Kış sporlarında kullanılan kıyafetler, hem soğuktan korumak için hem de hareket kabiliyetini sağlamak için tasarlanır. Kayak tatiline gitmeden önce hem kendin hem de çocuğun için uygun giysileri ve ekipmanları yanına aldığından emin olman gerekir. Bu sayede spor sırasında konforu yakalayabilir ve güvenliği sağlayabilirsin. Çocuk Kayak Montu 100 Wedze modeli, küçük bedenlerin kayak sırasında rahat olmasını sağlar ve onları üşümekten korur. Sen de çocuğun için gerekli olan kar montu modellerini inceliyorsan Çocuk Kayak Montu 100 Wedze ürününü tercih edebilirsin.

Sıcak Tutan 100 Wedze Çocuk Kayak Montu Özellikleri

Çocuk outdoor tekstil ürünlerinin önde gelen modellerinden olan Wedze 100, soğuk havaya karşı koruyuculuk sağlar. Ürün tasarımında kullanılan polar bileşenli astar, maksimum sıcaklık seviyesini elde etmek için idealdir. Aynı zamanda metrekare başına 150 gr polar kullanımı montun yumuşak bir doku sağlamasına katkıda bulunur. Böylece çocuklar, kendilerini bunalmış hissetmeden rahat bir şekilde kaymayı öğrenebilir.

Kış sporları sırasında kullanılan giysilerin hava akışını sağlayan, nefes alabilir kumaşlardan üretilmiş olması önemlidir. Özellikle ağır aktiviteler sonrasında yaşanan terleme, soğukta daha büyük problemlere sebep olabilir. Giysilerin, çocuğu kuru tutması için hava sirkülasyonu sağlaması önemlidir. Çocuk Kayak Montu 100 Wedze, %42 oranında geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş, ekolojik ve nefes alan bir yapı sağlar. Bu sayede çocuğun terlemesi rahatça önlenir.

Çocuk kayak montumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Outdoor giyim ürünlerinde su geçirmezlik, aranan özellikler arasındadır. Kayak sırasında ani bastıran fırtına ya da yağmurla karşılaşabilirsin. Soğuk ortamda ıslanma sebebiyle üşüme oranı artar. Bu durumda kullanılan kıyafetlerin seni ve çocuğunu en sağlam şekilde koruması gerekir. Çocuk Kayak Montu 100 Wedze, 5000 milimetre kaplama sayesinde iyi seviyede su geçirmezlik oranına sahiptir. Mont tasarımında yer alan kapüşon kısmı, başın ekstra şekilde korunmasına olanak tanır.

Estetik Detaylara Sahip 100 Wedze Çocuk Kayak Montu Tasarımı

Çocuk Kayak Montu 100 Wedze, diğer kayak kıyafetleri ile rahatça, uyum içinde kullanılabilecek mont türleri arasındadır. Blok renge sahip mont tasarımında, koyu pembe ve açık pembe renkler bir arada tercih edilir Kaliteli malzemelerden tasarlanan fermuar bölümünde ise siyah ve beyaz detaylar hâkimdir. Ürün, sahip olduğu geniş renk yelpazesi sayesinde hem beyaz hem de siyah kayak kıyafetleri ile beraber kullanılabilir. Aynı zamanda pembe renk karda çocuğunu daha rahat fark etmene yardımcı olur ve senin için ekstra güvenlik sağlar.

Çocuk kayak montumuzu yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Çocuk kayak montu tasarımında, montu kişiselleştirmeyi sağlayan özellikler bulunur. Astar kısmında yer alan isim etiketine çocuğunun adını ve hatta acil durum telefon numarasını yazabilirsin. Bu sayede dağda yaşayabileceğin aksilikler için önemli bir önlem alabilirsin. Özellikle kalabalık ailelerde kişiselleştirme özelliği montların kaybolmasına ya da karışmasına da çözüm sunar.

Montun sağladığı bir diğer işlevsel özellik, tasarım içinde bulunan üç adet cep bölmesidir. Bölmelerden biri skipass kartı için özel olarak tasarlanır. Bu sayede çocuğun, yanında ağırlık yaratacak eşyalar taşıması önlenir. Kayak antrenmanı sırasında çocuğun taşıyacağı her bir yük hareket kabiliyetini etkiler. Sen de çocuğunun hızlı ve etkili bir şekilde kaymayı öğrenmesini istiyorsan ona uygun kıyafetleri hemen satın alabilirsin.

Çocuk Kayak Montu 100 Wedze, tasarım ekipleri ve mühendisler tarafından gerçek ortamda test edilir. Bu sayede ürünün kar, yağmur ve soğukta gösterdiği performans güvenli şekilde onaylanır. Kayak montu, çocuğuna alacağın dayanıklı ve kaliteli mont seçenekleri arasındadır.

Tüm kayak ve snowboard ürünlerimiz için buraya, diğer kayak içeriklerimiz için buraya ve snowboard içeriklerimiz içinse buraya tıklayabilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!