Oldukça yorucu ve yıpratıcı bir seneyi geride bırakıyoruz. Yeni bir yıla doğru yelken açarken ihtiyacımız olan en büyük şeylerden biri hiç şüphe yok ki umut! Biz sporseverler içinse umut, daha fazla spor, daha fazla hareketlilik, daha fazla özgürlük anlamlarını taşıyor desem abartmış olmam diye düşünüyorum.

Geride bıraktığımız yıl, birçok konuda olduğu gibi sportif manada da geride kaldığımız, hedeflerimizi gerçekleştiremediğimiz bir yıl oldu. Fakat bu durum bizi yıldırmamalı! 2021’yi sporla yaşamak, yeni yılı sporun yılı ilan etmek için tek yapmamız gereken inanmak ve harekete geçmek! Peki ya bizimle beraber harekete geçecek, yeni yılı sportif anlamda dolu dolu yaşayacak takım arkadaşları olsun istemez miyiz? Bence isteriz! O halde ilk kıvılcımı sen yak ve alacağın sportif bir hediye ile sevdiğin kişinin hayatına sportif bir dokunuşla dahil ol.

2021’e girerken sevdiklerine alabileceğini düşündüğüm sportif hediyeleri senin için derledim. Elbette ki seçenekler sadece bunlarla sınırlı değil. Daha fazlası için buraya tıklayarak diğer hediye önerilerimizi de inceleyebilirsin! O halde sözü daha fazla uzatmadan önerilerime geçiyorum!

Domyos 120 Gri Kadın Kardiyo Taytı

Nefes alan ve rahat kumaşı sayesinde fitness ve kardiyo antrenmanlarında kadın sporcular için eşsiz bir tayt olan Domyos 120 kardiyo taytı, teri dışarı atma özelliği ile performans sırasında vücudu kuru tutma konusunda oldukça uzman bir tayt.

Elastik bel kemeri sayesinde antrenman sırasında belde kayma gibi rahatsız edici ve konsantre bozucu etkenler kesinlikle yaşatmayan taytın ana kumaşına baktığımızda %80 poliamit, %20 elastan kumaş görmekteyiz.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Çamaşır makinesinden en fazla 40 derecede yıkanması gereken taytımız, tüm tekstil ürünlerimizde olduğu gibi “işkence testleri” olarak adlandırdığımız birçok dayanıklılık testinden geçerek reyonlarımızda yerini alıyor. Bu testler, renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılma hızı gibi kendi aralarında ayrılmaktadır ve hepsinden tam puan alarak kullanıcılarımıza ulaşmaktadır.

Wedze Ninja Kar Maskesi / Balaklava

Soğuğa meydan okumayı seven, kayak ve snowboard tutkunu bir sporsever için eşsiz bir hediye: Kar maskesi / balaklava!

Kaskın altında kullanılabilme özelliği, esnek ve nefes alabilen kumaşa sahip olması performans sırasındaki en büyük artıları. Esnek olması ile tüm kafa tiplerine uygun olan maskemiz, nefes alan kumaşı sayesinde performans sırasında kafa ve yüz bölgesinde terleme, ısınma gibi sporcuyu olumsuz etkileyecek durumlara taviz vermez.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Sentetik kumaşı sayesinde teri çok hızlı dışarı atabilen Wedze ninja kar maskesi, kullanılmadığı zaman oldukça kompakt bir yapıya bürünebilir ve böylelikle istediğiniz cebinize zorlanmadan yerleştirebilirsiniz.

İki yıl garantisi olan ürünümüzün ana kumaş yapısına baktığımızda %91 polyester, %9 elastan yapıda olduğunu görüyoruz.

Wedze Fisherman Bere

Üç farklı renk seçeneği le karşımıza çıkan Wedze fisherman beremiz, katlanabilir yapısı sayesinde hem kısa hem de uzun şekilde kullanılmak üzere tasarlandı. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip bere, en soğuk havalarda kafanızı sıcacık tutmak için eşsiz bir ürün.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image.png
Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Hem erkek, hem kadın kullanımına uygun olan beremizin 56-59 cm çapları arasında esniyor olması uyumluluk açısından oldukça önemli bir özellik. Ana kumaşı %100 akrilik olan beremizin temizliğinde yumuşatıcı kesinlikle kullanmamalı ve en fazla 30 derece yıkanmalı.

