, mayo ve bone gibi yanında taşıdığın olmazsa olmazlarından biri haline gelecektir. 4 gigabayt hafızaya sahip olan bu MP3 çalara yaklaşık 660 adet şarkı yükleyebilirsin. Klipsi sayesinde mayona ya da yüzme gözlüklerine tutturabilirsin. Net ve temiz bir ses sunan ve güçlü basların duyulmasına imkan veren kulaklıklar ise ergonomiktir, yüzme sırasında kulaktan çıkmaz. Nabaiji su geçirmez MP3 çalar ve kulaklıklar, yanında bir set olarak kulak içi silikonla birlikte gelir. Kulaklarının büyüklüğüne ya da nasıl rahat ettiğine göre bunları değiştirebilirsin. İki metreye kadar su altında çalışan bu MP3 çalar ve yüzme müzik kulaklıklığı rafting, su kayağı ve özellikle de senkronize yüzme gibi farklı sporlar için tercih edilebilir. Yüzmeyi seven ya da yağışlı havada spor yapmaktan hoşlanan sevdiklerin için de işlevsel bir hediye olabilir.

Ürünümüzü detaylı incelemek ve satın almak için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!