Kış aylarında açık hava sporlarıyla ilgilenmek isteyenler için özel olarak üretilen kar montu modelleri, güçlü yalıtımları ve hafif tasarımlarıyla sana benzersiz bir deneyim sunuyor. Decathlon tarafından kadın sporcular için üretilen en etkili kar montu modelleri arasında Quechua Warm SH500 X-Warm seçeneği de bulunuyor. Su geçirmez yapısıyla ve rüzgârı önleyen yalıtımlı malzemesiyle en sert hava koşullarında dahi güvende kalmanı sağlayan Quechua Warm SH500 X-Warm, hem kendi sınırlarına hem de sert hava koşullarına kolayca meydan okuyabilmene olanak tanıyor.

Çarpıcı Isı ve Su Yalıtımı

Kar yürüyüşü, doğa keşfi, trekking, kampçılık, mağaracılık gibi spor dallarıyla en soğuk ve yağışlı havalarda bile güvenle ilgilenebilmek amacıyla özel olarak tasarlanan Quechua Warm SH500 X-Warm kadın kar montu, aşağıdaki özellikleri sayesinde sana yüksek bir ısı ve su yalıtımı sağlıyor.

  • Quechua Warm SH500 X-Warm, 150 g/m² yoğunluğundaki iç alan dolgusu sayesinde soğuğun ve rüzgârın vücuduna temas etmesini önlüyor. Bu sayede kusursuz bir ısı yalıtımı sunan mont modeli, vücut ısının düşmesini önleyerek sağlığını koruyor. 
  • Farklı spor ve outdoor etkinlik dallarında kullanılabilen Quechua Warm kadın kar montu modeli, kapüşon genişliği ve kaplamasıyla da performansın boyunca kendini sıcak ve rahat hissetmene  yardımcı oluyor. 
  • Quechua Warm SH500 X-Warm kar montu, su yalıtım özelliğiyle de kış sporlarında güvenliğini artırıyor. 2.000 mm schmerber kaplaması sayesinde fırtına ve tipi şeklindeki kar yağışlarında bile iç yüzeyine su geçirmeyen mont modeli, su geçirmez dikişleriyle de vücudunun daima kuru ve güvende kalmasına yardımcı oluyor. 
kar montu

Hafif Tasarım, Eşsiz Kullanım Kolaylığı

Dış katmanı, dolgu kısmı ve astarı %100 polyesterden, kaplaması %100 poliüretandan üretilen Quechua Warm SH500 X-Warm kadın kar montu, bu sayede hem son derece dayanıklı hem de hafif bir yapı sergiliyor. Vücuduna ek yük bindirmeyen ve su tutmayan yapısıyla kullanım süresi boyunca ağırlaşmayan Quechua mont, teri dışarı atan özel tasarımıyla da sağlığına katkıda bulunuyor. 

Manşet kısmı %80 poliamit ve %20 elastandan üretilen mont, bu sayede esnek bir yapı sergileyerek hareket alanını genişletiyor. Ürünün kapüşon kısmında yer alan suni kürk ise %10 polyester %90 akrilikten oluşması sayesinde vücut ısına katkıda bulunuyor. Hafif tasarımı sayesinde en zorlu meydan okumalarda bile kendi gücünü sonuna dek kullanabilmeni sağlayan Quechua mont, ön yüzünde yer alan iki, iç kısmında yer alan bir cep sayesinde sana kullanım kolaylığı sunuyor. Çift yönlü fermuarı sayesinde vücudunun hava almasını sağlayan Quechua Warm SH500 X-Warm kadın kar montu, bel kısmından ayarlanabilmesiyle de vücuduna tam olarak oturuyor ve performansını olumsuz yönde etkileyecek kabarmaların önüne geçiyor.

-15⁰ C’ye Kadar Kusursuz Koruma

Quechua Warm SH500 X-Warm mont modeli, -15⁰ C sıcaklığa kadar yüksek bir koruma sağlıyor ve bu sayede en sert iklim koşullarında dahi özgürce hareket edebilmene olanak tanıyor. Klasik parka deneyimini şişme mont konforuyla bir araya getiren ürün, fermuarının iç kısmında yer alan kapağı ve etek bölümünü rahatça büzebilmeni sağlayan sıkma ipleriyle soğuktan 360 derecelik bir açıyla korunmanı kolaylaştırıyor. Sürtünmeye ve aşınmalara karşı da dayanıklı olan mont, bu sayede doğanın en sert yüzüyle bile güvenle tanışabilmeni mümkün kılıyor. Engebeli zemin yürüyüşleri, dağlık ve kayalık alan keşifleri gibi etkinlikler için de ideal bir mont modeli olarak öne çıkan Quechua Warm SH500 X-Warm, Decathlon’da seni bekliyor. 

kar montu

Sen de en zorlu etkinliklere güvenle katılmak ve en sert hava koşullarında bile sağlığını korumak istiyorsan Decathlon’un sana özel olarak tasarladığı Quechua Warm SH500 X-Warm kadın kar montunu tercih edebilir ve özgürlüğün tadını doyasıya çıkarabilirsin. Diğer tüm ürünlerimiz için decathlon.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutma!

Kış sporlarıyla alakalı diğer yazılarımız için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!