Kadın kayak montu 180 Wedze, ekstra ağırlık yapmadan seni sıcak tutan kumaş bileşenlerinin yanı sıra rahat ve işlevsel tasarımıyla kayak antrenmanlarını en iyi koşullarda yapabilmen için üretilmiştir. En zorlu hava koşullarında bile kuru kalmanı sağlayan su geçirmezlik özelliğine sahip 180 Wedze ile, kar ve yağmur altında bile antrenmanlarına kesintisiz olarak devam edebilirsin. 

Geri Dönüştürülmüş Elyaf ile Güçlü Isı Yalıtımı

Kadın Kayak Montu 180 Wedze, karlı ortam koşullarında daima sıcak kalabilmen için geri dönüştürülmüş elyaf dolgularla üretilmiştir. Geri dönüştürülmüş elyaf; temelinde polyester bulunan fiberlerden oluşan, fiberlerinin boyutuna göre daha az ya da fazla miktarda havayı hapseden ve soğuktan korunma sağlayan sentetik bir bileşendir. Bu ürünün kollarında 60g/m², gövde kısmında ise 100m² elyaf dolgu kullanılmıştır ve bu dolgular soğuğa maruz kalmadan ve üşümeden antrenman yapmana yardımcı olur. 

kayak montu
Wedze 180 kadın kayak montu için hemen tıkla!

Tam Su Geçirmez Kaplamalı ve Nefes Alabilir Kayak Montu

Kadın Kayak Montu 180 Wedze’nin iç kumaş yüzeyinde 100% poliüretan su geçirmez kaplama bulunur ve bu kaplama 3000 mm su basıncına karşı dayanıklıdır. Su geçirmez kaplama, suyun giysinin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında oluşan terin kolayca dışarı atılmasını sağlar. Kısmen su sızdırmaz ana dikişlerle desteklenen ve nefes alabilir bir yapıya sahip olan kayak montu, antrenman sırasında daha fazla konfor ve rahatlık için kuru kalmana yardımcı olur. 

kayak montu
Wedze 180 kadın kayak montu için hemen tıkla!

Su Tutmaz Kumaş ve Su Geçirmez Fermuarlar

Bir kumaşta bulunan su tutmazlık özelliği, suyun kumaş tarafından emilmeden kıyafetin yüzeyinden akıp gitme kapasitesidir. 180 Wedze, su geçirmez kaplamasının yanı sıra, su tutmazlık işlemi uygulanmış dış kumaşı sayesinde suyu emmez. Kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlemle elde edilen su tutmazlık, kullanıma bağlı olarak zamanla azalsa ya da kaybolsa bile yenilenebilir bir özelliktir. Kadın kayak montunun tüm su geçirmezlik ve su tutmazlık özellikleri aynı zamanda su geçirmez fermuar yapısı ile desteklenmiştir. 

Kişiye Özel Uyum ve Geniş Saklama Alanları

Kadın Kayak Montu 180 Wedze, düz kesim stili ile hazırlanmıştır. Mont, yan taraflara doğru açılan kaymaz yapılı kumaşları ile kullanıcının göğüs yapısına kolayca uyum sağlar. Ürünün geniş iç hacmi sayesinde, montun içine birinci ya da ikinci katmanı giyebilirsin. Modelin ayarlanabilir elastik bel kordonu ve cırt cırtlı kol manşetleri, içeriye soğuğun ve nemin girmesini engellerken ısı yalıtımına katkı sağlayarak daha sıcak hissetmene olanak tanır. 

kayak montu
Wedze 180 kadın kayak montu için hemen tıkla!

Stilin yan taraflarında 2 adet fermuarlı el cebi, sol kol üzerinde fermuarlı 1 adet skipass cebi ve sol iç kısımda telefonun için 1 adet iç cep yer alır ve bu cepler, ufak ve önemli eşyaların için güvenli ve geniş saklama alanları sunar. Ürünün sıcak tutan yumuşak yakası destek ve rahatlık sağlar. Montun mıknatıslı kapağı fermuarın üst kısmını kötü hava şartlarına karşı muhafaza eder.

Tam Boy Fermuar ve Çıkarılabilir Kürklü Kapüşon

Boynun için tam koruma sunan yüksek yakalı tasarıma birleşik halde bulunan kapüşon, soğuk havalarda başını korur. Kapüşonun ön kısmında bulunan çıt çıtlı sentetik kürk, çıkarılabilir özelliktedir. Kapüşonun arka kısmı üzerinde bulunan cırt cırtlı bantla uyumu kişiselleştirebilirsin. Ürün, etek ucundan yüksek yaka bitimine kadar uzanan tam boy fermuarlı bir yapıda tasarlanmıştır. Fermuar bitiş noktasında bulunan çene koruyucu bant, fermuar ucunun çeneni rahatsız etmesini engeller. Montun üzerindeki tüm fermuar uçlarında kolay tutuş konforu için uzun şeritler mevcuttur. 180 Wedze kadın kayak montunun ana astarı, ana kumaşı ve dolguları 100% polyester kumaştan meydana gelir. Suni kürk 10% polyester ve 90% akrilik kumaş bileşenlerinden oluşur. Bu ürün, gerçek kullanım koşullarında test edilmiş ve onaylanmıştır. 

kayak montu
Wedze 180 kadın kayak montu için hemen tıkla!

Sporu herkes için ulaşılabilir kılan Decathlon, kış sporları için sunduğu kar montu ve tüm outdoor giyim ürünleriyle sportif yaşamına yenilik ve fonksiyonellik getirir. Benzersiz konfor sunan bu ürünleri sen de hemen inceleyebilir ve bütçene uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsin. Aradığın ekipmana ulaşmak için hemen buraya tıkla!

Diğer kayak yazılarımız için buraya, snowboard yazılarımız içinse hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!