Evde zaman geçirmek için eğlenceli bir aktivite arıyor, aynı zamanda sağlığına da dikkat etmek istiyorsan evde spor yapmaya ne dersin? Karantina nedeniyle evde daha fazla vakit geçirdiğimiz bu dönemde sağlığına ve vücuduna değerli bir yatırım yapmak senin elinde. Spor yapmak için her zaman spor salonlarına ya da açık alanlara ihtiyaç yok. Evde sportif dakikalar geçirmeni sağlayacak birçok spor ve aktivite var. Bu süreçte yapılabilecek en güzel şey kendini meşgul ederek aynı zamanda aktif tutmak. Fiziksel ve zihinsel olarak çok daha iyi hissetmek adına senin için hazırladığımız birbirinden farklı ve eğlenceli üç sporla evde geçirilen zamanı daha verimli kullanabilirsin. 

Minyatür Futbol 

Arkadaşlarınla ya da ailenle keyifli zaman geçirmek için minyatür futbolu keşfedebilirsin. Bahçende ya da evin içinde müsait bir alanda yakınlarınla futbol oynayarak hem eğlenebilir hem de vücudunu aktif tutabilirsin. Minyatür kale edinerek skor tutabilir, kalecilik yeteneklerini geliştirebilir ve antrenman yapabilirsin. 

Futbol kalelerimizi keşfetmek için hemen tıkla!

Paten & Kaykay

Paten ya da kaykay kaymayı seviyorsan, bu süreç senin için zorlu olabilir. Ancak hiçbir şey imkansız değil. Kaykay yapmak istiyorsan evin bodrum katını ya da araba garajlarını kullanabilirsin. Beton bir zemin olduğu için rahatça kayabilirsin. Üstelik herkes evinde olduğu için pek fazla kişi de olmayacaktır. Bu sayede özgürce eğlenebilir, keyifli zaman geçirebilirsin.

Paten ve Kaykay modellerimizi incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Kriket

Arkadaşlarınla ya da yalnız; kriket sporunu keşfedebilirsin. Kriket sopası, topu ve bir dizi kriket kütlesi ile keyifli zaman geçirebilirsin. Dilersen düz bir duvara karşı oynayarak yeteneğini geliştirebilirsin. Evin fiziki olarak uygunsa indoor formatta, dilersen ve bahçen varsa outdoor formatta bu keyifli sporu deneyimleyebilirsin.

Dilediğin bir sporu seçerek sen de sıkıcı karantina günlerine son ver. Evde yapacağın herhangi bir spor seni zinde tutarak mutlu olmanı sağlarken aynı zamanda keyifli zaman geçirmeni sağlayacak. 

Sağlıkla ve sporla kal!