Wedze 100 Siyah Kar Eldiveni

Giriş seviyesi kayakçılar için özel olarak tasarlanan Wedze 100 kar eldivenimiz su tutmaz dış kumaşa sahip. Avuç içlerinde poliüretan yapıya sahip olması eldivenimizi sürtünmelere ve darbelere karşı çok daha dirençli kılıyor. Geniş manşetleri sayesinde kullanıcıya ister mont içinde, isterse de montun üzerinde olmak üzere iki farklı kullanım seçeneği sunuyor. Bilek kısmındaki ayarlama bantı ise tüm bilek kalınlıklarına uyumlu olduğunu gösteriyor.

Detaylı incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Özel kesimi ve kumaşı sayesinde telefonunuzu ya da farklı bir cismi rahatlıkla kavrayabilmenize olanak sağlayan eldivenimiz elyaf dolgusu sayesinde elleri soğuğa karşı harika bir şekilde korur.

Triban RC500 Kadın Bisiklet Yağmurluğu

Dört mevsim pedalı dönen kadın bisiklet tutkunları için en güzel hediye ne olabilir? Bence kesinlikle ve kesinlikle bisiklet yağmurluğu!

Triban RC500 kadın bisiklet yağmurluğu az yer kaplayan ve kolay taşınabilen bir yağmurluktur. 2000 mm’ye kadar su geçirmez özelliği ile yağmurun performansınıza engel olmasına izin vermez. Ön ve sırt kısımlarında bulunan havalandırma delikleri ise teri çok hızlı bir şekilde dışarı atmaya ve vücudu kuru tutmaya yarar.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Kendi cebinin içine katlanabilme özelliği ve sürüş sırasında arkadaki fermuarlı cep şüphesiz en önemli fonksiyonları arasında yer alan yağmurluğumuzun, Lille kentinde buharlaşma direnci testinde (RET) tam puan aldığını da belirtmekte fayda var.

Quechua NH100 Kadın Outdoor Ayakkabı

Kuru havalarda, arazide yapılacak yürüyüşler için tasarlanan Quechua NH100 ayakkabımız, kauçuk tabanları sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Kauçuk taban ayrıca yer tutuşu ve kaymazlık konularında da ayakkabımızı ekstra dirençli kılar.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

6 mm kalınlığında eva pedi ile topuk kısmında darbe emme özelliği olan ayakkabımız 39 numarada sadece 300 gr ağırlığa sahip. Özel taban bileşimi çamurlu yollarda, tabanda çamur birikimini önler ve yürüyüş sırasında performans kaybını önler.

Quechua MH100 Kadın Polar

M bedende sadece 190 gr ağırlığa sahip Quechua MH100 kadın polarımızın iç ve dış yüzlerinde havlu kumaş bulunmaktadır. Balıkçı yakası ile soğuğa karşı kullanıcıyı daha güçlü kılar.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Sırt çantasına rahatlıkla koyabileceğiniz mikropolar yapıya sahip olan polarımız, dokuması ve yarı fermuarlı yakası sayesinde teri dışarı çok hızlı bir şekilde atar. Yıkama sonrası çok hızlı kuruma özelliği ise büyük bir avantajdır.

%100 polyester kumaşa sahip olan polarımız, makinede en fazla 40 derece yıkanarak temizlenmelidir.

Wedze G900 Çocuk/Yetişkin Kayak/Snowboard Gözlüğü

Wedze G900 gözlüğümüz, S ve L beden seçeneği ile hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılabilir.

Camları ideal görüş ve buğu önlemesi açısından özel olarak tasarlanan gözlüğümüz, kaymayı önleyen çift silikonlu ve 40 mm genişliğinde elastik banta sahiptir. L bedeni numaralı gözlüklerle beraber kullanılabilen gözlüğümüz hava alabilen çerçevelere sahiptir.

