İki gün önce paylaştığımız yeni yılda hediye olarak alabileceğin sportif ürünlerimizi incelediğimiz yazımızla kalmıyor, sadece bir hediye ile sevdiğin kişinin hayatına sportif bir dokunuşta bulunmanı sağlayacak diğer hediye önerilerimizin de bir kısmını seninle paylaşıyorum.

Unutma, alacağın bir hediye ile birçok şeyi değiştirebilirsin!

Canaveral Club 500 Dart Tahtası

7’den 70’e herkesin ilgisini toplama konusunda en başarılı ve keyifli sportif aktivitelerden biri şüphesin dart! Canaveral 500 dart ile yeni yıl gecesi sevdiklerinle oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilir, aynı zamanda harika bir yılbaşı hediyesi olarakta düşünebilirsin!

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Profesyonel dart yarışlarındaki dart tahtalarının renklerini taşıyan dart tahtamız doğal fiberlerden oluşuyor. Yani oldukça uzun ömürlü bir dart tahtası. En büyük artılarından biri; sabitleme seti! Sabitleme seti ile duvarda hiçbir şekilde oynama yapmaz.

İki yıl garantisi olan ürünümüz sadece 4,5 kg ağırlığa sahip olup, yeni yılda farklı ve heyecanlı bir spor deneyimlemek isteyen sporseveler için eşsiz bir hediye olabilir.

Domyos 500 Erkek Eşofman Altı

Hediye alacağın kişi düzenli egzersiz yapan erkek bir sporsever ise, hareket özgürlüğü sağlayan harika bir eşofman altı hediye etmeye ne dersin?

Domyos 500 eşofman altımız, vücuda oturan kesimi, esnek yapısı ve en önemlisi bacak arasındaki nefes alan ek kumaşı sayesinde gerçek bir antrenman ürünü!

Detaylı inceleme ve hediye etmek için hemen tıkla!

Teri çok hızlı dışarı atan ve yıkandığında ya da terden dolayı nemlendiğinde oldukça hızlı kuruyan eşofman altımız, yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra hiçbir şekilde şekli rengini ve şeklini kaybetmez.

Wedze Çocuk Polar Kar Maskesi

Minik sporseverleri es geçmeyelim lütfen! Sportif bir gelecek için sportif bir hediye büyük bir adım olabilir değil mi?

Yumuşalık sağlayan, sert kış koşullarında kafa ve boyun kısmını oldukça rahat tutan kar maskemiz hem kış sporlarında hem de günlük kullanımda kullanılabilecek bir ürün. Ana bileşeni %100 polyester olan çocuk kar maskemizin 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Quechua Paslanmaz Çelik Termos 0,4

Isı yalıtımlı ve oldukça dayanıklı bu termosumuz kamp, hiking, trekking sporları ile ilgilenen sporseverler için harika bir hediye olabilir. Outdoor sporlarında kullanılmasının yanı sıra günlük için de rahatlıkla tercih edilebilir.

Kendi ufak bardağıyla birlikte oldukça keyifli bir termos olan ürünümüzün iç haznesi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Aralarında hava boşluğu bulunan paslanmaz çelik çift duvar yapısı oldukça önemli bir özelliğidir.

Detaylı incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Beş yıl garantisi olan termos hem sıcak hem de soğuk içecekleri rahatlıkla taşımayı ve içindeki ısıyı başarılı bir şekilde korumayı garanti eder.

Quechua NH100 Sırt Çantası 20 L

20 litre hacmiyle kuru havalarda gerçekleştirilecek doğa yürüyüşlerinde ihtiyaç olan her şeyi itinayla taşıyan çantamız aşınmaya karşı dayanıklı yapısı ile tam 10 yıl garantiye sahip.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

İki pede sahip sünger sırt, çıkarılabilir askılar ve göğüs kemerinin konfora ve performansa etkisi ise yadsınamaz.

Triban RC500 Erkek Bisiklet Montu

Kış aylarında da pedalı dönen bisikletçi bir sporsevere hediye alacaksan, Triban RC500 montumuz ideal bir hediye olabilir.

Üzerindeki reflektörler sayesinde kullanıcıyı 360 derece görünür kılan bisiklet montumuz, %100 geri dönüştürülmüş polyester iplerden oluşur. Yani çevre dostu bir üründür.

Yakından incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Polar iç yüzey soğuğa karşı harika bir koruma sağlarken, göğüs ile kollardaki rüzgar kesme özelliği ile rüzgarlık görevini de başarıyla üstlenir. Göğüsteki fermuarlı cebi haricinde sırt kısmında da iki adet cebi bulunur ve bu cepler sürüş sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri rahatlıkla alabilecek hacme sahiptir.

Pongori Rollnet 2020 Masa Tenisi Filesi

Dış mekanda veya iç mekanda, hatta yemek masasında bile masa tenisi oynayabilecek kadar bu sporu seven bir sporsever için harika bir hediye: Pongori Rollnet masa tenisi filesi!

Detaylı incelemek ve hediye etmek için hemen tıkla!

Kolay montaj özelliği, kompakt yapısı ve iki yıl garantisi ile masa tenisi severler için en güzel hediye!

Wedze H100 Yetişkin Kayak Kaskı

Wedze H100 kayak kaskımız başın etrafında bir ayarlama tokasına ve destek sağlaması adına ABS dış yüzeye sahiptir.

M boyda sadece 475 gr ağırlığa sahip olan kaskımız, sahip olduğu kulak koruyucuları ile kulakları da sıcacık tutar. İç kısmındaki sünger uzun kullanımlarda dahi konfordan taviz vermez. Ayrıca bu iç süngerler çıkarılarak makinede 30 derecede rahatlıkla yıkanabilir.

EN 1077-B standartlarına uygun olan kaskımızın havalandırma ve nemi dışarı atması için 6 adet deliği var.

Geologic Softarchery 100 Okçuluk Seti

İster tek başına ister sevdiklerinle… Oldukça keyifli olmasının yanın sıra el-göz koordinasyonu ve yüksek dikkat gerektiren okçuluk sporu yeni yılda denenebilecek farklı ve güzel bir spor olabilir.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Kolay kurulan hedef tahtası, iki elle kullanılabilen yay ve iki vantuzlu oku ile harika bir başlangıç seti olan Geologic softarchery 100 okçuluk setimiz 8 yaş itibariyle tüm okçu adaylarının kullanabileceği bir set.

Hediye önerilerimiz elbette bunlarla sınırlı değil. Daha fazlası için buraya tıklayabilir veya yılbaşı temalı diğer içeriklerimize de buraya tıklayarak göz atabilirsin.

Şimdiden sağlık ve spor dolu bir yıl dileriz!