Doğa yürüyüşü ve kış sporları tutkunlarının severek tercih edeceği kayma önleyici krampon Decathlon’da seninle. Buzlu ve karlı zeminlerde güvenle yolculuk yapmana yardımcı olan krampon, hem profesyonel hem de amatör sporcular için uygundur. Kar botu, kar ayakkabısı gibi kış ekipmanlarıyla birlikte kullanılabilen krampon, özel taban yapısıyla buzlu ve karlı zeminlerde kayma olasılığını en aza indirir. Siyah renk tonu ile tüm renklerle uyum sağlayan ve stiline de eşlik edebilen Quechua SH100 krampon, arazi, dağ ve orman yürüyüşleri için de kullanılabilir. Avcılık, kampçılık gibi outdoor spor türleri için uygun olan kramponu deneyerek emniyetli uzun yolculukların tadını çıkarabilirsin. 

Kayma Önleyici Kramponla Karlı ve Buzlu Zeminlerde Güvende Ol

Small, medium, large, X large gibi 4 farklı bedeni bulunan kar kramponu, hemen her ayakkabıyla uyum sağlayan beden seçenekleri sunar. Ancak ürünü satın alırken öncelikle ayakkabının kalıbını göz önünde bulundurman önemli. Örneğin; klasik ayakkabılara oranla daha büyük kalıpların kullanıldığı kar botları için, normalde satın alacağın bedenden bir beden daha büyük seçimler yapman uyum sorunu yaşamanı engelleyebilir. 

Kaymaz metal çıkıntıları olan Quechua SH100 krampon, buzullar dışında yoğun kar yağışı bulunan bölgelerde bile güvenle kullanılabilir. Esnek yapısı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde giyebileceğin kar kramponu, 6 adet üst taban bölümünde, 5 adet ise alt taban bölümünde kayma önleyici çıkıntılara sahiptir. Ayakkabı tabanına ön saya ve topuk bölümünden geçirilerek kullanılan kar kramponu, yürüyüş sırasında ayağında sabit kalarak kayma, düşme gibi olumsuz etkenleri azaltır. Aynı zamanda zorlu hava koşullarında daha güvende hissetmeni sağlayarak performansının artmasına yardımcı olur.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Güçlü Yer Tutuşu Özelliği İçin Çelik Tutucular

Karlı ve buzlu zeminlerde güçlü bir şekilde yer tutuşu yaparak attığın her adımda korunmanı sağlayan Quechua SH100 krampon, kauçuk materyalden elde edildiği için yalnızca çıkıntı bölümleriyle değil, diğer bölgeleriyle de kaydırmazlık özelliği sunar. Ürünü satın alırken beden konusunda kararsız kaldıysan, hangi bedenin hangi numaralara uyum sağladığına göz atabilirsin. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Small beden 36 ila 38 numaralı ayakkabılar için, medium beden 38 ila 40 numaralı ayakkabılar için, large beden 41 – 44 numaralı ayakkabılar için uygundur. X large beden ise 45 ila 48 aralığındaki büyük boy bedenler için kullanılabilir. Sağlamlığı sebebiyle de beğeni kazanan model, ayakkabını tam anlamıyla sardığında en iyi sabitleme performansını alabilirsin. Vazelin, çelik ve poliamit gibi dayanıklı materyallerden elde edilen ürün, batonlarla birlikte kullanıldığında denge konusunda da üstün performans gösterir.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Günlük Yaşam İçin Kayma Önleyici Kramponla Tanış

Kış sporları ile ilgilenenler için harika bir seçim olan kayma önleyici kramponu, tüm karlı alanlarda güvenle kullanabilir, istersen şehir içi kullanımlar için de tercih edebilirsin. Kar üzerinde düşme, sakatlanma gibi tehlikeli durumlardan en üst seviyede korunmanı sağlayan krampon modelini zorlu iş sahaları için de kullanabilirsin. İnşaat sahaları, tarım sahaları, fabrika sahaları, gibi kar yağışı yaşandığında tehlikeli olabilen ürünü gün içerisinde çalışma performansını artırmak için de satın alabilirsin. Outdoor kullanımlar için uygun olan ürün, hafifliği sayesinde yürüyüş performansının hızını korumana yardımcı olur. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Profesyonel yürüyüş sporcuları için çok önemli hususlardan biri olan hafiflik özelliği ürünün bedenine göre farklılık gösterebilir. Örneğin, small bedenli ürünlerde ağırlık oranı 0,19 kg iken medium bedenlerde ürün ağırlığı 0,204 kg’dır. Large bedenlerde 0,232 kg olan ürün, X large beden kullanımında 0,248 kg’dır.

Sen de Quechua SH100 kramponumuzu yakından incelemek ve ona sahip olmak istersen hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!