Detaylı incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Her hava koşuluna uygun olarak tasarlanan gözlüğümüzün iki yıl garantisi olduğunu belirtir ve kullanım sonrası özel kılıfı içinde saklanması gerektiğini hatırlatırım.

Domyos FTS120 Kadın Fitness/Kardiyo Tişörtü

Üç farklı renk ve yazı tipi seçeneği ile karşımıza çıkan tişörtümüz bol kesimi sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla

Hava alan bileşen yapısı sayesinde teri hızlı dışarı atarken, hava sirkülasyonunu en üst seviyede başarıyla tutar. Hafif ve pürüzsüz kumaşı büyük rahatlık hissi sağlayan tişörtümüz %85 polyester, %15 elastan kumaşa sahiptir.

Wedze 900 Kayak Çorabı

%65’in üzerinde merinos yününden üretilen Wedze 900 kayak çorabı tamamen performans odaklı tasarlanmıştır. Yumuşaklık, rahatlık ve sıcaklık, performans ile birlikte en büyük vaatleridir.

Hediye etmek için hemen tıkla!

Elastik yapısı sayesinde mükemmel kavrama sağlayan çorabımızın tüm dikişleri ayaktaki baskı noktalarında olmayacak şekilde üretilmiştir. Böylelikle ayağınızla bir bütün olur ve geriye sadece adrenalini doyasıya yaşamak kalır.

Wedze 900 Yetişkin Kayak Kaskı

Mükemmel kavrama ve ideal havalandırma sağlayan Wedze 900 yetişkin kayak kaskı ayarlanabilir havalandırma sistemine sahip ileri seviye bir kask türüdür. Bu özelliği sayesinde kullanıcı hava ve vücut ısısına göre dilediği şekilde ayarlama yapabilir.

M boyda 445 gr ağırlığa sahip olan kaskımız entegre ense desteği ile yüksek güvenlik vaat eder. Buna ek olarak; kulak koruyucu ve iç beresi sayesinde soğuğa rahatlıkla meydan okur.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Daha fazla hafiflik için In-Mold yapıya sahip olan kaskımız EN 1077-B standardına uygundur.

Quechua MH120 Kadın Polar Ceket

Teri dışarı atan özel dokuma ve boydan fermuarı ile doğa yürüyüşlerinde vazgeçilmez olmaya aday bir polar olan Quechua MH120 kadın poları iç ve dış kısımlarda havlu polar kumaşa sahip olup, M bedende sadece 270 gr ağırlığa sahip.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

İki adet fermuarlı cebi bulunan polarımızı, kullanmadığınız durumlarda mikropolar yapısı sayesinde çantanıza rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Polarımızın şüphesiz en önemli özelliği ekolojik tasarıma sahip oluşudur. Plastik şişelerden yapılan geri dönüştürülmüş polyester ipten oluşur.

Wedze Çift Taraflı Kayak Boyunluğu

Çift kat örgüsü ve çift taraflı yapısı ile ister siyah renkte, ister sarı renkte kullanılabilen boyunluğumuz, sıkma kordonu sayesinde boyna göre ayarlanabildiği gibi bereye de dönüştürülebilir.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

%100 akrilik kumaşa sahip olan boyunluğumuz, makinede en fazla 30 derecede yıkanarak temizlenmelidir.

Domyos 100 Kadın Fitness/Kardiyo Taytı

Esnek ve hızlı kuruyan kumaş, nefes alabilen yapı, opaklık yani hangi hareketi yaparsanız yapın teninizi göstermeyen bileşen… Bir fitness/kardiyo taytında olması gereken her şey.

Detaylı incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Vücuda oturan kesimi ile hareket özgürlüğü sağlayan taytımızın ana kumaşı %89 polyester, %11 elastandır.

Yeni yılda hediyen spor, umudun ise yüksek olsun! Şimdiden sağlık ve spor dolu bir yıl diliyorum!

Yılbaşı temalı diğer yazılarımızı okumak istersen buraya tıkla ve keyifle oku!

Bu yazımız İçerik Sorumlumuz ve Ülke Bisiklet Ürünleri Eğitmenimiz Efe Subaşı tarafından yazılmıştır. Efe’nin diğer yazılarına buradan ulaşabilirsiniz!