En faydalı spor dalları arasında yer alan koşu, birbirinden kaliteli koşu ekipmanları sayesinde dört mevsim boyunca güvenle tercih edilebilir. Soğuk havalarda kullanabileceğin ve olumsuz hava koşullarından rahatça korunabilmeni sağlayan ürünler arasında birbirinden etkili koşu eldiveni seçenekleri de yer alır. Sana özel olarak tasarlanan eldiven seçenekleri, kaliteli detayları sayesinde ellerini sıcak tutarken ısıyı yansıtan bileşenleri sayesinde konforunu da artırır. Peki, koşuya çıkarken hangi eldiven seçeneğini tercih etmen gerektiğini biliyor musun? İşte, Decathlon tarafından üretilen eldiven seçenekleri ve birbirinden etkileyici özellikleri…

Kalenji BY Night Siyah Koşu Eldiveniyle Tanış

Decathlon’un en sevilen ve en çok tercih edilen koşu eldiveni türleri arasında, Kalenji BY Night siyah koşu eldiveni seçeneği ön plana çıkar. Son derece şık bir tasarıma sahip olan eldiven seçeneği, çarpıcı görünümü sayesinde her türlü koşu kıyafetiyle birlikte rahatlıkla tercih edilebilir. Unisex yapısı sayesinde hem kadın hem de erkek koşucuların kullanabileceği eldiven alternatifinin ana kumaşı %91 polyesterden, %9 elastandan üretilir ve bu sayede hem son derece dayanıklı hem de esnek bir yapı sergiler. Roba bölümü %100 polyesterden, kaplaması ise %100 poliüretandan tasarlanan eldiven seçeneği, polyester ve alüminyum karışımından oluşan dış katmanı ile de soğuğa karşı kusursuz bir koruma sağlar. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Isı yalıtım özelliğine sahip olan BY Night model eldiven, eksi derecelerdeki hava şartlarında bile ellerinin sıcak kalmasına yardımcı olur ve soğuğun parmaklarında uyuşma, karıncalanma, hissizleşme gibi sorunlara yol açmasının önüne geçer. Katlanabilen bilek bölümü sayesinde her fiziğe ve her türlü kullanım şekline rahatça adapte olabilen model, lastikli bileklikleri ile soğuk havanın vücuduna sızmasını da engeller. Bilek bölümünde ışığı yansıtan özel bir bant şerit bulunan eldiven, bu sayede gece saatlerinde de güvenle kullanılabilir. Gece gerçekleştireceğin koşu etkinlikleri esnasında parlayan şerit bölümleri, etraftaki diğer sporcular, araç sürücüleri ve yayalar tarafından kolayca fark edilebilmeni sağlayarak seni güvende tutar. Kolay çıkarılabilir yapısıyla öne çıkan ve sana konforlu bir kullanım imkânı sunan ürün, bu sayede çok soğuk havalarda sana ekstra koruma sağlar.

Kalenji Dokunmatik Koşu Eldiveni Modelini Keşfet

Akıllı cep telefonları ve akıllı saatler, günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarındandır. Özellikle performans takibi için kullanılan uygulamalar, bu cihazların koşu esnasında da tercih edilmesini sağlar. Peki, bir yandan eldiven kullanırken diğer yandan dijital cihazlarını kontrol etmen gerekirse ne yaparsın? Çözüm basit: Kalenji dokunmatik koşu eldiveni! Baş parmak ve işaret parmağı üzerindeki özel dokusuyla her türlü dokunmatik ekranı rahatça kontrol edebilmeni sağlayan Kalenji eldiven modeli, bu sayede sana benzersiz bir konfor sunar. 

Detaylı incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Hafif yapısıyla da rahatça taşınabilen ve ellerine yük bindirmeyen eldiven modeli, ellerini ideal bir sıcaklıkta tutarak kış aylarında kendini daima güvende hissetmene yardımcı olur. %91 polyester, %9 elastandan üretilen eldiven seçeneği soğuğun, yağışın ve rüzgarın tenine temas etmesini önler. İç kısmı fırçalanmış bileşenle güçlendirilen eldiven seçeneği, bu sayede hem konforunu hem de vücut ısını yükseltir ve karlı, buzlu havalarda bile rahatlıkla kullanılabilir.

Ellerini fit bir şekilde sararak kullanım esnasında rahatsızlık hissetmenin önüne geçen model, dayanıklı yapısıyla da dikkat çeker. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ürün, etkileyici formunu uzun süre koruyabilir ve böylece kış aylarında gerçekleştireceğin tüm koşu aktivitelerinde sana eşlik eder. 

Eğer sen de kış aylarında güvenle koşmak istiyorsan, Decathlon’un birbirinden etkileyici koşu eldiveni seçeneklerinden yararlanabilir ve hem konforunu hem de vücut ısını rahatlıkla koruyabilirsin.

Sağlıkla ve sporla kal!