Kış sporlarından hoşlanıyor ve özellikle kayak ya da snowboard ile ilgileniyorsan alanında öncü outdoor giyim markalarından Dreamscape’in SNB PA 100 erkek kayak snowboard pantolonu tam da sana göre. Dreamscape, spor esnasındaki tüm konforunu düşünüyor ve bu özel tasarımı sağlığını koruyacak üstün detaylarla tamamlıyor.

Kayak ve snowboard pantolonumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Kış Sporları Dreamscape Sayesinde Çok Daha Kuru

Kayak ve snowboard, adrenalini yüksek sporlar arasında yer alıyor. Soğuk kış günlerinde karlı dağlarda büyük bir hızla gerçekleştirilen bu sporlar birçok riski de beraberinde taşıyor. Bu yüzden kullanılan ekipmanların kalitesi ve sürprizlere karşı dayanıklı olması da önem teşkil ediyor. Dreamscape’in erkek kayak snowboard pantolonu da bütün bu detaylar gözetilerek üretiliyor ve kar üstünde seni sıcak tutacak tüm bileşenleri bir araya getiriyor. 

Nefes alabilen kumaşlar, su geçirmez yapı ve üstün ısı yalıtımı tasarımın öne çıkan özellikleri. Pantolon kumaşı, dış yüzeyine uygulanan işlemler sayesinde suya karşı dirençli hale getiriliyor ve suyun kumaş tarafından emilmeden hızla akıp gitmesi sağlanıyor. Bu özellik dikişlerle de destekleniyor ve ürünün kalça, karın ve diz bölümlerinde su sızdırmaz dikişler kullanılıyor. Ürünün iç kısmında, ısıyla yapıştırılan bantlar ise suya karşı yaşanacak tüm sürprizleri ortadan kaldırarak olası sızıntıları engelliyor. Kısacası Dreamscape, kar üstünde geçirdiğin vakitler boyunca kuru kalman için tüm özellikleri sunuyor.

Kayak ve snowboard pantolonumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Erkek Kayak Pantolonu İçin Sıcacık Bir Alternatif

Kayak sırasında üşümeni sağlayacak tek şey ıslaklık değil. Aynı zamanda rüzgar ve soğuk havadan da bir hayli etkilenebilir ya da terleme yüzünden ekstra sorunlar yaşayabilirsin. Bütün bunlar sağlığını etkiler ve sporun tadını dilediğin gibi çıkaramana da engel olur. Erkek kayak snowboard pantolonu, kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olmasının yanı sıra, kayağın doğasında olan rüzgar etkenine karşı da büyük bir direnç gösterir. Ürün, kendini karın hızına bıraktığın zamanlarda bile rüzgarı daha az hissetmeni sağlayan titiz bir birleştirme işlemiyle üretiliyor. Dolgu malzemesi olarak da elyaf kullanılıyor. Tamamen polyester fiberlerden oluşan bu elyaf dolgu havayı en iyi şekilde hapsediyor ve bedenini sıcak tutmayı başarıyor. Üstelik bu üstün performansı gösteren elyaf dolgu, hafif ve esnek bir yapıya sahip olduğu için kayak performansını da etkilemiyor. 

Spor sırasında yorulabilir ve etrafında başka bir imkan yoksa kar üstüne oturup dinlenmek isteyebilirsin. Dreamscape bu mola vakitlerini de düşünüyor ve ürüne WARM SEAT teknolojisini ekliyor.

Bu teknoloji, kara oturduğun zamanlarda vücudunun kalça seviyesindeki ısı yalıtımını %54 oranında artırarak karla temasın boyunca seni daha da sıcak tutmayı başarıyor. Dışarıdaki soğuğu, rüzgarı ve suyu senden en iyi şekilde uzak tutan erkek kayak snowboard pantolonu, vücudundan çıkan su buharını da dışarı bırakarak terleme yüzünden ıslaklık hissetmeni önlüyor. Bu mühim özellik ise macun ve sıvıyla yapılan kaplama kumaşı sayesinde mümkün oluyor.

Kayak ve snowboard pantolonumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Erkek Outdoor Ürünleri En Zorlu Testlerden Geçiyor

Dreamscape, outdoor giyim tasarımlarını  sadece nitelikli kumaşlar ve dikişlerle donatmakla yetinmiyor, ortaya çıkan ürünleri zorlu saha testlerine de tabi tutuyor. Örneğin, erkek kayak snowboard pantolonunun su geçirmezlik özelliği ilk olarak özel bir duş alanında test ediliyor. Kayak koşullarının birebir aynısına sahip olan bu duş testinden başarıyla geçen ürün, bu kez de tüm hava koşullarında gerçekleştirilen snowboard denemelerine gönderiliyor. Ürün, ancak saha uzmanlarının ve alanında uzman ekiplerin onayını aldıktan sonra sana ulaşmayı başarıyor. 

Kayak ve snowboard pantolonumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Yalnızca ürün yapısı değil, kullanım özellikleri de incelikli şekilde düşünülüyor ve pantolona oldukça işlevsel olan 3 adet cep ekleniyor. Standart iki el cebinin yanı sıra pantolonda bir de geniş kargo cebi bulunuyor. Sağlam fermuarlarla desteklenen cepleri kayak esnasında güvenle kullanabilirsin. Pantolonun sahip olduğu tüm özelliklerden en iyi şekilde faydalanmak istersen kış sporlarında geçerli olan 3 kat giyinme kuralını uygulayabilirsin.

Tüm kayak ve snowboard ürünlerimiz için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!